Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zmysł']ile to jest mniej więcej nakrętek?[/quote]

Zaraz policzę :) Ale to różne nakretki. Bo sa malutkie od masci, pasty do zębów, wieksze od standardowych butelek (PET 1,5 l) i zakretki od kleju w sztyfcie,od kefirów itp., jeszcze wieksze od płynów do czyszczenia, z baniaków 5l i cała gama od Kubusiów Playów ;), wód smakowych (no takie ze smoczkiem ;) ). Na koniec kilka gigantów od kawy i ze słoików.
To się rozpisałam.
Idę liczyć.

Policzyłam, u mnie 1 kg weszło 153 sztuki.
Zapomniałam jeszcze od zakrętkach od ketchupu. Tez solidne sa :)

Link to comment
Share on other sites

A moja mama zwerbowała całą szkołę, w której pracuje! :crazyeye:

Dzieciaki przybiegają do niej na przerwach i znoszą nakrętki, a woźna krzyczy, gdy ktoś próbuje wyrzucić butelkę z zakrętką do śmieci ;)

U mojego TZa w pokoju zawsze wala się mnóstwo butelek po wodzie. Na początku, gdy wpadałam do niego i z obłędem w oczach wyszukiwałam butelki to przewracał oczami, marudził, gdy wyciągałam butelki ze śmietnika. A teraz... sam przychodzi i przynosi mi pełne garście nakrętek :D

Link to comment
Share on other sites

ja też przekonałam rodzinkę.

dzisiaj miałam sen...śniło mi się, że znalazłam miejsce, a tam same butelki, odkręcałam nakrętki, odkręcałam...:lol: zupełnie jak po zbieraniu grzybów. jak zamknie się oczy, to tylko je widać.

moim zdaniem ta akcja na prawde bardzo wciąga. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

paczka zaadresowana do zamościa do zespołu szkół.Waga około 0,7 kg.Wyśle jak wróce z nadzoru.Ja teraz wysyłam zwykłym listem boi poczta bardzo drogo sobie liczy.Na Filipa mam większą pewność że dojdzie bo idzie na urząd pocztowy,ale czy dojdzie do zamościa to zobaczymy.Podpisane DOGOMANIACY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...