Jump to content
Dogomania

Spanielka Bona ma dom!!!


Rybka_39

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj u ślicznej dziewczynki , ciągle jest przy bramce , ciągle czeka na wyciągnięcie jej z tego koszmarnego boksu , ma bardzo czerwone oczy , , mam takie wrażenie że jest tam najdelikatniejszym psem na boksie , ma taką subtelność w sobie , ona pasuje na salony a nie do tego miejsca :shake::shake::shake::shake: czy ma jeszcze szansę na lepsze życie ?????????????

Link to comment
Share on other sites

Ja juz normalnie nienadarzam z tymi psami:-(, co z tego ze nastepne trzy jada do mnie za tydzien, jak tyle ich jest do wyciagniecia:placz::placz:. Tak bardzo bym chciala pomoc suni, a niemam naprawde jak:placz:. To okropne takie:-(:-( Cos niewidac ani Koperka, ani Agi(wiem ze niema netu), a Negri to juz wogole przepadla:shake:. Nic niemozna sie dowiedziec o psach....
NP. czy ta suczka byla badana, co mowili na temat oczu, tej lysizny, czy ktos sie na ten temat wypowiadal, czy ona cos dostaje? Mnostwo pytan, a nikogo niema kto mi konkretnie mogl by odpowiedziec na te pytania. Watek zalozony, i tyle:-(.

Link to comment
Share on other sites

Ano nie ma nas [B]Reksiu[/B], bo inne sprawy ważne na głowie. Oprócz tego mam zawirusowany komp i jestem w stanie pisać na wątkach, jak mu się zechce posta wysłać...:roll:

Dziewczyna wraz z kumplem buldożkiem śmierdziały, jak nieboskie stworzenia, kiedy przyjechały z interwencji, a że to specyficzny zapach, stąd też wiem o grzybku.

Buldożek mimo, że miał nowotwór to znalazł dom, jakoś kilka dni po przyjściu (warunkowo) i to przypadkiem, bo latał sobie luzem na spacerku, wychodząc z izolatki.

Sunia nie miała tyle szczęścia, bo została zamknęta na 16, gdbyż wyglądała o niebo lepiej od towarzysza.

Nie o niej nie wiem, gdyż nie byłam dawno w schronie. Co prawda w czwartek, ale miałam inne rzeczy do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

Muszę sprostować nowotwór u buldożka okazał się wielkim ropniem już wszystko jest z nim ok i ma rzeczywiście wspaniały domek , natomiast Księżniczka pomimo swej urody dalej tkwi w 16 i pewnie ma coraz mniej czasu :-(:-(:-( czy ktoś ją wyciągnie z tego miejsca ona tak bardzo czeka i jeszcze wierzy że ta brama się kiedyś otworzy do lepszego świata :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...