Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

Witajcie, witajcie

Dawno mnie tu nie było, bo zaniemogłam.

My w Zabrzu nie bylismy, ale bylismy w Legionowie.

iwan kolejny raz mnie mile zaskoczył. W porównaniu stanła z Dama PIK z Batangasa i zwycięzył . Dostalismy Zw. Młodziezy i Zw. Rasy. !!!!

Jestem dumna i szcześliwa.

Agatko gratulacje dla Ciebie i Ortona ,Zdzisek całusy dla Rino i pozdrowienia dla całej rodziny.

Kto wybiera sie do Poznania?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRATULACJE DLA GOSI I IWANKA !!! :klacz: :klacz: :klacz:

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI DLA ZDZIŚKA !!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

DZIĘKI BOŻENKO ! NIESTETY NIE DOSTAŁAM TWOJEGO LISTU, MOŻESZ SPRÓBOWAĆ JESZCZE RAZ ???

POPROSIŁAM ZDZIŚKA, ŻEBY PRZESŁAŁ CI KILKA ZDJĘĆ. STAWKĘ I WYNIKI PEWNIE TEZ CI PRZEŚLE, A JAK BĘDZIESZ MIAŁA JAKIEŚ PROBLEMY - DAJ ZNAĆ !!! :lol: :lol: :lol:

POZDROWIENIA DLA VICI !!! :iloveyou:

A PROPOS POZNANIA, NO WŁAŚNIE KTO SIĘ WYBIERA ??? :pepsi: :popcorn:

NIE UWAŻACIE, ŻE ZASŁUŻYLIŚMY JUŻ NA SWOJE WŁASNE FORUM, TYLKO DLA BRIARDÓW ? EWENTUALNIE DLA "WSZYSTKICH OWCZARKÓW FRANCUSKICH" ??? :niewiem:

POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaaaaaaaaaaaaa jadę do Poznania. :thumbs:

Zadebiutuję w klasie młodzieży (pfu, pfu, pfu - za siebie przez lewe ramie) w moim rodzinnym mieście Poznaniu, gdzie wszystkich zapraszam. :bigok:

RINO - CELEBRIM Asperados

:smilecol:

Całkowicie zgadzam się z Agatką :klacz: . Forum tylko dla Owczarków francuskich jest nam bardzo potrzebne. Przecież "stare wygi" wystawowe i ich wspaniali właściciele na pewno podzielą się zdobytą wiedzą z nowymi miłośnikami briardów. Przecież w naszym kraju też są pięne i utytułowane briardy.

Pozdrawiam wszystkich

:laola:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, bardzo się cieszę, że wystąpimy razem. Oczywiście, że miło jest wygrywać, ale jeszcze fajniej jest się spotykać z innymi psiarzami. Przecież chyba wiesz, że gdy zaczęłaś wychowywać psiaka, to najważniejsze tematy do rozmowy dotyczą Jego rozwoju, zachowania, co spsocił, a co już potrafi zrobić. I tylko inny psiarz Cię zrozumie i nie będzie się pukał w czoło.

No chyba, że ktoś widzi to inaczej.

:smilecol:

Co do forum tylko dla briardów, to znalazłem takowe na stronie Toudiego i Bessi.

Podaję link;

www.briard.pl

Ja już się zarejestrowałem. Zapraszam innych.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

I zwyciężonych..., nasza Coffinka ani myśli o wystawach, ale raczej o tym żeby jakąś "kupę" dorwać i zjeść :)

Czy nie uważacie że Briardy mają najzabawniejszy sposób szczekania na świecie? Ja padam ze śmiechu jak nasza suczka zaznacza swoją obecność w sąsiedztwie. Pozdro < iza, ali, coffi>

Link to comment
Share on other sites

ZDZIŚKU CZY TY przeczytałeś mojego posta i prośbę.

Czy mogę liczyć że poślesz mi zdjęcia ORTONA I CLOU z Zabrza oraz wyniki?

Proszę odezwij się bo nie wiem czy mam prosić kogoś innego o wyniki?

AGATKO WSTAW SIĘ ZA MNĄ bo czasu mam coraz mniej na artykuł i zdjęciaPozdrawiam Bożena

Link to comment
Share on other sites

UWAGA wszyscy kochający briardy !!! :bigok:

Kto nie zdążył jeszcze z gratulacjami dla Ariettki, Preski i Ortonka to niech się śpieszy! :scared:

Te psiaki i ich właściciele zasługują na to. :BIG:

Godnie reprezentują "naszą rasę" na wystawach w Przemyślu i oczywiście w Częstochowie, gdzie byłem i wszytko to zobaczyłem.

:laola:

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom.

Zdzisek

Link to comment
Share on other sites

Zdziśku jeszcze raz dzięki za zdjęcia i wystawy .A czy może wiesz jak poszło psiurkom w Przemyślu?Bo wyniki z częstochowy znam.

Gratulacje jeszcze raz AGATCE I ORTONOWI !!! :P

Agatko jak znasz dokładne lokaty i oceny z Częstochowy i Zabrza to czekam .Pa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czas nam leci nieublaganie......

To juz prawie pol roku od mojego pierwszego postu w tym watku i prawie pol roku odkad mamy slodkiego kudlacza w domu.

Teraz z nieciepliwoscia czekamy na pierwsza cieczke u Rudisi.

Zastanawiamy sie czy jest sens w tych dniach zakladac jej pieluszke, jak myslicie? Moglibysmy ja przyzwyczajac juz wczesniej jesli bedzie to mialo sens.

Pozdrawiamy goraco wszytkich briardziarzy :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Czy nie uważacie że Briardy mają najzabawniejszy sposób szczekania na świecie?

Szczerze mowiac ja nie wiem :) Nasza Rudi szczeka raz na 2 miesiace. Szczeka zreszta to chyba za duzo powiedziane :) To po prostu pojedyncze szczekniecie.

I sam nie wiem czy lepiej miec psa szczekajacego czy nie. Ja osobiscie ciesze sie,ze ona jest taka "cicha" :)

Link to comment
Share on other sites

Napiszę to zapytanie w topiku "Briard" (mam nadzieję, że nie popełniam jakiejś gafy nie zakładając nowego topiku :oops: )...

Kwestia szczypania ... Mój futrzak w czasie zabaw i gonitw z innymi psami traktuje je wszystkie jak owce :D Wiem, że to brzmi śmiesznie i wiem, że takie jest przeznaczenie tej rasy ... ale ... czasami podszczypie za mocno i uciekający w zabawie psiak piśnie ...

Czy jest jakiś sposób na oduczenie jej tego?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...