Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzia&Snoopy']Może mi babeczki pocztą wyślesz co? :D Bo przez monitor ich się zjeść nie da... W zamian oferuję ciasteczka wątróbkowe ;)
Bąbelek jest boooski :loveu:[/QUOTE]
Chętnie bym wysłał, ale niestety babaeczki już dawno skonsumowane :niewiem: Ale wątróbkowymi możesz się podzielić, myślę, że Łaciata nie miałaby nic przeciwko. :lol:

[quote name='agaciaaa'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9566.jpg[/URL] ona jest taka puchata, że aż chce sie miziać, przytulać...:loveu:

[URL]http://i48.tinypic.com/29ptgdg.jpg[/URL] aaaale mi ochoty narobiłaś na takie ciacho!!! Trudno się je robi? Jak nie to bardzo proszę o przepis :razz:[/QUOTE]
Ona d oprzytulania i miziania chętna, więc nie miałaby nic przeciwko na pewno. :lol:

A babeczki bardzo łatwe, praktycznie wszystko wrzucasz i mieszasz ;)

[SIZE=2][B]Przepis na babeczki:[/B][/SIZE]
[I]2 jajka, 100 g cukru, 2 paczki cukru waniliowego, 150 g kwasnej gestej smietany, 250 g maki, 3 plaskie lyzeczki proszku do pieczenia, 2 plaskie lyzki kakao, 100 ml mleka, 3 lyzki oleju, 140 g bialej czekolady, 60 g gorzkiej czekolady (mozna tez uzyc 200 g normalnej czekolady mlecznej). [/I]

Cale jajka ubic z cukrem, dodac cukier waniliowy i dalej ubijac, nastepnie dac kwasna smietane i ubijac wszystko razem jeszcze okolo 4-5 minut. W osobnej misce wymieszac razem make, proszek do pieczenia i kakao. Do ubitej masy wsypywac wymieszana make wymieszana z proszkiem + kakao. Ubijac dalej wszystko razem i dodac mleko, a na koncu olej .Wszystkie skladniki ubijac ok. 4 min. Potem wsypac posiekana czekolade. Forme do muffinow wysmarowac olejem i wysypac maka. Wypelnic forme ciastem i wlozyc do wczesniej nagrzanego piekarnika. Piec w 180 stopniach okolo 25 minut. Sprawdzic patyczkiem czy sa upieczone (jak patyczek suchy to jest koniec pieszenia). Zostawic upieczone muffiny w formie okolo 10 minut i po tym czasie wyciagnac. Smacznego.


[quote name='Bzikowa']Co wszyscy z tym bąbelkowaniem? :evil_lol: Chyba też będę musiała Bza nauczyć...[/QUOTE]


[quote name='wiki4']Wiesz, to taka moda :evil_lol: Ja też Lisę uczę :cool3: :lol:[/QUOTE]
Dokładnie tak. :lol: A poza tym bardzo fajna sztuczka.

[quote name='Lucky.']Śliczna, a babelki fajoowe ;p[/QUOTE]
:p

[quote name='Zuzia&Snoopy']A to wszystko moja wina :evil_lol:[/QUOTE]
Taaak, powlewaj sobie jeszcze. :eviltong:
Przez Ciebie znowu spróbuję IDa ulepić, ale pewnie jak zwykle nic nie wyjdzie :lol:

Tratatatatata:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=DRc4moT9HF8[/URL]
:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Chętnie bym wysłał, ale niestety babaeczki już dawno skonsumowane :niewiem: Ale wątróbkowymi możesz się podzielić, myślę, że Łaciata nie miałaby nic przeciwko. :lol:

Taaak, powlewaj sobie jeszcze. :eviltong:
Przez Ciebie znowu spróbuję IDa ulepić, ale pewnie jak zwykle nic nie wyjdzie :lol:

Tratatatatata:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=DRc4moT9HF8[/URL]
:eviltong:[/QUOTE]

Hmm... chyba listonosz by mnie zabił (szczególnie jakbym priorytetem ich nie wysłała) :evil_lol:

Hahaha :evil_lol: Próbuj, próbuj pociesz się tym że żółw już bardziej krzywy Ci nie wyjdzie :D
Ale tymi bąbelkami to mnie zagięłaś! Super są :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ee a ja chciałam już w wakacje robić bąbelkowanie, uznałam tylko że mi to do niczego nie jest potrzebne :evil_lol: wyprzedziłabym modę ;([/QUOTE]
Teraz niestety będziesz już kopiarą :niewiem: :evil_lol:

[quote name='Lucky.']Ojj Soya chyba przy książkach siedzi xd[/QUOTE]
A żebyś wiedziała...:eviltong: Ale jutro zostaję w domu bo jestem chora więc może wstawię jakieś zdjęcia :cool3:

[quote name='Shel']Soya, Zuzia, przez Was wzięło NAS z Aresem na uczenie się tego xd[/QUOTE]
A podobno Ares ma wstrtę do wody? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No bo ma, dzisiaj jak zaczęliśmy robić to wolno mu szło, oczywiścei najpierw bez wody próbowaliśmy, potem stopniowo dolewałam i jak zrobił bąbelka to się wystraszyl i nie chciał nawet podejść i zaczęliśmy od nowa, a jutro będziemy kończyć xd :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']No bo ma, dzisiaj jak zaczęliśmy robić to wolno mu szło, oczywiścei najpierw bez wody próbowaliśmy, potem stopniowo dolewałam i jak zrobił bąbelka to się wystraszyl i nie chciał nawet podejść i zaczęliśmy od nowa, a jutro będziemy kończyć xd :lol:[/QUOTE]
A to chyba normalne, Milka też się wystraszyła, ale szybko wróciła. :lol:

Dzisiaj szłam na 7.30 do szkoły a wstałam o 7.15 :evil_lol: Chyba jeszcze nigdy nie miałam takiego speeda. :lol: Co prawda miałabym to gdzieś i poszła godzinę później, ale miałam sprawdzian na pierwsze lekcji i o dziwo... zdążyłam! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Boże kobieto to byłaś z psem na dworze rano ? ;d
Ja zawsze z moich obliczeń ubieranie zajmuje mi koło 6 min. Potem idę się ogarnąć do łazienki to jakieś 15 min . A potem z psem na 20 min xD
A ja czekam jutro albo jeszcze nawet dzisiaj na zdjęcia. Bo ja się postarałam i dodałam ;d
A jak tam twoje Id ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Też tak czasem mam :lol:. I zawsze jak na 7.30 xD[/QUOTE]
Ja na 7.30 mam cztery razy w tygodniu, więc w piątki chodzę zazwyczaj jak zombie, niewyspana po całym tygodniu :evil_lol: Tak to jest jak się śpi po 5-6 godzin... :roll:

Lucky, nie nie byłam z psem, tym razem wyręczyła mnie mama :loveu: Ale zazwycza wychodzę ja. Wstaję prawie codziennie o 5.40 :eviltong:

A IDy się robią, jeden jest w połowie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...