Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KOCHANA KORONKO W DNIU TWOICH URODZIN ZYCZE CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,DUZO ZDROWIA ,SZCZESCIA I POCIECHY Z MALYCH DOZKOW :wink: DUUUUZO PIENIEDZY ,NO I WSPANIALEGO FACETA 8) SIOSTRO :wink: :drinking: :new-bday: :BIG: :drinking:

TERAZ ZA MALE DOGI :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :new-bday: :BIG: OBY ZRDOWE I PIEKNE BYLY....

WSZYSTKIEGO ,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Link to comment
Share on other sites

Hahaha pewnie dlatego, że na początku był o szukaniu klatki transportowej :lol: :lol: :lol:

Za małe dogi i DIDI :drinking:

Temat zmienił się co nieco,ale teraz ktoś się "obudził" i go przeniósł... :roll:

Sporo szachistów na Dogomanii !!! :lol:

ZDROWIE maleństw !!! :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Czy pręgowane, czy nie to nie weim. :oops: nie zapytałam :oops:

To sie prosze zapytac... :wink:

I jak to co ten temat co robi w podrózach? :lol:

Najpierwej Didu jechala do Wloch, a teraz efekty tej podrózy, wędrują przez kanał rodny :lol:

no tak masz racje, ale ludziska teraz beda szukac...hihihi...ja se poradziłam, ale nie powiem weszłam na tamten dział patrz nie ma przelaciełąm całą strone nie ma...no to szybko to Outlooka i znalazłam :D

Link to comment
Share on other sites

no tak masz racje, ale ludziska teraz beda szukac...hihihi...ja se poradziłam, :D

ja tam naciska albo zobacz swoje posty, albo posty z ostatniej wizyty i jak jest jakiś dopisek to patrze, nawet nie zauważłam, ze temat przewędrowal :o :lol:

za dożki :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...