Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzia&Snoopy']Ja mam lepiej:D piszę 6 godzin matmy:D[/QUOTE]
Ale... że jak? :crazyeye: Co Ty tam będziesz robiła? Poza tym...czy próbnej matmy nie było 3 lisropada? :hmmmm:
W mojej szkole teraz nie mają niestety próbnych matur, więc chodzę normalnie, a szkoda, bo przecież maturzystom by się przydało poćwiczyć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']... piszesz od razu rozszerzona czy jak?;p[/QUOTE]

Niestety...Miałam 3h podstawa, godzina przerwy i 3h rozszerzenie...

[quote name='Infortune.']Ale... że jak? :crazyeye: Co Ty tam będziesz robiła? Poza tym...czy próbnej matmy nie było 3 lisropada? :hmmmm:
W mojej szkole teraz nie mają niestety próbnych matur, więc chodzę normalnie, a szkoda, bo przecież maturzystom by się przydało poćwiczyć. :evil_lol:[/QUOTE]

Hmm myślę że liczyłam zadanka :D
Fajnie było...aż mózg mnie boli...
Teraz były matury OPERONowskie, później są te z OKE ;) Podobno te z Operonu są trudniejsze. Mam nadzieję że to prawda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Matko Wy tu o maturach, a ja się testu gimnazjalnego boje :D[/QUOTE]
Testy gimnazjalne to lajcik. ;) Chociaż pamiętam jak się sama stresowałam przed nim bo w końcu sporo zależy od wyników. :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']

a co do wstawania- mnie nie pobijecie :diabloti: 2 razy na 8.00, 3 razy na 9.50 :loveu: jeszcze np. dzisiaj miałam na 11.50 :evil_lol: żyć nie umierać :evil_lol:[/QUOTE]
:mdleje: Przynajmniej się wyspać możesz... :loveu: Chociaż z drugiej storny nie wiem czy nie wolę iść wcześniej do szkołył i wrócić o ludzkiej porze...

[quote name='Zuzia&Snoopy']Niestety...Miałam 3h podstawa, godzina przerwy i 3h rozszerzenie...



Hmm myślę że liczyłam zadanka :D
Fajnie było...aż mózg mnie boli...
Teraz były matury OPERONowskie, później są te z OKE ;) Podobno te z Operonu są trudniejsze. Mam nadzieję że to prawda[/QUOTE]
Na pewno się udało! ;) Podziwiam Cię strasznie za tą rozszerzoną matmę. :lol:

[quote name='Lucky.']Może jakieś zdjęcia ? ;d[/QUOTE]
Nie mam zdjęć, nie miałam czasu robić, jutro mam spr z chemii od którego zależy czy będę mieć 5 na semestr czy nie (a znając moje szczęście-nie :diabloti:).
Może w piątek coś wykombinuję. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']
:mdleje: Przynajmniej się wyspać możesz... :loveu: Chociaż z drugiej storny nie wiem czy nie wolę iść wcześniej do szkołył i wrócić o ludzkiej porze...
[/QUOTE]

z psem i tak wychodzę jak jest ciemno, więc w sumie mi to rybka ;) a rano mam przynajmniej czas dla siebie i nie gonią mnie do lekcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']wszystkie zdjęcia na 100% nie są ci potrzebne... ja po jakimś roku-dwóch robię selekcję i wywalam co mi niepotrzebne bo i po co to trzymać[/QUOTE]
Widzisz zalezy co focisz, jesli autobusy i inna komunikacje bo takie masz hobby to nagle nie wyrzucasz ;)

Zdjec zwierzakow tez nie wyrzucam jesli sa dobre - pierwsze odrzucenia robie jak zgrywam z aparatu. potem juz nie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...