Jump to content
Dogomania

cienkie łapki, Szczeniak już w nowym domu !!!!!!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

on się wyedukuje, wypięknieje i będzie na wystawy chodził.;) Jego babcia jest miejska. Tam jest dużo działek z Warszawy a co za tym idzie duzo porzuconych psów. Ten pijak znalazł ją w lesie. Przez 3 miesiące ja dokarmiał zanim odważyła się za nim pójśc. To nie jest zły człowiek. Przez alkochol niestety stracił wszystko. Teraz żyje,żeby pić.

Link to comment
Share on other sites

Emilka wiem :loveu: maly czasam cala noc sie modli to kartonu z karma od ciebie :eviltong:

auraaa to co odrasta jest juz niezle, tylko glowa, uszy, pupa i tylne nogi w slabym stanie
chcialabym mu kupic cos na poprawe jakosci siersci, ona jest taka twarda tylko go dodatkowo drapie, wet tez kazal zakraplac oczy bo maly ma wokol oczu takie nuzycowe okularki i nie ma jeszcze rzes, oko jest narazaone na brudy, moge mu to kupic?

ps. jamnik ma nowy dom, mam nadzieje, ze okaze sie zdrowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Ciotka, dlaczego nie masz banerka małego?:razz: Masz juz jamniczka?[/quote]

nie mam bannerka bo nie mam miejsca na niego poki co
jamnik bedzie jutro i od razu pojedzie do siebie
bedzie mieszkal na kazury - przecznice odemnie :evil_lol: oby tylko byl zdrowy, nie chce ludzi na mine wpakowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']mój wiesniaczek do jedzonka sié modli- on wie ze to ode mnie! :razz: niech mu sluzy i kuper mu rosnie.[/quote]

on jest chyba ze dwa razy wiekszy niz jak go ciotka dostalam
zdjecia tego nie oddaja ale rosnie na schwal
je trzy razy dziennie, tyle ile trzeba do wagi

jutro bede go odrobaczala bo jaja sa w koo, ale tym razem drontalem, podobno trzeba srodek wymiennie stosowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...