Jump to content
Dogomania

Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!


erka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja pierdziele co za pechowy wyjazd irysek miala, was psiaczek chory i zagubiny, a Majkel z Wroclawia nie zostal adpotowany, bo się Pan nie zdecydowal i Irysek jedzie z nim wlasnie znow do Wroclawia. Cholera co za dzien. Jesli nas Majelk trafi do schronu to go uspia. Szalg by trafil to wydarzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']kto by przypuszczal ze taka tragedia :placz::placz::placz:[/quote]


O tym się własnie w pierwszy dzien nie mysli, az jest za pózno. Tez dopiero teraz pomyslalam czy nasza slepa LOla w DT ma adresowke. pewnie nie

kur..:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

[SIZE=3][B]Warszawiacy pomóżcie go szukać!!!!!

Roześlijcie wiadomość do innych osób z Warszawy.

Niech te ostatnie miesiące życia ma dobre i godne!!!!!!

[/B][/SIZE]:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]

to po prostu straszne!!!!
bidaczysko nie zna nie widzi ciemno...halas miasta..tramwaje..no ale moze nie slyszy wiec nie tak straszno tylko ze i glodno i chlodno

Moze gdzies przycupnie albo po prostu drepcze caly czas

Hmmmm Plac Hallera
Praga
zaraz..na Inzynierskiej lub gdzies obok mieszka Marerka
zaraz wysle do niej link Moze zorganizuje, o ile jest w warszawie obserwacje poprzez sasiadow

Kto jeszcze? Brodno to juz dalej...
To fatalny zbieg okolicznosci!

Napiszcie w tytule
RATUNKU!!!WARSZAWA PRAGA PL.HALLERA -UCIEKL GLUCHY STARUSZEK W ROZOWEJ CHUSTECZCE
W ktora strone uciekl..podreptal? Ratuszowej czy ronda Starzynskiego
Czy wlascicielka nie moze wejsc na watek i okreslic dokad podreptal
A moze namyslowskiej/Dabrowszczakow?
Zajrze tam jutro ale dopiero po 15tej

Link to comment
Share on other sites

ja też dopiero po pracy bede mogla zajrzeć ;/
:(:(:(:(

ktoś zrobi ogłoszenia?

matko :(

a zawiadomił ktoś straż miejską?

żeby mu sie nic nie stało
staruszek to może nie odbiegnie daleko...
jezu, jak on się bać musi...

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie ze zadam durne niekonstruktywne pytanie... Ale on taki silacz jest ze sie wyrwac potrafi? przerwal smycz, czy wyrwal smycz z ręki...???
Czy na pewno nadal jest w obrozy, czy przeciagnal szyjke przez nia i tak umknal, bo nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic.

Link to comment
Share on other sites

wyslalam smsa do marerki/ Sylwia mieszka w okolicy

[B] Tylko czy mamy jakis kontakt do tej wlascicielki? [/B]

Kogo zawiadomic jesliby go ktos zobaczyl?

Powinna raniuto porozwieszac ogloszenia. Takze zawiadomic straz miejska ze taki staruszek piesek z rozowa chustka na szyi....moze sie blakac oni jezdza noca a on moze po prostu isc na oslep...
Powinna podac kierunek..nawet teraz w nocy niech dzwoni - nie wiadomo na ile zaangazowana w poszukiwania..czy sie odwazy teraz do strazy zadzwonic

no i w ktora strone podreptal?
w strone lasku????? hmmm lasek widoczny od placu Hallera to tylko w strone Zoo czyli Jagiellonskiej, wiec moze isc rownie dobrze w strone Ronda Starzynskiego jak i strone Trasy WZ...

czy ewa jest na dogo teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Charly a Ty może z Warszawy??? To przyłącz się do poszukiwań. Może znasz osoby w W-wie niezwiązane z Dogo- poproś o pomoc w poszukiwaniach.[/quote]

Dzieki za instrukcje. A myslisz co robie caly czas. I czy myslisz ze gdybym byla z Warszawy to bym nie szukala go? ja z Elblaga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Ja zaraz wchodzę na listę użytkowników i do osoby, która często bywa na Dogo- wysyłam PM.
Zacznę np. od litery K.[/quote]

Lepiej poprzez Mape pomocy dogo - w moim podpisie

Tam choc nie ma w tej interaktywnej dzielnic sa wojewodztwa i macie swiezo wpisanych dogomaniakow chetnych do pomocy

Link to comment
Share on other sites

Qrcze, dzisiaj tam byłam.
Ludzie, tam nie ma lasku. Jeśli mowa o zoo to najpierw musi przejść strasznie ruchliwą ul. Jagiellońską :shake:..........................:-(.
A skąd jest ta baba co go nie utrzymała na smyczy? Ona nie zna okolicy?
Skąd się tam wzięła?
Trzeba zawiadomić straż miejską i nawet obiecać nagrodę. Poza tym skontaktujcie się ze schroniskiem na Paluchu i uprzedźcie, że jeśli przywiozą takiego psa to mają się kontaktować z..........

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie kontakt do tej wlascicielki!!!
jaki numer?

hmmmm lasek Eva no to tylko chyba zoo...ale tam sie nie przedostanie tylko jak oglupialy pojdzie albo w lewo albo w prawo
tak tez sie zastanawiam jak staruszek piesek ze smycza sie wyrwal i nie dogonili go...chocby rowrzyste ztrzymac i poprosic by pojechal za nim

no tak latwo mowic...na razie blaka sie gdzies o ile go nie rozjechaly samochody!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...