Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Super piesio i świnki :D Co do świnek (może zadam głupie pytanie) - z nimi jest tak jak z psami, ze mają jakieś rodowody czy coś? :D
A do piesia to jedna rzecz mnie razi (przepraszam, że się wtrącam) - kolczatka...
Zapraszam do naszej galerii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Super piesio i świnki :D Co do świnek (może zadam głupie pytanie) - z nimi jest tak jak z psami, ze mają jakieś rodowody czy coś? :D
A do piesia to jedna rzecz mnie razi (przepraszam, że się wtrącam) - kolczatka...
Zapraszam do naszej galerii :)[/QUOTE]
Tak jak napisała Naklejka mają i rodowody i wystawy. Właśnie zgłosiłam dwa dzieciaki na wystawę w Sopocie.
A z tą kolczatką to gdzie Ty te zdjęcia znalazłaś? Ona od lat w niej nie chodzi. Ostatni ram miała chyba jak mi rękę wyrwała (tak mój pies był kiedyś zły i niedobry:diabloti:), ale to było ze 3-4 lata temu. Z resztą teraz to nie wiem czy kolce oprócz dławika nie byłyby jedyną obrożą z której mój pies nie umiałby wyjść.
Małpa nauczyła się wychodzić z półzacisków. Obcykała, że przy rozluźnionym wystarczy tylko hyc głowę szybko do tyłu zabrać. Wredna menda.:mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kurde nie mogę teraz znależć tych zdjęć, ale wydawało mi się, że całkiem niedaleko w galerii je widziałam. Serio są wystawy świnek? :D Niezłe jaja :) Jak to wygląda? No nie mogę, nie wiedziałam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ahoj Talia! Ahoj Tina!
Przyszłam se ja do galerii, hej!


Wybacz, chciałam ci pamięć odświeżyć po uroczych góralach :diabloti:

Dawaj foty :D[/QUOTE]
Osz Ty niedobra. Dopiero pierwsza noc minęła jak nie płaczę za Wojtusiem. Przeszukałam cały internet, google żeby go znaleźć, ale jak kamień w wodę. Teraz odświeżyłaś tą świeżą bliznę. Jestem gotowa jechać do niego tak jak stoję (a w sumie leżę), drogę znam. Nie czekajcie na mnie.

:evil_lol:

[quote name='Naklejka']Tak jak kocie wystawy, stoją klatki a w nich świnki, jest stolik sędziowski, tam się podchodzi ze świnkami, sędzia ocenia według wzorca i takie tam :P[/QUOTE]
Ja tu nic nie chciałam mówić, żeby z ciekawości przyszła do Nas a Ty wygadałaś:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A tam kolczatka... Talia tak leje swojego psa, że aż 2 razy ze schodów spadła... :shake: Biedactwo...












:diabloti:[/QUOTE]
Ty fałszywa mendo, a obiecałaś, że to zostanie między nami.

[quote name='A&L']No nieźle :D Trochę mi za daleko do Spbotu i do Wrocławia. A ile masz tych świnek? To w ogóle popularne jest czy wystawy świecą pustkami? Bo szczerze mówiąc pierwsze słyszę :)[/QUOTE]
Obecnie 5 w domu, 1 na seks-misji i jedną zarezerwowaną hen daleko.
Sporo osób jest zainteresowanych świnkami :)

Link to comment
Share on other sites

Poznałam Cię na tyle dobrze, że już nigdy nie uwierzę w to że masz sumienie... Specjalnie nasmarowałaś schody żeby Tina z nich spadła. Nie jesteś godna aby nazywać się dogomaniakiem :angryy:
Kompletnie Panu na rozum padło po tej zmianie płci :roll:
:evil_lol:

Jak ja Cię uwielbiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Boże, jesteście kopnięte, obie:evil_lol::evil_lol: Uwielbiam się śmiać jak debil do monitora kiedy cała rodzina śpi
Normalnych ludzi wystraszycie i u Tiny sami wariaci zostaną :diabloti:

Co do za burżuazja jak zmywarki nie masz?:diabloti:

Talia, masz numer do sołtysa?:diabloti: Bo mamy w schronisku pekińczyka, zadzwońże do niego, niech przyjeżdża :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...