Jump to content
Dogomania

PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..


bea100

Recommended Posts

I tu się podczepię ( wiem nie ładnie :oops: ) do wymyślania przez was imion. Może coś na A...dla białaska plisss....

Może się Bea nie obrazi... ;) Dla białaska na 'A' to Alaska, Arktyka i Antarktyda, ale jak wymyślę coś odkrywczego to dam znać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jovka - Bea to kochana kobitka i mam nadzieję,że klapsa nie dostanę.

Na razie mam tylko: ASZKA,ANDRA,AIKA,AMAROK ,ASTER( każde z innej beczki hi hi hi)

Szukam czegoś co będzie pasowało (w miarę) do przydomka i dało się to jakoś zapamiętać.

Bea słonko gdzie ty się podziewasz?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na którego Ogórkowa ma termin??? (jakoś sie pogubiłam :roll: ) Potem bedzie Szanti, też oczywiście nie pamietam kiedy...

Ale będzie fajnie... :roll: Porody, nieprzespane noce, podkrążone oczy, karmienie, "przewijanie" :) I te kochane małe pyszczki... JA TEŻ KCEM!!

:angel:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem :D

Szantinko: nie żartuj, super, że jesteś z nami 8)

...no to mamy i literę A i literę B :lol:

Proponuję dla dzieciaczków Białej Matki:

Albina (wiem, imię, ale to od..albinosa :lol: ),

Albin (konsekwentnie), Ajer (koniak :lol: )

Chociaż wiecie co? Dobrze byłoby jakieś słowa ,,po eskimosku" wyszukać (czy ktoś wie gdzie tego szukać ?!? :wink: )

Korona: Czarna Matka rodzi ok 1go września, Biała Matka tak ok 15 dni póżniej :P

A ja tak baaardzo trzymam palce i za Twoją dziewczynkę... 8)

Kika: super pomysły (Bajgiel mnie zwłaszcza ,,ujął" bo mam krakowskie korzenie :P )

Link to comment
Share on other sites

Chociaż wiecie co? Dobrze byłoby jakieś słowa ,,po eskimosku" wyszukać (czy ktoś wie gdzie tego szukać ?!? :wink: )

Po Eskimosku to nie wiem, ale Ajysyt (dosłownie: 'przynosząca narodziny') to bogini Jakutów z Syberii. Biało jest, symbolicznie też, tylko z tym wymawianiem i zapamiętywaniem gorzej... może by tak jakoś spolszczyć? 8)

bo mam krakowskie korzenie :P )

No to z moich propozycji Bagatela też powinna chodzić w tej klasie - imion od krakowskich korzeni ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ajsyt ( Jovka: czy to się tak czyta :-?) ...jest po prostu cool :angel:

A ja mam dla pieska: Awatar :lol: :lol: :lol:

...i dla suni: Alba (też od albinosa :lol: )

...i Adora lub Adorka (od Dora/Dorka :lol: ) i Amar (coś też dla Marka :lol: )...i kombinuję dalej... :P

Link to comment
Share on other sites

Ajsyt ( Jovka: czy to się tak czyta :-?) ...jest po prostu cool :angel:

Tak się to czyta (mam nadzieję :P ), w każdym razie Szantinka, jeśli zechce użyć, spolszczy po swojemu.

To jeszcze kilka - na gorąco - Anemos (wiatr), Aja (niania, opiekunka), Akme (kulminacja, szczyt - to dla Championki, hehe), Alabaster (bo miało być biało), Agar (z kultury japońskiej), Anake (fatum, przeznaczenie), Afera, Atut i Awangarda (od niczego, tak sobie), Amor 'od czapy' ;) (najukochańszy pies jakiego znałam :oops: )

Link to comment
Share on other sites

Jesteście kochane :calus:

Wybrałam kilka imion z waszych propozycji;

KIKA - Abas,Arion,Argus,Attis

JOVKA-Anorak,Aja, Agar,Anake i spolszczony Ajsynt

BEA - Ajer, Amar, Awatar

Stawiam wszystkim :drinking: bo podobno przy tym lepiej się myśli :wink:

KORONA - słoneczko ty moje - nie strasz nas, przyszłych''babć''.Daj nam pozostać w błogiej nieświadomości co nas czeka hi hi hi

Poza tym mając taką ''ciotkę'' szczeniaków nic nie będzie straszne :D

Pozdrawiam i czekam na dalsze imiona( dla ogóreczków i szantinek)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Bea - wagę porzyczę :D . A z dodatkami witaminowymi bym nie szalała u takich małych szczylków. No chyba, że coś zostanie :wink: a le to potem.

Zaraz ruszm na Festiwal Jamniczy do Grębowa :lol: :lol: :lol:

Ho ho ho :lol: ...jamniczy ? festiwal? A cio to jest, czy ktoś tu wie? :-?

Kochana teściowo :wink: > Za wagę z góry pięknie dziękuję :buzi:

Co do witamin, sama wiem, że lepsze jest wrogiem dobrego :wink: i wszelka przesada jest niewskazana 8)

A ogórkowa je same dobre rzeczy (mięsko, gicze, warzywka, jogurciki, mleczko i żółteczko i jeszcze dostaje 3* w tyg olej z wiesiołka i tabletki z drożdży i pyłku pszczelego czyli Lewipollen).

I jest żwawa i błyszcząca i uśmiechnięta :P

Dzisiaj mnie wzruszyła, bo mi nawet przyniosła piłeczkę do zabawy. Tzn tylko ,,przyniosła" bo już bawić się...to nie miała wielkiej ochoty 8)

Oki Haniu, wstrzymujemy się z tymi witaminami (co mi nie przeszkadzało dzisiaj zakupić SA-37 :lol: )

Szantinko: wybrałaś śpiewne i oryginalne imiona dla białych dzieci...życzę Ci abyś je ...mogła wykorzystać wszystkie :lol:

Mój ,,Ajer" będzie najbardziej odlotowym psiakiem, już to czuję :lol:

Jovka: za tego ,,Anoraka" to masz u mnie Nobla :D

Acha, Argus był (tak mi coś dzwoni) w mitologii poczwarą i jednookim smokiem (ja bym to wykresliła), Kika: czy ja się mylę? Sprawdż to kochana :o

Link to comment
Share on other sites

...Czytamy, :roll: nawet wczoraj czytalismy, :roll: ale skleroze mamy? :-? :niewiem:

Nie przejmuj się Pikuś, w sobotę dostaniesz i :drinking: i Lewipollen na zakąskę :lol: :lol: :lol: to Ci się od razu polepszy :P

A przecież i np żarówkę podobno wynaleziono równocześnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kika wczoraj zaczerpnęła pomysłów ode mnie więc BAJGIEL to był mój pomysł :D :D :D :D :D :D ale nie gniewam się :D za to nie chciała napisać np BINLADEN (żartuję oczywiście, mogłoby się źle kojarzyć), ale np BARYTON o ile oczywiście nikt wcześniej na to nie wpadł bo szczerze się przyznam, że nie czytałam całego tematu od początku :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...