Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Dziękuję, że jesteście i nie zapomnieliście o nas :loveu:

[quote name='Naklejka']Cudowna! :)
Talia, jak tam twoje świnkowe stado? Bo ja już świń nie mam :shake:[/QUOTE]
U mnie zostało 5 dziewczynek już na dożywotniej emeryturze - Grappa, jej córka Anastazja, wnuczka Duchessa, importowana z Holandii Princeska i agoutka Falbala.

Kto ma w swoim mieście sklep TK MAXX to gorąco polecam. Kupiłam tam dziś piękne legowisko i miskę ceramiczną :)

Link to comment
Share on other sites

W porównaniu do tego że kiedyś było 20< to teraz jest malutko. Sprzątanie zajmuje 10minut, karmienie to jedna marchewka, jeden buraczek. Już nie robię warzywnych zakupów po kilka kg 2x w tygodniu. Jakoś tak nic nie mam do robienia z nimi. Włosa na wystawy nie zapuszczam, nie papilotuje. W sumie same się obgryzają, więc nawet podcinać często nie trzeba. Jednym słowem NUDA!

Dlatego też szukam nowej rozrywki... i chyba znalazłam. Ale odbiorę ją dopiero za 2mc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A co to za nowa "rozrywka"? :D[/QUOTE]
Jak będzie to się pochwalę ;)

[quote name='Naklejka']Też mnie to ciekawi :)

Talia, bo świnie są nudne :eviltong: ale mi chwilami ich w domu brakuje.[/QUOTE]
Przy 20 świniach nie jest nudno. I jak się coś ciągle rodzi to też nie jest nudno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']W porównaniu do tego że kiedyś było 20< to teraz jest malutko. Sprzątanie zajmuje 10minut, karmienie to jedna marchewka, jeden buraczek. Już nie robię warzywnych zakupów po kilka kg 2x w tygodniu. Jakoś tak nic nie mam do robienia z nimi. Włosa na wystawy nie zapuszczam, nie papilotuje. W sumie same się obgryzają, więc nawet podcinać często nie trzeba. Jednym słowem NUDA!

Dlatego też szukam nowej rozrywki... i chyba znalazłam. Ale odbiorę ją dopiero za 2mc ;)[/QUOTE]

Woow, takie stado świnek to faktycznie była rozrywka :evil_lol: Ja w sumie zawsze myślę, że fajnie byłoby mieć świnkę.. A potem sobie uświadamiam, że w ciągu dnia spędzam najwyżej 1-2 godziny w domu, nie licząc snu, i to byłoby zupełnie bez sensu :diabloti: Ale sentyment do tych zwierzątek mam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wtedy należy wziąć kilka świnek. One zdecydowanie wolą swoje towarzystwo, więc wystarczymy im do karmienia kilka razy dziennie i wywożenia gnoju :)

Przedwczoraj przyszła nowa obróżka dla Tinki - Furkidz biedronki. Musimy wstawić fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Wtedy należy wziąć kilka świnek. One zdecydowanie wolą swoje towarzystwo, więc wystarczymy im do karmienia kilka razy dziennie i wywożenia gnoju :)

Przedwczoraj przyszła nowa obróżka dla Tinki - Furkidz biedronki. Musimy wstawić fotki ;)[/QUOTE]

Jasne, i odstąpić im mój pokój :diabloti: O wieeeem, brata eksmituję, powiem mu, że sorry - ale świnki muszą gdzieś mieszkać. On może spać w szopie.
:evil_lol:

No właśnie, fotki!!!

Link to comment
Share on other sites

Obróżki widać odrobinkę tutaj:
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1511429_675879202448700_8578115641578353118_n.jpg[/IMG]

Chciałyśmy też zrobić wspólne zdjęcie...:siara:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10288758_675879265782027_7979750576120130373_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Jasne, i odstąpić im mój pokój :diabloti: O wieeeem, brata eksmituję, powiem mu, że sorry - ale świnki muszą gdzieś mieszkać. On może spać w szopie.
:evil_lol:

No właśnie, fotki!!![/QUOTE]

Jak ja bym chciała mieś szopę na świnki! Na zachodzie mają przepiękne, drewno ze świńskimi motywami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Śliczne obróżki :) Ale psiaki średnio zadowolone ze wspólnej foty :evil_lol:

Noo, taką porządną zagrodę w ogródku ze świnkami mieć - marzenie :) W zoo opolskim jest zagroda, gdzie mają świnki, mnóstwo miejsca mają do łażenia i taką namiastkę wolności ;) Chyba gdybym miała mieć świnki to bym wolała w ten sposób, dać im dużo swobody i móc je obserwować :)

Link to comment
Share on other sites

Tina miała trochę dość Vicky. Za to Vickunia jest w niej zakochana po uszy, ciągle całuje, zaczepia, dałaby wszytko żeby Tina chociaż na chwilę się z nią pobawiła.

Taka zagródka fajna rzecz, tylko musi być dobrze zabezpieczona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...