Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

Wczoraj Kapitan Dziadzio przeszedł próbę ogniową- został sam na wieczór w domu (z przykazaniem żeby nie robił imprez pod nieobecność mamusi:loveu:) na szczęście nasze mieszkanie ma dość oryginalny rozkład więc został na tylnym korytarzu-składziku-pomieszczeniu-na-wszystko z wyjściem na ogrodzony skrawek podwórka.
Myślałam cały wieczór czy przypadkiem nie wyfrunie nad płotem albo coś takiego ale nie. A jak nas zobaczył to był tak szczęśliwy że aż mi się zrobiło gorąco na sercu:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Błagam pomóżcie- dziś okazało się że Misio ma coś z serduszkiem:-( tak strasznie zaczął kaszleć i Łukasz wziął go do weta. Dostał zastrzyk i troszkę pomogło ale co dalej??? Poradźcie mi co robić? Jak się nim opiekować? Jak karmić? Czytałam że kaszel bierze się od płynów w płucach- czy trzeba go odessać? On tak strasznie kaszle:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Błagam pomóżcie- dziś okazało się że Misio ma coś z serduszkiem:-( tak strasznie zaczął kaszleć i Łukasz wziął go do weta. Dostał zastrzyk i troszkę pomogło ale co dalej??? Poradźcie mi co robić? Jak się nim opiekować? Jak karmić? Czytałam że kaszel bierze się od płynów w płucach- czy trzeba go odessać? On tak strasznie kaszle:placz::placz::placz:[/quote]

strasznie mi przykro :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje! Dotąd jak moje psiaki miały problemy, chorowały i umierały to był ból i tragedia w rodzinie a teraz wiem że jest mnóstwo ludzi którzy wiedzą co czuje:placz: nie będę mogła spać, teraz po tym zastrzyku nie kaszle tak bardzo ale nie mogę tego słuchać, mam wrażenie że gardło musi go strasznie boleć od tego kaszlu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Dziękuje! Dotąd jak moje psiaki miały problemy, chorowały i umierały to był ból i tragedia w rodzinie a teraz wiem że jest mnóstwo ludzi którzy wiedzą co czuje:placz: nie będę mogła spać, teraz po tym zastrzyku nie kaszle tak bardzo ale nie mogę tego słuchać, mam wrażenie że gardło musi go strasznie boleć od tego kaszlu:-([/quote]

śledzę wątek tego psiaczka i bardzo się z nim zżyłam, mimo, że na odległość... dlatego wyobrażam sobie co musisz czuć... :placz::placz::placz:Dziadzio to dzielny psiaczek, nie straszny mu kaszel, bedzie dobrze, zobaczysz :calus:

Link to comment
Share on other sites

Napewno będzie dobrze. Może serduszko od zawsze jest słabe.. a wiek też robi swoje:roll:
[quote name='dziadziowa']Jak się nim opiekować? Jak karmić? Czytałam że kaszel bierze się od płynów w płucach- czy trzeba go odessać?[/quote]
Myślę, że powinnaś zadać te pytania weterynarzowi...

Link to comment
Share on other sites

biedny Dziadzio :( dobrze, że nie jest sam...

niestety nie wiem, co poradzić...
mój Atosek tez tak miał pod koniec życia (tzn. nie tak pod sam koniec!;))
ale mniej kasłał z tego, co czytam
dyszał - wiadomo. pokasływał.

Dziadziu, trzymaj się :)
będzie dobrze

koniecznie wypytaj weta o wszystko

:calus:

Link to comment
Share on other sites

ach Dziadzio zrobił się taki słodki i przywiązał się już do nas ogromnie a my do niego!!! Daje mokre całuski jak zbliżę nos do jego nosa:loveu: cała rodzinka go pokochała bardzo. nawet Nynek:kociak:. Misio:wolfie: nie bardzo bo ciągle czuje sie panem na włościach:evil_lol: ale może z czasem... i wogóle Dziadzio jest cudny:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...