Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

[quote name='zakla']Ona sie straszliwie przywiazuje... Normalnie jak jej ktos bliski z oczu znika to w rozpacz wpada. Jak sie z domu wychodzi to ona robi rozpiernik... Ale bez problemu,nie wiedziec czemu, zmienia "wlasciciela":)[/quote]

Widać uzanała Cie za kogoś bliskiego. Poza tym ma kompanów do zabawy.

Kurcze wczoraj zmierzyłam Milo i cholernik jest już w górnej granicy normy wzrostu, a nie ma jeszcze 6 mies. Chyba jeść mu przestanę dawać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Troszke przerasta;) Ale nie martw sie- ONek z niego nie wyrosnie :lol:
A ci jej kompani to sie o godzinie 5.23 tak pogryzli o nia, ze doopa.... Dobrze, ze ona byla ze mna w pokoju zamknieta, bo inaczej wpadli by do pokoju. A taki byl rumor, bo jak sie gryzli to sie obijali o wszystkie mozliwe drzwi w korytarzu... 8) Na szczescie sie wrzasnelo i byl spokoj...
POzdrO:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']

A jak u was z posluszenstwem?reaguje na cos czy samowolka? :evilbat:[/quote]

a co to jest posłuszeństwo? :o

Prawie samowolka, ale to troche efekt naszej niekonsekwencji np. przy włażeniu na łóżko.

Na razie najbardziej mi przeszkadza ciągniecie na smyczy. Cholernik dusi sie, ale ciągnie. W kwietniu mamy zamiar się wystawić i nie wiem jak to będzie. Na razie jestem przerażona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Na razie najbardziej mi przeszkadza ciągniecie na smyczy. Cholernik dusi sie, ale ciągnie. W kwietniu mamy zamiar się wystawić i nie wiem jak to będzie.[/quote]Ludek, sztuka chodzenia na ringówce (szczególnie u teriera, które prowadzi się nieco inaczej, niż inne rasy) to zupełnie co innego, niż na normalnej, luźnej smyczy. Warto by pewnie zacząć to również z pieskiem ćwiczyć, jeśli już tego nie robisz. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"FlaireLudek, sztuka chodzenia na ringówce (szczególnie u teriera, które prowadzi się nieco inaczej, niż inne rasy) to zupełnie co innego, niż na normalnej, [b']luźnej smyczy[/b]. Warto by pewnie zacząć to również z pieskiem ćwiczyć, jeśli już tego nie robisz. :D[/quote]

He,he u nas luźna smycz nie istnieje:laugh2_2: . Milo charczy, dusi się i ciągnie. Może on miał być psem pociągowym. Próbowałam już metody „drzewa”, ale on wtedy staje na naprężonej smyczy i stoi lub znajduje sobie inny obiekt zainteresowań i ciągnie w inna stronę.
Trochę skutkuje metoda lekkie szarpnięcia, ale niestety krótkotrwale.

Po wypłacie wybieram się po ringówkę i będę ćwiczyć.

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Jak łaciaty do nas trafil to sierota nigdy na sobie obrozy nie miala-o smyczy i chodzeniu to juz nie wspomne :roll:Wtedy najlepiej sprawdzaly sie szelki-przynajmniej sie nie dlawil,potem lancuszek a teraz obrozka skorzana
:wink:

Masz jakies nowe fotki malucha? :D

Link to comment
Share on other sites

Wedle życzenia :lol:.
Ponieważ wyszły mi ogromniaste, a nie mam czasu teraz ich zmniejszać zapraszam na stronę [url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografia_3.php?idgw=595&ot=tak&str=1&kat=&szukane=[/url]

Dla zachęty jedno z moją córą. :lol:
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/425_fotki_587be40/6887_534350.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Jakie cudne cudenko :lol: Piekny-a ten ogonek to miodzio poprostu :D Cmoknij Mailo w noska od nas :wink:[/quote]

To może być niebezpieczne, dla mojego nosa oczywiście. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='asiunia']Hej!!

Jakie cudne cudenko :lol: Piekny-a ten ogonek to miodzio poprostu :D Cmoknij Mailo w noska od nas :wink:[/quote]

To może być niebezpieczne, dla mojego nosa oczywiście. :lol:[/quote]

Hej!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: czyzby Twoje psiatko tez mialo pociag do obgryzania nosa? :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']On ma tendencję do obgryzania wszystkiego. :lol:[/quote]

Hej!!
Zupelna normalka :lol: :lol:
Moja krwiozercza bestia wczoraj sznaucerka olbrzymiego przegonila :roll:
Ludek czy Mailo mial jakas stycznosc z gryzoniami? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia'][quote name='Ludek']On ma tendencję do obgryzania wszystkiego. :lol:[/quote]

Hej!!
Zupelna normalka :lol: :lol:
Moja krwiozercza bestia wczoraj sznaucerka olbrzymiego przegonila :roll:
Ludek czy Mailo mial jakas stycznosc z gryzoniami? :evilbat:[/quote]

Kto go tam wie :wink:. Istnie duża szansza, że tak. Urodził się w domu, przy którym była stajnia więc i gryzonie. Zresztą przydomek hodowli jest Mysia Zagłada, zapewne nie wziął się znikąd.

Myślisz, że od gryzoni się nauczył? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='asiunia'][quote name='Ludek']On ma tendencję do obgryzania wszystkiego. :lol:[/quote]

Hej!!
Zupelna normalka :lol: :lol:
Moja krwiozercza bestia wczoraj sznaucerka olbrzymiego przegonila :roll:
Ludek czy Mailo mial jakas stycznosc z gryzoniami? :evilbat:[/quote]

Kto go tam wie :wink:. Istnie duża szansza, że tak. Urodził się w domu, przy którym była stajnia więc i gryzonie. Zresztą przydomek hodowli jest Mysia Zagłada, zapewne nie wziął się znikąd.

Myślisz, że od gryzoni się nauczył? :wink:[/quote]

Hej!!

Mozliwe :lol: :lol: A tak powaznie jestem ciekawa jego rekacji :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam "maniaków" wspaniałych russelli!!! Mailo jest śliczny, zapewne będziemy spotykali się na wystawach. Parsonów mam 5 szt. i 4 Jacki. 6 szt jest w domu a 3 na wybiegu. Radzę sobie z nimi doskonale. A jakie są? Przebojowe, trochę awanturnicze, trochę się kłócą między sobą, ale ogólnie bardzo się kochają i my je też. Można je zobaczyć na mojej stronie - zachęcam. Piszcie jak Wam się podobają? Co do ogryzania - zapewne nie ma zabawek!!! Ile za to pogryzły psich zabawek to nie zliczę.
Musi z tego wyrosnąć. A jeżeli chodzi o wzrost - parsony mają mieć w kłębie od 30 do 37 cm. Ludek a ile ma Twój Mailo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...