Jump to content
Dogomania

ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec


luka1

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://img33.imageshack.us/i/obrazeaska113.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/412/obrazeaska113.th.jpg[/IMG][/URL]

mrunia w aucie przed schroniskiem



[URL="http://img30.imageshack.us/i/obrazeaska138.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9081/obrazeaska138.th.jpg[/IMG][/URL]

a tu Marlo i Tofiś z Oławy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']czy już wiadomo jak Mrunia znosi nowe warunki - nie no, napiszcie coś, kurde przywiązałam się do niej i chcę wiedzieć co z psiną. Zniknie jak Zyta?[/QUOTE]
Prosimy [B]Ewantoneja [/B]o informacje o Mruczce? Kto wywozil Mruczka do Niemiec?

No mam nadzieje, ze nie!!!

Link to comment
Share on other sites

ehhh wiedziałam ze tak bedzie, szczegolnie po zachowaniu uzytkownika coronaaj dało sie wyczuć :shake:
cioteczki w Niemczech tak jak i w Polsce nie kazdy ma aparat cyfrowy,net
oraz mase czasu zeby wysyłać zdjęcia lub sie rozpisywać, sami wiecie ze pierwsze tygodnie w domu psa ze schroniska mogą nie należeć do łatwych
także uzbroić sie nalezy w cierpliwość i tyle
Ania bedzie monitować ja też napisze do Beate

Link to comment
Share on other sites

ewatonieja;ehhh wiedziałam ze tak bedzie, szczegolnie po zachowaniu uzytkownika coronaaj dało sie wyczuć :shake:
cioteczki w Niemczech tak jak i w Polsce nie kazdy ma aparat cyfrowy,net
oraz mase czasu zeby wysyłać zdjęcia lub sie rozpisywać, sami wiecie ze pierwsze tygodnie w domu psa ze schroniska mogą nie należeć do łatwych
także uzbroić sie nalezy w cierpliwość i tyle
Ania bedzie monitować ja też napisze do Beate

Chyba mamy prawo wiedziec...

[B]1. Regulamin PwP:
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/announcements.html"][B][COLOR=#000000]Dogomania Forum - Ogłoszenia na Forum : Psy do adopcji / znalezione[/COLOR][/B][/URL]

[B][COLOR=green]i jego[/COLOR][COLOR=green] punktem 3, w którym podpunkt c brzmi:[/COLOR] [/B]Wklejając ogłoszenie bierzesz na siebie odpowiedzialność za wątek. [B]Twoim obowiązkiem jest pilnowanie wątku, dodawanie nowych informacji i odpowiadanie na pytania. [/B]

Chodzi nawert o info, zdjecia moga byc pozniej. Jezeli osoba tak jak piszesz nie ma neta to jaki macie z nia kontakt, chyba ze telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

my przekazaliśmy psa pod opiekę Fundacji Hundehilfe Polen podpisano umowe adopcyjna, i to ta Fundacja wyadoptowała psa
takze nie pozostajemy z nowym opiekunem Mruczki w kontakcie, wszystkie informacje uzyskamy od członków Fundacji niemieckiej
oczywiscie ze macie prawo wiedziec, dlatego jak tylko dostaniemy zdjęcia relacje to podzielimy sie z Wami :cool3: tak to działa od kilku lat i raz lepiej jest z tymi wieściami raz gorzej, ja czekałam na wiesci od nowej opiekunki mojej ulubienicy Zafirki kilka miesiecy, nie zburzyło to mojego zaufania do osób z Hundehilfe, po prostu takei jest życie, od "innych piesków" mamy wiesci
tu trzeba poczekać

poza tym o jakim ogł.oszeniu mówisz i do kogo skierowane te słowa?
watek założyła Luka1 :p

dopytywanie się codziennie po kilka razy niczego tu nie zmieni a tym bardziej wpadanie w lekko histeryczny ton

Link to comment
Share on other sites

Reksiu w niemczech jest DT dla psow, regularnie bierze z naszego schronu psiaki, ktore czekaja najdluzej. regularnie sa zdjecia z nowych domow - tych niemieckich.
no w koncu jak to fundacja sie tym zajela, a nie osoba prywatna to zdjecia powinny byc. fundacja jest podobno "lepsza" niz osoba prywatna.

czemu nie ma zdjec suczki, jesli tyle osob o ty pyta? co sie z nia stalo?
podajcie telefon do nowego domu to sie zadzwoni i spyta co i jak.... (niektorzy z dogo znaja niemiecki to sie moga wypytac ;) np. ja). rozplynela sie?

