Jump to content
Dogomania

Łódź, przywiązany do słupa Leo, merda ogonkiem już w DOMKU!


ruru

Recommended Posts

Dostałam takiego maila z allegro:

[QUOTE]Wiadomość od:,
Strona z przedmiotem: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=451630350"]Samotność pięknego psa Leona[/URL]
Treść wiadomości:
Witam
Mam labradora, mieszkam w bloku, ale mieszkanie ma 80 mkw i jest pod lasem, w józefowie pod Otwockiem, mój pies wiec trzy razy dziennie po co najmniej godzinie biega na spacery. Ale smutno mu gdy siedzi w domu sam, dlatego mam pytanie - czy Leon dogadalbny sie z doroslym psem? Moj nie wadzi nikomu, dotad agresji nie przejawial zadnej
Pozdrawiam - [/QUOTE]

Delikatnie przypomnę, że bardzo dbam o to aby żadne pytanie na temat psiaka z aukcji przeze mnie wystawianych nie pozostało bez odpowiedzi. Oczekuję zatem propozycji odpowiedzi.

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Jakas rodzinka ma dzwonić w sprawie Leośka, tzn dzwoniła, ale ponoć nikt nie odbierał....w sumie i tak sie dziwie, że do mnie pisali...bo ja chyba ogłoszenie Leośka usunełam:roll:[/quote]

No cóż skoro nie mają odpowiedzi na zapytanie mailowe (również ci z postu powyżej) to i na telefon nie ma odpowiedzi. Leoś ma 5 obserwatorów. Czy on jest do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam maila do Marioli- Słoneczka
z prośbą, żeby zajrzała do wątku, że są propozycje...

Głupio mi bo złożyłam wątek na prośbę Słoneczka
ale sama też nie wiele wiem :shake:

No nic czekajmy na konkrety od "źródła"

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B][U]Do Isadory7 i pozostałych zaiteresowanych osób:[/U][/B][/COLOR]

Dostałam takiego maila z allegro:

Cytat:
Wiadomość od:,
Strona z przedmiotem: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=451630350"]Samotność pięknego psa Leona[/URL]
Treść wiadomości:
Witam
Mam labradora, mieszkam w bloku, ale mieszkanie ma 80 mkw i jest pod lasem, w józefowie pod Otwockiem, mój pies wiec trzy razy dziennie po co najmniej godzinie biega na spacery. Ale smutno mu gdy siedzi w domu sam, dlatego mam pytanie - czy Leon dogadalbny sie z doroslym psem? Moj nie wadzi nikomu, dotad agresji nie przejawial zadnej
Pozdrawiam -
Delikatnie przypomnę, że bardzo dbam o to aby żadne pytanie na temat psiaka z aukcji przeze mnie wystawianych nie pozostało bez odpowiedzi. Oczekuję zatem propozycji odpowiedzi.

[COLOR=Blue][B]Miło mi, że są osoby zainteresowane poprawą losu Leo.
Na podstawie moich obserwacji mogę stwierdzić, że Leo raczej nie lubi kotów. Goni koty i i szczeka na nie. Reaguje też na inne zwierzęta. Ściga sarny, zające, ptaki...
Natomiast niewiele wiem o jego zachowaniu odnośnie psów.
Na spacerach raczej nie dąży to towarzyskich spotkań z psami. Często groźnie szczeka na psy.
Nie wiem, czy przyzwyczaiłby się do mieszkania z innym psem.
Ponadto, Leo jest bardzo silnym psem i nie umie chodzić na smyczy. Dlatego jest trudy do prowadzenia dla kobiety a nawet dla słabszych mężczyzn. Potrafi niespodziewanie silnie pociągnąć i przewrócić prowadzącą go osobę (mnie się to przytrafiło dwa razy).
Jednak jest przjazny, łagodny dla dorosłych, lubi dzieci, uwielbia zabawy.
Sądzę, ze najlepszym miejscem dla niego byłoby takie, gdzie nikt nie wyganiałby go z mieszaknia a jednocześnie mógłby spokojnie biegać po ogrodzie (podwórku). Można go wtedy dużo nauczyć.

