Jump to content
Dogomania

ANATA Yamamoto i przyjaciele :) + podróże po świecie


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzien dobry, dzień dobry..

wpadłam na chwile i uciekam, ale wcześniej się wytlumacze..

Jednak jade do Anglii.. jade za ok 2 tygodnie i w tym czasie musze:
- napisać i obronić 2 projekty
- napisać 3 egzaminy
- zrobić sobie zdjęcia
- pojsc do lekarza okulisty
- złożyc wniosek o wydanie nowego prawa jazdy
- złozyć wniosek o nowy paszport
- załatwic sobie 2 ubezpieczenia
- znaleźć i zarezerwować bilety lotnicze
- załatwić sobie mieszkanie na miejscu
- napisać i dostarczyć kilka podań na UW
- tysiac innych formalnych rzeczy
- spotkać się z kilkoma kolezankami, których nie widziałam poł roku
- pójść na impreze na zmoimi chłopakami ;)

Tak więc chyba pozwolicie, że na razie jednak nie będę wstawiać zdjęć z Wilna i generalnie się udzielać..
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!! :):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Dzien dobry, dzień dobry..

wpadłam na chwile i uciekam, ale wcześniej się wytlumacze..

Jednak jade do Anglii.. jade za ok 2 tygodnie i w tym czasie musze:
- napisać i obronić 2 projekty
- napisać 3 egzaminy
- zrobić sobie zdjęcia
- pojsc do lekarza okulisty
- złożyc wniosek o wydanie nowego prawa jazdy
- złozyć wniosek o nowy paszport
- załatwic sobie 2 ubezpieczenia
- znaleźć i zarezerwować bilety lotnicze
- załatwić sobie mieszkanie na miejscu
- napisać i dostarczyć kilka podań na UW
- tysiac innych formalnych rzeczy
- spotkać się z kilkoma kolezankami, których nie widziałam poł roku
- pójść na impreze na zmoimi chłopakami ;)

Tak więc chyba pozwolicie, że na razie jednak nie będę wstawiać zdjęć z Wilna i generalnie się udzielać..
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!! :):cool3:[/QUOTE]

Troszkę jest tych zajęć:evil_lol:
Powodzenia w załatwianiu wszystkich rzeczy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Wstrętna, nie wstrętna, ale dotarłam do studenta ktory był na takim wyjeździe i poleca!
Najbardziej mnie boli że będę musiała zostawić moją wspaniałą Niunię na tak długi okres czasu - do tej pory chyba najdłużej Ją zostawiałam na 2 tyg..
A Anatka rzeczywiście nieźle wygląda na takim tle ;) chociaż śniegowe klimaty to jednak bardziej jej pasują ;)
Wschody tego typu to mamy bardzo często!! :) chociaż nie często się chodzi spać lub wstaje o takiej porze żeby je ujrzeć..
A teraz kwestia wyjazdu i mej przyszłości - zdecydowałam.. biore po pierwsze 2 specjalizacje: Inzynieria oprogramowania i baz danych + Bazy danych, po drugie jeśli oferta wyjazdu jest wciąż aktualna to jadę.. tym sposobem będę miała wiedzę techniczną, projektową i biznesową (przez drugi kierunek) i jak to znajomy powiedział będę "jednoosobową firmą".. problem natomiast moge mieć inny - nikt nie będzie mnie chciał zatrudnić ze względu na zbyt duże kwalifikacje ;p myślicie, że powinnam się tym przejmować? ;)
a z innych niusów - zmienił się dziś mój status związkowy i znowu jestem do wzięcia :evil_lol::evil_lol: chociaż na razie chce się porozkoszować wolnym stanem :lol:[/QUOTE]
Niech zyje wolny stan:)

Trzymam kciuki, abyś wszystko zdązyła pozałatwiać:)

A ja chciałam się przymilić o fotki litewskie, ale mówi sie trudno, poczekam:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Dzien dobry, dzień dobry..

wpadłam na chwile i uciekam, ale wcześniej się wytlumacze..

