Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

:lol: Ludek - jest to super pomysł, bo jest tam naprawdę uroczo i jeszcze nie ma sezonu więc jest dużo luzu, a co najważniejsze piechy mają gdzie się wyszaleć. Teren jest ogrodzony, a jeziora na pewno nie przepłyną.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Malcharek Maria']Fuka - faktycznie tak z imienia i nazwiska, bo nie wiedziałam, że za każdym razem będzie to wyskakiwało. Potem chciałam to zmienić ale się nie udało i nie bardzo wiem czy można. Faktycznie większość posługuje się jakimś skrótem. Chcialabym to zmienić na jakiś skrót, ale nie wiem jak to zrobić. Może mi podpowiesz?[/quote]
Jedyne co mi przychodzi do głowy - to zarejestrowac sie od nowa i wybrac sobie jakąs ksywke - dużo osob używa w tym celu swojego przydomka. Ponieważ jestes na forum od niedawna - to mysle, ze taka zmiana tożsamosci :wink: nie utrudni Ci kontaktow i rozpoznawalnosci. Nie wiem - może sa jakies inne sposoby zmiany nicka - może moderator wie - zapytaj Flaire.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź, ale tak chciałam zrobić ale pojawiał się komunikat, że już jestem zarejestrowana i drugi raz już się nie da. Faktycznie, może Flair mi pomoże? A podpowiesz mi jak się wstawia cytat? Bo jak nacisnęłam pod postem "cytat" i go zaznaczyłam, to wyszedł mi normalny tekst a nie jak u ciebie w ramce i innym kolorze?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie, pania Marie szczegolnie :D .

Stalo sie jak stalo i choc parson mial byc w lipcu ze Slaska, to jest teraz z Czaplinka wlasnie.

No to moze cos o mojej parsonce: to szorstkowlosa suczka Westa Poldiable, w domu Didi. Jest cudowna, tzn ma cudowny charakter, bo tez pod wzgledem charakteru byla wybierana. Teraz rozumiem wszystkich, ktorzy kochaja russelle :D . Oczywiscie jak spi - jest srasznie slodka, a jak szaleje to diabel wcielony :evil: .
Na spacery wychodzimy tylko do lasu, bo suczka miala jak dotad tylko jedno szczepienie, na szczescie Gdansk to miasto z lasem w srodku, wiec po 10 minutach jestesmy na miejscu. Didi poki co zachowuje sie jak owczarek, tzn kursuje miedzy mna a Bazylim :D .
Jest u mnie zaledwiw dwa dni, wiec na razie dopiero sie ponajemy.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Witaj Abi!! Bardzo się cieszę że parsonka sprawia tyle radości, a co do ich mądrości to tego jestem pewna. Jak możesz to zamieść jej zdjęcia na dogomanii. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda. Ona jest po Calebie i Urodzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']Dzięki za podpowiedź, ale tak chciałam zrobić ale pojawiał się komunikat, że już jestem zarejestrowana i drugi raz już się nie da. Faktycznie, może Flair mi pomoże? A podpowiesz mi jak się wstawia cytat? Bo jak nacisnęłam pod postem "cytat" i go zaznaczyłam, to wyszedł mi normalny tekst a nie jak u ciebie w ramce i innym kolorze?[/quote]

Żeby zacytować wystarczy kliknąć na słówko cytat w dolnym prawym rogu i cały tekst się wstawia. Trzeba tylko uważać, żeby nie wykazować np. jakiegoś nawiasu, bo wtedy będzie właśnie zwykły tekst.

Można też skopiować to co chcemy zacytować i na początku wpisać [ quote ], a potem na zakończenie cytatu [ /quote ]. Wszystko bez spacji między nawiasami. Czyli ma to wyglądać tak [ quote] CYTAT [ /quote]

lub

skopiować to co chcemy zacytować i kliknąć na przycick quote, który jest nad okienkiem dialogowym.