Mam nadzieję, że Leo już niedługo znajdzie dobry domek.
Dziękuję wszystkim za pomoc w tej sprawie.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][U][B]Do IsadoryZ i pozostałych zaiteresowanych osób:[/B][/U][/COLOR]

Dostałam takiego maila z allegro:

Cytat:
Wiadomość od:,
Strona z przedmiotem: Samotność pięknego psa Leona
Treść wiadomości:
Witam
Mam labradora, mieszkam w bloku, ale mieszkanie ma 80 mkw i jest pod lasem, w józefowie pod Otwockiem, mój pies wiec trzy razy dziennie po co najmniej godzinie biega na spacery. Ale smutno mu gdy siedzi w domu sam, dlatego mam pytanie - czy Leon dogadalbny sie z doroslym psem? Moj nie wadzi nikomu, dotad agresji nie przejawial zadnej
Pozdrawiam -
Delikatnie przypomnę, że bardzo dbam o to aby żadne pytanie na temat psiaka z aukcji przeze mnie wystawianych nie pozostało bez odpowiedzi. Oczekuję zatem propozycji odpowiedzi.

[COLOR=Blue][B]Miło mi, że są osoby zainteresowane poprawą losu Leo.
Na podstawie moich obserwacji mogę stwierdzić, że Leo raczej nie lubi kotów. Goni koty i i szczeka na nie. Reaguje też na inne zwierzęta. Ściga sarny, zające, ptaki...
Natomiast niewiele wiem o jego zachowaniu odnośnie psów.
Na spacerach raczej nie dąży to towarzyskich spotkań z psami. Często groźnie szczeka na psy.
Nie wiem, czy przyzwyczaiłby się do mieszkania z innym psem.
Ponadto, Leo jest bardzo silnym psem i nie umie chodzić na smyczy. Dlatego jest trudy do prowadzenia dla kobiety a nawet dla słabszych mężczyzn. Potrafi niespodziewanie silnie pociągnąć i przewrócić prowadzącą go osobę (mnie się to przytrafiło dwa razy).
Jednak jest przjazny, łagodny dla dorosłych, lubi dzieci, uwielbia zabawy.
Sądzę, ze najlepszym miejscem dla niego byłoby takie, gdzie nikt nie wyganiałby go z mieszaknia a jednocześnie mógłby spokojnie biegać po ogrodzie (podwórku). Można go wtedy dużo nauczyć.

Mam nadzieję, że Leo już niedługo znajdzie dobry domek.
Dziękuję wszystkim za pomoc w tej sprawie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Słoneczko'](...)[COLOR=#0000ff][B] Leo raczej nie lubi kotów. [/B][COLOR=black](...) [/COLOR][B]Reaguje też na inne zwierzęta. Ściga sarny, zające, ptaki...[/B][/COLOR](...) [COLOR=blue][B]Nie wiem, czy przyzwyczaiłby się do mieszkania z innym psem. [/B][/COLOR][COLOR=blue][B]Ponadto, Leo jest bardzo silnym psem i nie umie chodzić na smyczy. [/B][COLOR=black](...)[/COLOR][/COLOR][COLOR=blue][B]łagodny dla dorosłych, lubi dzieci, uwielbia zabawy. [/B][/COLOR][B][COLOR=blue]Sądzę, ze najlepszym miejscem dla niego byłoby takie, gdzie nikt nie wyganiałby go z mieszaknia a jednocześnie mógłby spokojnie biegać po ogrodzie (podwórku). [/COLOR][/B][COLOR=black](...) [/COLOR][/quote]
Sprawa jest jasna. Dom z ogrodem/ podwórkiem, dzieci OK ale nie ma co ryzykować z innymi zwierzakami.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, napiszcie mi proszę jakiej wielkości jest Leon? Czy mniej więcej taki jak kaukaz? Bardzo mnie poruszył jego los. Sama mam chyba za mało miejsca dla niego, w innym wypadku zaopiekowałabym się nim natychmiast. Jednak mam wielu znajomych, którzy mają domy z dużymi działkami i chciałabym wśród nich "rozreklamować" Leona. Potrzebuję info na temat jego wielkości i może ciut więcej na temat charakteru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...