Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Potrzebny dom natychmiast dla setera. MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:evil_lol::evil_lol:
a co ja mam powiedzieć..- sama mam anglika i jak patrze na nie oba leżące koło siebie lub szalejące na łące,to też mnie w środku ściska...

Kontakt może być do jayo albo do mnie (698 61 62 50)
Sądzę,że jeśli pies będzie mógł normalnie przebywać w domu,a nie w kojcu,to może być myśliwy. Mam kumpla ,który poluje i ma sukę,która jest traktowana jak członek rodziny,więc może ktoś taki trafi się Remikowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']Dzięki serdeczne! :)

Tak,komórka,a pies jest w Warszawie.

para z samowara:

[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6772/dsc9969et2.jpg[/IMG][/quote]

:diabloti: szczegolnie tutaj charakter wylazi...synchroniczne ustawienia glowy i nie jest to ''jezioro labedzie'' tylko nadmienie a raczej mowa ciala i kod morsa oglaszajace stan wojenny...
Oj Pati, Pati- ales sobie tymczasika znalazla ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:niewiem: :roll:
Na szczęście jeszcze się nie zjadły. Mają zakaz warczenia na siebie i wszczynania bijatyk :mad:
Za to opracowały nowy system jazdy samochodem. Remik ładuje się na półkę nad bagażnikiem,a Pepe jeździ standardowo na tylnym siedzeniu. Z nich dwóch Pepe jest o niebo bardziej otwarty na zawieranie rozejmu i nawet na łące zaczepia nieraz Remika do zabawy. Ten,żeby nie robić afer, udaje,że go nie widzi. Remik ma silny charakter,na szczęście jest zrównoważony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']:niewiem: :roll:
Na szczęście jeszcze się nie zjadły. Mają zakaz warczenia na siebie i wszczynania bijatyk :mad:
Za to opracowały nowy system jazdy samochodem. Remik ładuje się na półkę nad bagażnikiem,a Pepe jeździ standardowo na tylnym siedzeniu. Z nich dwóch Pepe jest o niebo bardziej otwarty na zawieranie rozejmu i nawet na łące zaczepia nieraz Remika do zabawy. Remik,żeby nie robić afer, udaje,że go nie widzi.[/quote]

BRAWO. To jest pierwszy krok do rozejmu. :lol:
Tylko im nie odpuszczaj.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w 100% :)

Syt.w domu nie jest może różowa,ale panuję nad chłopakami. B.zależy mi na tym, aby Remik nie trafił do kolejnego dt,tylko już do domu stałego. Widać,że b.boi się odrzucenia i dla jego psychiki byłoby najlepiej,aby tych przeprowadzek było jak najmniej.

Remik może siedzieć u mnie do 08.09 ,potem wyjeżdżam i tym razem nie będę miała możliwości zostawić go u przyjaciela.
Mam wielką nadzieję,że do tego czasu znajdzie się super DOM STAŁY.

Link to comment
Share on other sites

Super,im więcej osób do pomocy,tym lepiej :)

Mam prośbę- ze wzgl.na problem z kom.i zasięgiem proszę Cioteczki o zamieszczanie w ogłoszeniach też tel.do jayo.

Między psiakami panuje względny spokój. Chyba dotarło do nich ,że syt.jest jaka jest i trzeba się dostosować,a pańcia ma dwie ręce do głaskania ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...