Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermaister']Hej ;)

śliczna z niej sunia :loveu::loveu::loveu::loveu:

[SIZE=2]
ps. jak robisz te ID z modeliny, i czym napis robisz ??[/SIZE][/QUOTE]
IDy normalnie się lepi a potem wypieka. ;) Ale ja niestety już nie robię bo straciłam cierpliwość jako że nic mi nie wyszło. :diabloti:

[quote name='Zuzia&Snoopy']Jak już mówiłam psiaka widać to najważniejsze:p

Świetnie Wam idzie!:crazyeye::loveu:[/QUOTE]
No taak, coś tam widać, ale niewiele. Niestety mała czerwona małpa zwana potocznie aparatem odmawia posłuszeństwa. :niewiem:

Zaczęłyśmy się uczyć bąbelków i na razie też idzie nieźle :cool3: [SIZE=1](oby tylko nie zapeszyć)[/SIZE] Sucz wkłada już kawałek nosa do wody, a dla panieneczki to nie lada wyczyn. Ach, serowe ciacha działają cuda. :loveu: :evil_lol:

Jutro prawdopodobnie czeka nas wizyta u weterynarza bo mała ma chyba zapchane zatoki. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']
Zaczęłyśmy się uczyć bąbelków i na razie też idzie nieźle :cool3: [SIZE=1](oby tylko nie zapeszyć)[/SIZE] Sucz wkłada już kawałek nosa do wody, a dla panieneczki to nie lada wyczyn. Ach, serowe ciacha działają cuda. :loveu: :evil_lol:

Jutro prawdopodobnie czeka nas wizyta u weterynarza bo mała ma chyba zapchane zatoki. :shake:[/QUOTE]

Ooo to super! Powodzenia w takim razie:p Ja wczoraj upiekłam wątróbkowe. Fuuuj śmierdziało w calym domu :evil_lol:ale jakoś wyszły

Biedaczka...W takim razie duuuuużo zdrówka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9496.jpg[/url]

łaaaa... :loveu::loveu: jej oczka,czarny nochal,loczki na pysiu - nie da się jej nie kochać :loveu:

A zdjęcia jeszcze bardziej oddają to co o niej myślę.Uwielbiam Waszą galerię :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9496.jpg[/URL]

łaaaa... :loveu::loveu: jej oczka,czarny nochal,loczki na pysiu - nie da się jej nie kochać :loveu:

A zdjęcia jeszcze bardziej oddają to co o niej myślę.Uwielbiam Waszą galerię :cool3:[/QUOTE]

Miło słyszeć, że ktoś lubi nas oglądać :diabloti:

[quote name='Russellka']Fajnie wam idzie :loveu: Koda też utrzymuje równowagę, tylko ma to robimy nie na "kucaka", ale na "klęczka" - łatwiej mi utrzymać równowagę :cool3:

Pokaż jak Ci wyszedł ID do żółwi ;)[/QUOTE]
Ja staram się jak najwyżej bo wydaje mi się to efektowniejsze :diabloti: Al ejak widać na filmiku też się czasem chwieję, przewracam etc.

A idź Ty. Myślałam, że zrobić taki ID jest bardzo łatwo a tutaj zupełnie nic mi nie wyszło, wszystko pochowałam do szafy. :evil_lol: :lol:



[quote name='agaciaaa'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/DSC_9458.jpg[/URL] świetnie złapane :lol:

[URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9494.jpg[/URL] jakie fajne jesienne słoneczko na tej fotce :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy :p

Godzinkę temu wróciłyśmy od weta, tak jak myślałam moje maleństwo miało pozapychane zatoki i to dość mocno, a w ogóle tego nie pokazywała... Dobrze, że się wybraliśmy. :lol:


A, no i Klucha dorobiła się chipa. W Poznaniu wszystkie psy muszą je mieć do końca roku, ciekawe ile będą kazali potem płacić za posiadanie psa... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']A ile daliście za to chipowanie?[/QUOTE]
Nie płaciliśmy nic bo to akcja fundowana bodajże przez miasto. Każdy pies musi mieć do końca roku chipa, później podobno będą sprawdzać i jak któryś nie będzie miał to właściciel będzie płacił karę do 500zł... I podobno muszę płacić podatek za psa mimo że jest po sterylizacji, a powiedziano mi że nie muszę więc sama już nie wiem...


W zapale do nauki (oczywiście nie moim :diabloti:) zaczęłyśmy się uczyć kolejnej nowej sztuczki i Klucha miała malutki wypadek, więc na dziś dałam jej spokój, ale jutro wracamy znowu i mam nadzieję, że za kilka dni będe mogła się pochwalić nową sztuczką. :multi: Oby tylko nie miała urazu do tego zadania... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Ja wiem jaką :cool3::evil_lol:[/QUOTE]

No to zdradź :evil_lol::cool3:

Ja dostałam Fifke już zachipowaną :cool1: :diabloti: I jak poszłam z nią pierwszy raz do weta i w książeczce zobaczył nr ID to był tak zszokowany, że aż musiał sprawdzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim! :bye:

Nie było nas kilka dni ale niestety szkoła wysysa ze mnie wszystkie siły życiowe, wracam do domu po 16, wychodzę z psem jem obiad i zaczynam się uczyć... Kończę zazwyczaj dopiero po 22 i już nie ma na nic siły. :roll: Chyba przez to że się nie wysypiam łapie mnie jakieś choróbsko więc nie mogę nawet z psem na spacer wyjść... :shake:


Z naszą sztuczką narazie brak postępów bo jak wspominałam wyżej cierpimy chroniczny brak czasu. :lol:

Ale już przestaję narzekać.

Zdjęć nie mam, ale za chwilę mogę coś mieć. :siara:

[SIZE=1]Tak przy okazji, dziwne to nowe dogo :lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...