Jump to content
Dogomania

Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!


żaba88

Recommended Posts

No to dobrze, bo chwilami myslałam, ze do tej rodzinki mają pretensje.;)

Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów
Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT).


Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT)

Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT)

Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam nie miejcie pretensji ani do [B][COLOR=black]Rybki[/COLOR] [/B]ani do nas :shake: Pies to istota czujaca i potrzebujaca uczucia to nie mebel bądz zabawka zeby wziasc ja i gdzieś umiescic, dlatego tak długo to trwa podjęcie decyzji.
Chce przemyślec wszystko, i podjac odpowiedzialna decyzję - zapewnić psince dostatnie życie, mimo że nie jestem bogaczem i nie opływam w dostatki, a moje hyyy mieszkanie odbiega od pojęcia duże.
Dajcie mi troszkę czasu i nie traccie nadziei Ja staram sie jej nie tracić;) trzymajcie kciuki i obowiązkowo miziajcie psiórki :loveu:


P.S Dobrze myślicie to ja chce adoptować Dianę
P.S.s [B]Rybka[/B] mówiła wam że mój psiórek tez nazywa się Diana :razz:

Link to comment
Share on other sites

A więc:
Aga fajnie że się odezwałaś;)- myślę, że nikt pretensji nie miał, zawsze jest taki smutek że jednak się nie udało- a ja zawsze nie czuje sie fajnie pisząc, że jednak nie dziś, nie teraz.

Gagatko- dzięki za kodzik, ale proszę dajcie je na PW, bo jakiś ludek może w każdej chwili go wykorzystać, w końcu każdy ma dostęp do dogo.

Misia dziękuję za kodziki, ale alegratka mi po przeskakiwała i Majeczka ma 4 punkty a Dianka tylko 1..coś dziś mam zły dzień, po prostu czego sie ie dotknę to spieprzę, ale za to gagatka wyrożniła.

Ja zwrócę za te kody kasę:oops:...tylko muszę sobie konto doładować- hchyba kupie nowy starter bo mam -4:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

A wiec jak jest mi pisana to nie mam sie czym martwic;) jeszcze troszkę Dianusiu wytrzymaj a jak wszystko sie ułoży to zobaczymy się jeszcze przed świętami :loveu: w nagrodę za cierpliwość dostaniesz pełna miche żarełka i dupcie będziesz grzać pod kołderką a jak będzie 24 to opowiesz mi jak bardzo się cieszysz ze jesteś tu z nami i masz rodzinkę:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...