Jump to content
Dogomania

cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emilio problem w tym, że to jest 80 km. od warszawy i jeżdże tam rzadko. A nawet jak pojadę to ten pijak lezy nieprzytomny i w ogóle go nie widzę. Sama na to podwórze nie wejdę. Rozmawiam z nim wtedy kiedy wyjdzie na ulicę lub przyjdzie do mojej rodziny. On na sterylizację prawdopodobnie od razu sie nie zgodzi musiałabym z nim długo rozmawiać. Tylko kiedy. Będę starała sie rozwiązac ten problem.

Link to comment
Share on other sites

wesolutki jest, teraz jak zostal sam, nie ma konkurentki do zabaw z hexa wiec jest ok
przez te wolne dni bedzie go karmil TZ, zeby wiedzial, ze nie ma sie czego bac jezeli chodzi o mezczyzn
generalnie duzo, spi, nabiera ciala, jest bardzo towarzyski i wesoly, przestaje demlowac dom, nie piszczy zostawiony sam pod warunkiem, ze sie go nie zamyka tylko moze biegac luzem, wtedy zajmuje sie swoimi sprawami

Link to comment
Share on other sites

sa jednak jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie
przyjechal facet z klatka, wniosl mi ja do domu, zobaczyl psy
zaczelam go prosic czy moze nie spuscilby troche z ceny bo to dla bezdomnych maluchow itd
poznal sie z Niunkiem, pogadalismy
wzial za klatke 50 zl i pojechal - klatka jak nowa!!!! zadnych ubytkow, zazdzewien
sorry, ze sie tak chwale ale starsznie sie ciesze :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...