Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']pszym jak chcesz z kompa to tez mozesz : [...] po drugie masz pikana strone pt : [url]http://www.imageshack.us/[/url]
tam dajesz fotke ktora chcesz na dogo , dajesz host it i masz adres gotowy do wlepienia[/quote]Ale ta akcja właśnie przenosi fotkę na ich serwer. Z prywatnego kompa wkleić zdjęcia siem nie da.

pszym, dobra próba, tylko za duże :( . Jak Ci Nitencja pisała, musi być mniejsze niż 500 na 500, bo inaczej rozbija rozmiar okienka i posty czytać trudno. Takie za duże zdjęcia niedobry Moderator zmienia w linki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Ty mnie nie denerwuj wulkanem :evilbat: , ja o niej ciągle pamiętam, nie śpię po nocach na myśl o Gdańsku..... :Dog_run:[/quote]

Ale ona słodziak jest i chyba nie sposób się na nią gniewać, mi na przykład od razu na kolana wskoczyła i do głaskania się wystawiała. I uwaga miała wszystkie cztery łapy na moich kolanach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita'][quote name='Fuka']Ty mnie nie denerwuj wulkanem :evilbat: , ja o niej ciągle pamiętam, nie śpię po nocach na myśl o Gdańsku..... :Dog_run:[/quote]

Ale ona słodziak jest i chyba nie sposób się na nią gniewać, mi na przykład od razu na kolana wskoczyła i do głaskania się wystawiała. I uwaga miała wszystkie cztery łapy na moich kolanach :lol:[/quote]
czy ja się na nią gniewam :o :hmmmm:
a Ciebie to w dziób za te 4 łapy - ona na ringu tez tak potrafi... a najlepiej jeszcze podbiec zaprzyjażnić sie z nowymi kolegami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']wyraz slodyczy i niewinnosci maluje sie na tym pyszczku .
[/quote]

Nintencja - absolutnie złudne wrażenie!!!!!! :evilbat:
Wyobraź sobie co z nim ma Borys (niespełna 9 mies. golden). :wink:
Generalnie z Rolkiem nie można sie nudzić. Jest wszędzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas większym niszczycielem jest chyba jednak Borys - to on obgryzl kawałek ściany i chyba ostatnio listwę przy drzwiach wejściowych. Rolek tylko obgryza rogi dywanów i uczy nas orządku (raz na jakiś czas wywlecze coś z garderoby, ostatnio moje spodnie - skąd w takim małym stworzonku tyle siły :o ).
Rolek chyba dorasta powoli - można juz przy nim odkurzać, grabić, suszyc włosy.. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']a moje male welshowate obgryzlo juz wszystkie pumeksy w domu :o[/quote]

Dobry jest! :lol:

Rolek nie przepuści żadnej gąbce :lol:
No i tak jak pisałam juz kiedyś - obaj liżą szufladę w kuchni, w której są schowane ich smakołyki :eating:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...