Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Infortune.']Witajcie...
To że tutaj jestem to cud bo mój komputer/internet wybitnie nie lubi adresu [url]www.dogomania.pl[/url] i stanowczo odmawia otwarcia tej strony... :roll: Wchodzę, niby wszystko okej, po czym kolejne strony otwierają mi się po 10 min, a że ja nie należę do osób cierpliwych to wyłączam to w cholerę. :lol:

Ale, korzystając z okazji, że udało mi się tutaj wbić, przepraszam za braki i nieobecność, postaram się popracować nad swoją cierpliwością. :evil_lol:

Szybko napiszę co u nas i moooooże uda mi się poodwiedzać innych, w co niestety wątpię...

Wakacje mamy w pełni i leniuchujemy ile można.
Milucha duchem nadal jest młoda i silna, ale niestety fizycznie gorzej, dopadają ją choróbska wieku podeszłego (i nie tylko). Najpierw, po uporczywym drapaniu, odwiedziła weterynarza, który stwierdził ostrą reakcję alergiczną na ukąszenie pcheł (które pojawiły się mimo kropelek...) i mała dostała serię zastrzyków i kąpieli.
Później, po niecałym tygodniu od poprzedniej wizyty, znowu pojawiłyśmy się w znienawidzonym przez Łaciatą gabinecie, ponieważ czterołap kulał i miał problemy ze skakaniem, wchodzeniem po schodach etc. Lekarz stwierdził reumatoidalne zapalenie stawów… Dostałyśmy tabletki przeciwbólowe i odbudowujące chrząstkę, ale niestety problem będzie powracał... :shake: Na szczęście, mimo problemów, Kluska nadal pozostaje radosna i myślę, że jeszcze sporo wspólnego czasu przed nami ! :cool3:

A dziś ruszamy na wieś i jak znajdę tam chwilę czasu to zrobię parę zdjęć bo możecie zapomnieć jak wygląda moja małpa. :evil_lol:

Pozdrawiamy, Agata i Milka.

Gratulacje dla wytrwałych, którzy przeczytali. :diabloti:[/QUOTE]

przeczytałam, ale to już ponad miesiąc temu... gdzie mleczna?:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...