Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saphira']Nie nie wiozę piesków :lol: Nie bój się :evil_lol::diabloti: Mój znajomy nie ma psiaków i chyba by nie zrozumiał :evil_lol::diabloti: tej pasji :lol:[/quote]

Ale ja sie nieboje... wrecz przeciwnie. Jakbym wiedziala wczesniej, to bym Cie :mdleje:.... zebys mi jakiegos zabrala. (zwlaszcza ze bede w poniedzialek w poblizu, bo tam jade ogladnac potencialny domek Poziomki;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Ale ja sie nieboje... wrecz przeciwnie. Jakbym wiedziala wczesniej, to bym Cie :mdleje:.... zebys mi jakiegos zabrala. (zwlaszcza ze bede w poniedzialek w poblizu, bo tam jade ogladnac potencialny domek Poziomki;))[/quote]
Mogę zabrać coś ze swojej okolicy bo do Przemyśla to mam za daleko. Około 10-12 godzin jazdy. Mieszkam koło Torunia.
Poza tym ja nie wiedziałam, że będę musiała jechać. To dla mnie też niespodzianka.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj to praktycznie wszystkie psy sa sterylizowane i kastrowane, chyba ze ktos specjalnie choduje. Psy ze schroniska sa wydawane tylko i wylacznie po sterylizacji, a jezeli to szczenie, to musza ludzie podpisac umowe ze do okreslonego czasu wysterylizuja psa, bo inaczej zostanie im zabrany.
Dlatego wiekszosc psow ktore sa tutaj to sa z zagranicy. Bardzo duzo jest z hiszpanji i rumunji, i wegrow.

Link to comment
Share on other sites

A Reksiu też mówiła ,że u nich wysterylizowali wszystkie koty i teraz jak się te stare "zbyły" to małego nie ma skąd wziąć...Szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo przywiozłabym jej Kłopotka-wtedy znajda była u mnie dopiero dwa dni...a teraz to już domownik pełną gębą :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Ciotki,za naszego zycia to się jeszcze nie zmieni...A potem będą psy i koty z Ukrainy,z Grecji....Za to zobaczcie, jak w Niemczech szanuje się te zwierzęta...Tam psa na łańcuchu nie uświadczysz...[/quote]

Bo jest to karalne, i jak ludzie widza psa na lacuchu to dzwonia do ochrony zwierzat i rzadowy wet przychodzi sprawdzac.
Pies jezeli jest na zewnatrz, to musi miec kojec, ocieplana duza bude, nie beposrednio na ziemi, zadaszony kawalek kojca od slonca, zawsze pelna miske czystej wody,rozmiary kojca minimum 6m kwadratowych na psa, i musi byc wypuszczany z kojca conajmniej na 3 godziny dziennie. To sa te minimalne przepisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Bo jest to karalne, i jak ludzie widza psa na lacuchu to dzwonia do ochrony zwierzat i rzadowy wet przychodzi sprawdzac.
Pies jezeli jest na zewnatrz, to musi miec kojec, ocieplana duza bude, nie beposrednio na ziemi, zadaszony kawalek kojca od slonca, zawsze pelna miske czystej wody,rozmiary kojca minimum 6m kwadratowych na psa, i musi byc wypuszczany z kojca conajmniej na 3 godziny dziennie. To sa te minimalne przepisy.[/quote]
A u nas..... szkoda gadać:shake: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...