Jump to content
Dogomania

Rudzik ODSZEDŁ ZA TM :(


kikou

Recommended Posts

Podwyżka ceny hotelu między innymi spowodowana jest podwyżką cen karmy, ale przede wszystkim tym, że my nie jesteśmy w stanie wydolić finansowo w taki sposób. Jeżeli chcemy utrzymać hotel i móc prowadzić go normalnie, mogąc poświęcić tym psiakom czas, to musi on być droższy. Jeśli nie podnieślibyśmy ceny,to nie wiem, jak miałoby to wyglądać, bo musielibyśmy więcej czasu poświęcić na przykład na szycie, albo jedno z nas musiałoby iść do pracy. Z pozoru może prowadzenie takiego hoteliku to złoty interes, ale my naprawdę ledwo przędziemy i na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie dawać żadnych absolutnie rabatów.
A pamiętajcie, że Rudzik nie płaci "normalnej" stawki. Rudzik przyjechał do nas na samym początku, kiedy mieliśmy dwa miejsca przy budach. I tak pomieszkał przez bardzo krótki okres, później dołączając do Bennego. Miejsca 'budowe' bardzo szybko zlikwidowaliśmy, teraz Rudzik mieszka normalnie w boksie, chociaż cena została. Według cennika od bardzo już dawna opłata powinna wynosić 6zł/dobę (to cena dla małego psa z dostarczoną karmą), w tej chwili powinno być to 8zł. Mam ogromną nadzieję, że nie będziemy musieli zmieniać tej ceny. Ale - umówmy się - 7zł to nie jest wysoka cena. Doba w przeciętnym hotelu to 30zł. Da się znaleźć hotel powiedzmy za 12-15zł. Ale 7, to chyba tylko na Dogomanii. I nic dziwnego, że takich hoteli nie jest wiele :roll:

Mi naprawdę nie jest wygodnie i bardzo proszę o spojrzenie z mojej strony. Opiekowanie się psami jest cudowną pracą, ale ja nie potrafię żyć powietrzem, moje psy także :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :roll:
ja też myślę ,że hotelik po takich stawkach kokosów nie przynosi.a ROBOTY huk,jeżeli chce się psom zapewnić dobre warunki.
Z drugiej strony , dla tych co płacą nie jest to mało.
I zawsze będzie sprzeczność interesu. :eviltong:
7 zł za dobę nie jest absolutnie wygórowaną stawką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']jeśli ktos moze to bardzo prosilabym podac link do allegro psiaka
wzielabym tekst i zdjecia, zrobie wyrozniona alegratke[/quote]


jeśli tylko masz ciut weny....to napisz tekst od siebie, każdy nowy tekst może trafić do innego człowieka...więc psiak ma dodatkowe szanse...... teoretycznie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...