Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Feigned']Ja jak robiłam serowe to Axel nawet nie raczył spróbować :lol: raz tylko wziął do buzi i wypluł :evil_lol:
za to wątrobiane uwielbia :diabloti:

ID-y z modeliny? o tym nie pomyślałam, też mam gdzieś modelinę.. :diabloti: tylko chyba musiałyby być dosyć grube, żeby się nie połamać. :eviltong:[/QUOTE]
Milka za serowe da się pokroić i zabić. :lol: Wątróbkowe też baaaardzo jej smakowały, ale mnie się nie za bardzo podobało robienie ich i to, że nie wyszły. Po tamtym razie już nie próbowałam ich piec. :cool1:

A IDy z modeliny możesz zobaczyć w galerii Kody, właśnie Russelka nas zainspirowała do takich tworów. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Milka za serowe da się pokroić i zabić. :lol: Wątróbkowe też baaaardzo jej smakowały, ale mnie się nie za bardzo podobało robienie ich i to, że nie wyszły. Po tamtym razie już nie próbowałam ich piec. :cool1:

A IDy z modeliny możesz zobaczyć w galerii Kody, właśnie Russelka nas zainspirowała do takich tworów. :diabloti:[/QUOTE]


mi też nie za bardzo podobało się miksowanie wątróbki, zapach i konsystencja mnie odrzucały :cool1: ale dzięki nim nastąpił przełom w szkoleniu, kiedy dałam mu poniuchać takie ciacho po raz pierwszy zaczął się skupiać przy innych psach :cool3:

lecę oglądać. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9494.jpg[/url]
ale pięknie się prezentuje na jesiennym tle :loveu:
no i ta obroża-super ;)

[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9523.jpg[/url]
aż się sama zaśliniłam :evil_lol:
dobrze, że pies już śpi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...