Jump to content
Dogomania

Sunia mix collie, chyba w ciąży, błąka się już 3 tyg.wzdłuż drogi! POMOCY!!!.złapana


erka

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']To i tak na dluszá meté szkoda kasy. Jesli sunia szybko znajdzie dom- super, jesli nie, to trzeba zaklepywac kolejké w dogomaniackim hoteliku. Lepiej za te pieniádze pomóc dwóm psom, sama wiesz zresztá jak jest.[/quote]

U Murki koszt hoteliku 15 zł/dobę...jeśli będzie potrzeba to ja porozmawiam z "naszym" hotelikiem i myslę, ze uda mi się taką cenę wynegocjować

Link to comment
Share on other sites

A teraz o bohaterce wątku.
Weronia była w tym Ubyszewie, ale suni nie znalazła. Wypytywała ludzi, powiedzieli ,że owszem gdzieś sie błąka, jest tam również jakis owczarek niemiecki.
Napisałam do tej dziewczyny,żeby podała mi swój tel, albo tej koleżanki, która niby troche karmiła sunie , to skontaktujemy sie z nimi, gdy ktos jeszcze tam pojedzie i żeby pomogły ja znaleźc .
Dostalam dzisiaj taką odpowiedź:cool1:

"My same nie wiemy ona chodzi po całym ubyszowie trezba sie przejechać i ją znalęźć".

I tyle:diabloti:. Zawraca dziewucha głowę, a potem nawet palcem jej sie nie chce ruszyć, ja juz nie mowię o złapaniu suki, ale nawet nie chce pomóc jej szukać:angryy:.

Nie wiem, czy Weronia w takim układzie będzie jeszcze tam chciała jechac. Szkoda mi bardzo tej suni, tym bardziej ,że pewnie jest w ciąży, ale bez pomocy kogos z tej wiochy pewnie nic sie nie da zrobić:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Sama nie wiem, muszę skontaktować się z Weronią, która jest tam blisko w Skrażysku, czy będzie jeszcze mogła tam pojechać i szukać jej:roll:.[/quote]

Nie dawaj za wygrana. Szukaj suczki. Ona na pewno w ciazy i zaraz bedzie kolejnych 10 sztuk niechcianych biedactw, a za rok kolejnych 50, a za 2 lata moze byc 200 szczeniaczkow , prawnukow po tej suczce. To straszne.

Link to comment
Share on other sites

Weronia jest tam tylko czasowo na urlopie, nawet nie wiem , czy juz nie wyjechała. Specjalnie pojechała na tą wieś , ale suki nie znalazła, bez pomocy mieszkańców jest trudno, a nikt nie chce pomóc.
My niestety nie mieszkamy blisko i mamy masę psów i problemów na głowie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wczoraj maila od koleżanki tej dziewczyny, która do mnie pisała, tej, która podobno karmiła trochę sunię,że udało ją sie oswoić, złapać i ktoś ją przygarnął.
Nie wiem, czy to prawda, czy tylko tak napisała,żebyśmy sie odczepili, bo trochę dziwne mi sie wydaje,że tamta dziewczyna jeszcze niedawno pisała,że sunia wogóle nie podchodzi do ludzi, a tu nagle taka zmiana:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Napisałam do tej dziewczyny,zeby podała tel osoby, która wzięła sunię, bo jestem w stanie załatwić darmową sterylkę w Skarżysku. A sunia z tego co pisały powinna być w ciąży.
Zobaczymy, czy odpisze.[/quote]

Dobry pomysl, ze powiadomilas o mozliwosci sterylki. No i wlasnie , zobaczymy czy odpowie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna odpisała,że na sterylke już za późno, bo sunia urodziła 2 szczeniaczki i podobno będą na nie chętni. Niestety nie podała tel. do osoby, u której jest sunia, tak , jak prosiłam.
Napisze jeszcze raz,że po odchowaniu szczeniaków mogli by ją wysterylizowac, ale co z tego będzie nie weim:shake:.

Link to comment
Share on other sites

I znowu przegralismy. Suczka bedzie rodzila, szczeniaczki slodkie, male, beda zachcianka na kilka miesiecy , a potem ewentualnie zostana wyrzycone na ulice, potem te szczeniaczki co przezyja beda rodzic dalsze bidy......Czy to sie nigdy nie skonczy? Dlaczego nie uspili slepych miotow? Ja nie stawiam tych pytan do Was, wolontariuszek, bo ciezko pracujemy pomagajac psom. Ale chcialoby sie widziec efekty, a tu wcale nie ubywa bezdomnych psow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...