Jeśli chcemy napisać kogo cytujemy, to w miejscu pierwszego [quote] wpisujemy np. [quote name='"Ludek"']

Mam nadzieję, że za bardzo nie zagmatwałam:D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']:lol: Ludek - jest to super pomysł, bo jest tam naprawdę uroczo i jeszcze nie ma sezonu więc jest dużo luzu, a co najważniejsze piechy mają gdzie się wyszaleć. Teren jest ogrodzony, a jeziora na pewno nie przepłyną.[/quote]

Graf na pewno nie, bo on nawet łapy nie chce nie zamoczyć :lol:, a z Mailem zobaczymy, jeszcze nie byliśmy nad wielką wodą. Na razie asystuje przy każdej naszej kąpieli więc chyba lubi wodę.:)

Link to comment
Share on other sites

Abi, ja tez przyłączam się do Marii. Ciesię się, że dołaczył do nas kolejy posiadacz russella, bo jak na razie nas tu malutko.
Pamiętam jak pojechałam po Milo i zobaczyłam stadko tych psiaków, to wygladały uroczo. Już sie nie mogę doczekać , żeby znów podziwiać "stado". :D

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki - "człowiek całe życie się uczy i tak głupim umiera" no, ale kto nie pyta ten błądzi!!! A jak umieścić zdjęcia piesków? Zapewne przyciska się Img ale co potem? A propos: umieść zdjęcia swojego psiaka, chętnie pooglądamy, a jak ja się "naumiem" to też coś podeślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Pamiętam jak pojechałam po Milo i zobaczyłam stadko tych psiaków, to wygladały uroczo. Już sie nie mogę doczekać , żeby znów podziwiać "stado". :D[/quote]
Czyżbyś chciała "założyć" takie stadko u siebie? Tzn. następny maluch czy w przyszłości hodowla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria'] Czyżbyś chciała "założyć" takie stadko u siebie? Tzn. następny maluch czy w przyszłości hodowla?[/quote]

Stadko na razie mało realne. W bloku na 43 m2 już mamy optymalne zapełnienie :lol: , ale w przyszłości kto wie?

[quote name='Malcharek Maria']Ale fajnie - udało się z cytatem!!! Doooobry nauuuczyciel!!![/quote]

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Mario[/b], mysle, ze zeby zarejestrowac sie od nowa - trzeba podac nowy adres emailowy i powinno zadzialac... Przepraszam, że ja tak z doskoku odpowiadam - ale dopadła mnie grypa zoładkowa i krąze miedzy łożkiem a lazienka, a do tego goraczka utrudnia mi myslenie... 0X

Link to comment
Share on other sites

Abi, witaj wśród terierowców!

Przeczytałam niedawno o Airedalach, że kto raz ma Airedala, ten albo nigdy w życiu już nie będzie miał drugiego, albo nigdy w życiu nie zostanie się bez... :wink: Zastanawiam się, czy to nie odnosi się do wszystkich terierów... :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Flair za podpowiedź, z Adminem faktycznie bardzo ciężko się skontaktować. Już raz chciałam (dawno temu) i do tej pory żadnej odpowiedzi.

[b]Fuka - [/b]życzę szybkościowego powrotu do zdrowia - przecież święta niedługo!!!

[b]Ludek [/b] - polecam się na przyszłość. Ale faktycznie na tych metrach to tylko jeden parson podskoczy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Oj terrierek daje do wiwatu :lol: , ale jest cudowny.
Mam problem z umieszczeniem zdjec, do tej pory korzystalam z interii, ale cos sie porobilo i nie moge przeslac tam zadnego zdjecia. Jesli macie na to jakis sposob to piszcie.

No i jeszcze do tego dzis biedną Didi wstretny Bazylek tak pogonil, ze zostawil slad kla na jej glowie - oczywiscie to ja bylam winna - bo rzucilam psom nowe pilki.

W sumie, to nie wiem za bardzo co powinnam robic w takich sytuacjach :-? .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']A co się stało? Czym sobie zasłużył na obdarcie ze skóry? Napisz coś więcej!!!![/quote]

Na spacerkach wszystko jest ważniejsze niż Pani, a już nie daj Boże jak dzieciaki grają w piłkę. Mają wtedy dodatkowego zawodnika, a ja sobie mogę wołać i wołać i wołać...
Za to kondychę sobie wyrobię;)

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem sprobuje wstawic zdjecia.

A propo rany - rzucilam Didi pileczke i doskonale wiedzac, ze Bazyli bedzie chcial (no i oczywiscie chcial) rzucilam druga, ale pazernosc Bazyka byla podwojna, chcial obie i jak Didi chciala wziac jedna, pogonil ja - a ona poniewaz suczka malutka i krucha, klem zrobil jej rane (taka co sie do wesela zagoi :D ), ale moje serce peklo :cry: .

U was Ludek podobne proporcje, napisz jak psiaki sie dogaduja i czy zostaja same??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...