Jednak jade do Anglii.. jade za ok 2 tygodnie i w tym czasie musze:
- napisać i obronić 2 projekty
- napisać 3 egzaminy
- zrobić sobie zdjęcia
- pojsc do lekarza okulisty
- złożyc wniosek o wydanie nowego prawa jazdy
- złozyć wniosek o nowy paszport
- załatwic sobie 2 ubezpieczenia
- znaleźć i zarezerwować bilety lotnicze
- załatwić sobie mieszkanie na miejscu
- napisać i dostarczyć kilka podań na UW
- tysiac innych formalnych rzeczy
- spotkać się z kilkoma kolezankami, których nie widziałam poł roku
- pójść na impreze na zmoimi chłopakami ;)

Tak więc chyba pozwolicie, że na razie jednak nie będę wstawiać zdjęć z Wilna i generalnie się udzielać..
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!! :):cool3:[/QUOTE]

Eeeeeeee co tak mało tych formalności.:evil_lol:;)
Powodzenia i udanego wyjazdu.:lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich :)
Wyjazd sie odrobinę opóźnił.. wyjeżdżam 6 lipca, tak więc uda mi się jeszcze zagłosować ;)
"już" wiem o co chodzi w projekcie na który się zapisałam - tak jakby "symulator"/gra dla pielegniarek polożnych, który ma je nauczyć jak zapobiegać wykrwawieniu się kobiety w 3 fazie porodu.. dobrze, że ja nie będe siedziała w multimediach do tego ;p


a teraz analiza tego co już za mną i co jeszcze przede mną:

[quote name='Agappe']
- napisać i obronić 2 projekty - UPDATE: dokończyć i obronić 1 projekt
- napisać 3 egzaminy - UPDATE: napisać 1 egzamin
- zrobić sobie zdjęcia - UPDATE: zrobione
- pojsc do lekarza okulisty
- złożyc wniosek o wydanie nowego prawa jazdy
- złozyć wniosek o nowy paszport - UPDATE: zrobione
- załatwic sobie 2 ubezpieczenia
- znaleźć i zarezerwować bilety lotnicze - UPDATE: zrobione
- załatwić sobie mieszkanie na miejscu - UPDATE: w trakcie
- napisać i dostarczyć kilka podań na UW
- tysiac innych formalnych rzeczy
- spotkać się z kilkoma kolezankami, których nie widziałam poł roku - UPDATE: częściowo :)
- pójść na impreze na zmoimi chłopakami ;) - UPDATE: nie udało się zorganizować :/

[/QUOTE]
Tak więc jeszcze kilka rzeczy przede mną..


[quote name='Maks i Spark']Troszkę jest tych zajęć:evil_lol:
Powodzenia w załatwianiu wszystkich rzeczy!!!!![/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Powodzenia i od nas!![/QUOTE]
Dziekuje i na pewno się przyda to powodzenie :)


[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]udanego wyjazdu :lol:[/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]
też sobie tego życze;)


[quote name='Asiaczek']Niech zyje wolny stan:)

Trzymam kciuki, abyś wszystko zdązyła pozałatwiać:)

A ja chciałam się przymilić o fotki litewskie, ale mówi sie trudno, poczekam:)

pzdr.[/QUOTE]
Fotki może wstawie jak już będę w Anglii.. wcześniej na pewno nie dam rady:oops:


[quote name='bety']Eeeeeeee co tak mało tych formalności.:evil_lol:;)
Powodzenia i udanego wyjazdu.:lol:
Pzdr[/QUOTE]
ja Ci dam mało!! :mad: może chcesz za mnie coś pozałatwiać? ;>



[quote name='Asiaczek']Ale pożegnasz się z nami, przed wyjazdem, prawda?

pzdr.[/QUOTE]
Pożegnam się, pożegnam ;) chociaż tam i tak na pewno będę miała dostęp do netu..

Link to comment
Share on other sites

O, widze, że dzielny zuszek z Ciebie; tyle rzeczy juz pozałatwiałaś...
I widzę, że system kartkowy, na której piszesz sprawy do załatwienia - sprawdza się, prawda? Niektóre możesz juz wykreslic, inne - w trakcie, a inne - nie ruszone;)

Byłoby super, gdybys miała z nami kontakt w Anglii:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

hah moge powiedzieć, że spacerek się udał i nawet chwilkę towarzystwo poszalało ;)

a tymczasem za 4 h musze być na lotnisku, więc jak obiecałam przyszłam powiedzieć papa ;)

swoją drogą zaczełam się ostatnio mocno zastanawiać co mnie podkusiło na ten wyjazd - mam ciężki rok za sobą, jak wróce musze siedzieć nad praca magisterską, we wrzesniu 4 egzaminy i od października kolejny cięzki rok.. co mnie pokusiło ?? :roll: a i jeszcze kiedyś jak już napisze magisterkę musze sie obronić.. damn.. no nic ide sie dalej pakować :/