Link to comment
Share on other sites

a kim ty jestes ze żądasz telefonu do domu stałego Mruczki?:crazyeye: to Twój pierwszy post na watku psa który znalazł dom i wysuwasz żadania? chociaż przebrnęłaś przez częśc watku czy tylko ostania strona Cię tak zainteresowała? obawiam się ze kieuje Toba tylko ciekawośc i złośliwość
prosze czytać ze zrozumieniem, zaraz po otrzymaniu informacji od Fundacji niemieckiej podamy ją tutaj? coś jest niejasne?
Jak pisała Ania na poczatku czerwca
J"est zarezerwowana przez Niemców. W Niemczech tez ktos na nią czeka. Narazie pojedzie do domku tymczasowego. Tam lepiej zostanie poznana i bedzie szukasc domu stałego. Mruczka pojedzie do wspaniałej osoby, juz nie jednego psa wzieła od nas na dom tymczasowy. Nie trzeba sie obawiac"
Pies pojechał 3 tygodnie temu -podaję do Twojej wiadomości

Link to comment
Share on other sites

niczego nie zadam (zacytuj moja pw i pogrub slowo żądam, bo nie widze).
tak jak inni pytam sie co jest z sunia, jakies zdjecia, a jak ktos kto ja ma nie ma aparatu, to podajcie nr telefonu. zadzwoni sie i sie wszystkiego dowie. dla mnie to rzecz oczywista, jak to ze codziennie wschodzi slonce.

Link to comment
Share on other sites

nie jestesmy w posiadaniu sZczegółowych danych adresowych nowego opiekuna Mruni, pisałam mejla do Beate i czekam na odpowiedź
czasem dopiero przy okazji kolejnego transportu otrzymujemy informacje na temat psiaków wcześniej wyadoptowanych
cierpliwości :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hallo,

ich bin Claudia und habe Mruczka bei der letzten Fahrt bei Beate abgeholt. Sie ist eine ganz tolle und liebe Hündin und wenn wir nicht schon drei Hunde zuhause hätten, hätte ich sie am liebsten selbst behalten.
Aber Mruczka mußte bei mir nicht lange warten. Schon nach zwei Wochen hat sie ihre eigene Familie gefunden. Sie ist zu einer Familie in einen kleinen ruhigen Ort in der Nähe von Osnabrück gezogen. Mruczka ist bei sehr nette Leute und sie hat dort auch einen etwas älteren Rüden zum Freund. Ich bin sicher, sie hat dort ein schönes Leben.

Ich habe leider kein aktuelles Foto von ihr. Dafür habe ich einmal ein Foto von Opuncja im Anhang mitgeschickt. Vielleicht kennen Sie sie noch, eine schwarze Hündin, jetzt ist sie neun Jahre und sie lebt bei mir. Ich habe sie letztes Jahr aus Lodz abgeholt. Ich bin sicher, Mruczka hat einen ähnlichen Platz auf dem Sofa gefunden ;-)

NAPISAŁA TEZ ZE Mruczka bardzo sie jej spodobała, mogłaby ja zatrzymać, ale przez wzgląd na 3 psy w domu nie mogła się zdecydować
no prosze Mruczka spisała się na medal,a w Polsce nikt o nią nie pytał

Nächste Woche kommen Sznupek und Hami hier nach Osnabrück und wir werden auch für sie ein schönes Zuhause finden. Ich freue mich sehr auf die beiden.

Liebe Grüße,

Claudia"

"Beata nie odpisała ale odezwała się Pani u której Mruczka się zatrzymała, psina po 2 tygodniach trafiła do nowego domu w niewielkiej miejscowosci pod Osnabruckiem, to s amili ludzie, którzy maja juz starszego psa, Pani jest pewna ze mRUCZKA wiedzie piekne życie u nich, na pewno ma swoje miejsce na kanapie. zdjęc niestety nie posiada, przesłała mi zdjęcie opuncji którą adoptowała i podała informacje o tym ze Sznupek i Hami zatrzymają sie u niej w dt w lipcu"

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informacje o Mruni. Każda informacja jest lepsza niż brak informacji i ten niepokój co u niej. Będziemy czekać na zdjęcia. Oby szybko podesłali.
Co do aparatów - ja mam rodzinę w Niemczech, tam aparat ma każda rodzina, to kraj na dużo wyższym poziomie i gospodarstwa domowe nie takie rzeczy mają. Więc nie powinno być problemu z cyknięciem kilku fot, ewentualnie komórką.. Chcemy zobaczyć szczęśliwą Mrunię :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia informacja z Niemiec na temat Mruczki.

Mruczka ma nowy, wspaniały dom. Idzie jej bardzo dobrze.
To może dość lakoniczne słowa, ale Hundehilfe Polen ma na "głowie" nie tylko Mruczkę ale dużo innych psów, które znalazły domy w Niemczech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...