Jump to content
Dogomania

staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nero już po zabiegu. Został wykastrowany i ma usunięte guzki w trzech miejscach na skórze. Na spacerek wyszedł jakby nigdy nic. ciągnął do przodu jak zawsze :)

[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/5335/dsc0206ev7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9498/dsc0211rf7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/2791/dsc0209dz6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nercio obija się ze swoim kloszem ale jak wcześniej zachęca wszystkie spotkane psiaki do zabawy , niestety one się go boją , widocznie nie przywykŁy do żarówki :(

Wczoraj po 21ej nie byŁ jeszcze na spacerze a kupka już wisiaŁa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Jutro wezmę Nera na Łąkę z Maszką i Sari :) czuję że będzie się dużo dziaŁo .... ;) tylko żeby sŁonko zechciaŁo wyjść ;)[/quote]

no, to może ściągniesz mu "żarówkę" ;)

Ola, a jak tam czują się Twoje psiaczki?

Link to comment
Share on other sites

Żarówka zostaŁa ściągnięta ;) moje psiaczki w miarę dobrze, Sari tylko dyszy ciężko ponieważ jest duszno a jej serce jest ogromne.

Spacer byŁ dla mnie wysoce stresujący :( Nero nic innego nie robiŁ tylko próbowaŁ dosiadać Maszy... a ona byŁa początkowo cierpliwa chciaŁa się z nim bawić ale Nero nie żamierzaŁ figlować w inny sposób jak tylko w sexualny ;)
PiszczaŁ waliŁ ją Łapą i ustawiaŁ sobie Maszkę żeby mu byŁo wygodniej wsiąść na nią. Masz warczaŁa a ponieważ to nie skutkowaŁo kŁapaŁa go zębami po pysku a ten nieszczęśnik dalej miaŁ to gdzieś. Widać że hormony po kastarcji jeszcze nie opadŁy.
Sari obchodziŁa go Łukiem i wystarczyŁo że popatrzyŁa na niego i warknęŁa a odchodziŁ od niej.
Na koniec Moje odmówiŁy jazdy samochodem razem z Nerem :( namęczyam się starsznie. Jak już jedną wsadziŁam do środka to druga zwiewaŁa byle dalej od niego :(
...
Spacer byŁ dŁugi więc Nero się wybiegaŁ i zdoŁaŁ zmęczyć. Jak na pieska 10letniego to ma bardzo dużo siŁ i energii!!!


[B][COLOR=red]RACHUNEK ZA POBYT NERA W LECZNICY I JEGO LECZENIE ZA MIESIĄC LIPIEC WYNOSI 805 ZŁ[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]CZY może ktoś pomóc w uregulowaniu ???[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam te 2 podgrzewacze, parę książek i rysunek od Pauli. Ale wystawię najwczesniej za tydzień, jesli pieniądze są potrzebne na już, to może ktoś to zrobi za mnie? Tylko musiałabym bubu już dziś, zaraz wysłać Ci zdjęcia przedmiotów, bo od jutra mnie nie ma...
Chyba, że mogą poczekać tydzień, to sama się tym zajmę ;)

Link to comment
Share on other sites

Nero bez kasy i bez osób które go odwiedzają w lecznicy :( Dzisiaj pierwszy raz Nero skakaŁ z radości na mój widok ale tak wysoko i tak merdaŁ że byŁam zdziwiona...może zapach Maszki i Sari tak dziaŁa ;) w każdym razie poszliśmy na spacer, byŁ u mnie w mieszkaniu i na Łące, wszystkie psy od niego niestety uciekają a on tak piszczy :( tak barzdo chciaŁby się bawić....albo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nero czeka na przyjaciela któremu będzie mógł towarzyszyć. On tak potrzebuje kontaktu i towarzystwa .. Aha w lecznicy proszono o puszeczki dla Kuby ponieważ bardzo je lubi. jeśli ktoś by chciał przekazać małe co nieco dla Nerusia to z przyjemnością przyjmie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...