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim :)

po niecalych 2 godzinach snu wstalam pare minut po 4, o 5 bylam na lotnisku, bagaz oddalam szybciutko, ale potem spedzilam jakies pol godziny w kolejce do przeswietlenia bagazu podrecznego i nawet nie zdazylam sobie wody kupic na lotnisku jak uslyszalam, ze wywoluja mnie i 6 innych pasazerow do samolotu.. musialam leciec przez caaaaaaale lotnisko na drugi koniec do odpowiedniego gate'u.. 5 minut pozniej i samolot polecial by beze mnie.. dotarlam do samolotu zmeczona i spragniona.. a wode udalo mi sie dopiero kupic jakies pol godz potem - 11 zl za pol litra - zdzierstwo.. dolecialam do doncaster, znalazlam odpowiedni autobus.. pol godz w autobusie, potem kupic bilet na pociag, pol godz w pociagu i w koncu dotarlam do Sheffield.. odebral mnie student, ktory tu mieszka juz od 3 lat i dalej trzeba bylo latac i zalatwiac rzeczy - z akademikiem nie wyszlo najleepiej.. okazalo sie ze wiekszosc miejsc jest zajetych i musze przez 4 dni przespac sie w mieszkaniu tego studenta i dopiero 10 lipca przeniesc sie do docelowego miejsca zamieszkania.. tylko dalej nie ma tam poscieli i musialam pojsc do sklepu kupic koldre, poduszke, poszewki, przescieradlo - udalo mi dokonac tego za 14-15 funtow ;) a teraz siedze w biurze pani, ktora sie mna opiekuje i za 2 h dopiero mam jechac do miejsca zamieszkania.. az ciezko uwierzyc ze jest dopiero 14.. to tyle z pierwszych wiesci ;)

pozdrawiam z nieco chlodniejszej Anglii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Dziekuje wszystkim :)

po niecalych 2 godzinach snu wstalam pare minut po 4, o 5 bylam na lotnisku, bagaz oddalam szybciutko, ale potem spedzilam jakies pol godziny w kolejce do przeswietlenia bagazu podrecznego i nawet nie zdazylam sobie wody kupic na lotnisku jak uslyszalam, ze wywoluja mnie i 6 innych pasazerow do samolotu.. musialam leciec przez caaaaaaale lotnisko na drugi koniec do odpowiedniego gate'u.. 5 minut pozniej i samolot polecial by beze mnie.. dotarlam do samolotu zmeczona i spragniona.. a wode udalo mi sie dopiero kupic jakies pol godz potem - 11 zl za pol litra - zdzierstwo.. dolecialam do doncaster, znalazlam odpowiedni autobus.. pol godz w autobusie, potem kupic bilet na pociag, pol godz w pociagu i w koncu dotarlam do Sheffield.. odebral mnie student, ktory tu mieszka juz od 3 lat i dalej trzeba bylo latac i zalatwiac rzeczy - z akademikiem nie wyszlo najleepiej.. okazalo sie ze wiekszosc miejsc jest zajetych i musze przez 4 dni przespac sie w mieszkaniu tego studenta i dopiero 10 lipca przeniesc sie do docelowego miejsca zamieszkania.. tylko dalej nie ma tam poscieli i musialam pojsc do sklepu kupic koldre, poduszke, poszewki, przescieradlo - udalo mi dokonac tego za 14-15 funtow ;) a teraz siedze w biurze pani, ktora sie mna opiekuje i za 2 h dopiero mam jechac do miejsca zamieszkania.. az ciezko uwierzyc ze jest dopiero 14.. to tyle z pierwszych wiesci ;)

pozdrawiam z nieco chlodniejszej Anglii ;)[/QUOTE]

No to podróż z przygodami...ciekawe co będzie dalej;)

pozdrów Anglię ode mnie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A to u nas lepiej: wiatr dosyc silny, ale i słoneczko jest. O deszczach to mówią w TVP:)

pzdr.[/QUOTE]
nic nowego ;)

a tak w ogole mam fajny widok z okna, tylko okna tak koszmarnie brudne, że nie udałoby się żadnego zdjecia zrobić (są uchylne od góry, więc otwarcie ich i tak problemu nie rozwiązuje)

jutro ma być podobno lepiej ;)
obejrzałam 2 filmiki z porodu i mam już dość - może ktoś ma ochote - [url]http://video.who.int/streaming/rhl/uvi.wmv[/url] :evil_lol:

do przeprowadzki nie mam internetu w akademiku, więc ciekawe kiedy mnie z uczelni dzisiaj wygonią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...