Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na początku mogą być ostre starcia w stadzie kotów.
Podobno takie akcje mogą trwac do 2 tyg. Trzeba koty pilnować bo może być ostro! Trzeba wtedy psikać koty wodą i nie można żadnego wyróżniać.
Ja widziałam moją kocicę raz w takiej aktcj. Tu niby taka pierdoła, a jak zobaczyła w domu kota mojego brata to zagryzła by. To był szał! Czegoś takiego nie widziałam, nawet na mnie chciała skakać z pazurami jak ratowałam małą Ryśkę.
Ale np. jak jedziemy do Rzeszowa to tam jest w miarę ok. broni domu, ale już nie z taką wściekłością. Może dlatego, że to nie dokońca jej teren?

Link to comment
Share on other sites

Z kotkiem to jest tak,że na razie jest domowy bo tuż przed zimą podrzucił go ktoś na hurtownię (a tam widlak,samochody..długo by nie pożył).Szkoda mi go było.Teoretycznie szukam mu domu,na razie wypuszczam sporadycznie bo jak psy go pogonią to w tym śniegu go nie znajdę-one w domu się lubią ale na podwórku wiadomo...Jeśli u nas zostanie to będzie jak i dwa pozostałe "domowo wychodzący" ale powiem szczerze,że pięć psów i trzy koty to trochę za dużo...Na razie to takie "pół"kota nie ma chyba jeszcze pół roku,kocurek,biały w czarne łaty.Z miomi kotami zgadza się "tak sobie" to znaczy są "fuczenia' i "prychania" do Boboka raczej nie podchodzi,ale jakchś wielkich wojen nie było...


I jeszcze raz prośba,napiszcie kiedy będą gotowe psiaki do jazdy do Reksiu (tam chyba jakaś jedna sterylka będzie ?) Ja po prostu muszę wiedzieć wcześniej bo tak z dnia na dzień takiego wyjazdu nie ustalę Trzeba trochę przygotowań.No chyba że Weronika ma inny pomysł na transport.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego P. Roma niechce Rokiego dac?
Czy jednak dalo sie namowic ja?
Niechcialabym 4 suk, dlatego chcialam Rokiego, bo do pokoju psiego musze dwa psy dac, a suki to jak suki, zawsze jakies starcia
Pozatym Roki mi sie taaaak podoba:loveu:
A tak apropo, to Ja myslalam ze Czita to ta ktora jest na pierwszej stronie romodogow, tak bylo pisane. Teraz nieweim juz ktora to jest. Wstawcie prosze zdjecie.......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...