Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='Ola la']o rany te oczy...:( ja deklaruje jednorazowo 30 zl....moze potem zadeklaruje cos na stale.
chetnie bede mu tez robic ogloszenia na cafeanimal do skutku.

a jak to jest z ta agresja?wygląda mega lagodnie ... :([/QUOTE]

hej Ola:)
dzieki wielkie....z agresja jest tak, ze podobno do ludzi jest super misiek, ale nie toleruje samców...jak jest naprwde dowiemy sie jak Go wyciągniemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']a co ciocia mmd taka skuteczna??:D:D:[/QUOTE]
Bez przesady... cudotwórca ze mnie żaden. Uparty upierdliwiec i diablica, ale czy to wystarczy...
A Tereska to święta kobieta i bez napuszczania pomoże (jeśli może) - ona to prawdziwy cudotwórca:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Bez przesady... cudotwórca ze mnie żaden. Uparty upierdliwiec i diablica, ale czy to wystarczy...[/QUOTE]
Ty tu sobie może nie umniejszaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [I]Uparty upierdliwiec i diablica[/I] ... skromnie coś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

witam u Tolka...widze, ze rannne ptaszki juz Go odwiedziły SUPER:D:D:D

obraczuś dzieki ...zaraz Cie dopisze do jednorazowych.....na naszej klasie tez odezwala sie do mnie jedna dobra duszyczka, ze wspomoze Tolka:)

MyrkurDakur da znac co z miejscem u Murki...ja zaraz dzwonie do Tereski iiiiiiiii juz niedlugo Tolek bedzie sie cieszyc tym wspaniałym słonkiem...MUSI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Weronia, kamerę w pogotowiu trzymaj :megagrin:[/QUOTE]
nooo Weronia szykuj sie!!!

rozmawiałam z p.Tereska;) i jest miejsce dla Tolka od juz!! w Obornikach hotelik super warunki z weterynarzem ,który wspanile zajmuje sie psami....warunki kameralne...powiedzial, ze poradza sobie z Tolkiiem najwyzej bedzie osobno wyprowadzany....zaraz poszukam na internecie bo maja swoja stone...sa opisy psiakow, zdjecia i pomoc w adopcjach:) koszt 300zł +karma
transport też bez problemu zalatwia ceny dogomaniackie 50gr/km czyli za paliwo wyszło by ok 150zł

CZYLI POTRZEBUJEMY JESZCZE 340ZŁ DEKLARACJI!!! I TOLEK MOZE JECHAC

aha i kolejna sprawa roznie wazna: czy Ktos zgodzi sie byc ksiegowa Tolka i zbierac pieniazki na swoje konto???

Link to comment
Share on other sites

czyli mamy:
[B]deklaracje stałe:[/B]
Wunia - 10zł
Lu_Gosiak- 10zł
mmd - 20zł
czerda - 20zł
p.Wioleta - 100zł
[B]razem - 160zł[/B]
brakuje 240zł

[B]jednorazowe:[/B]
bico -50zł
AgusiaP - 30zł
lika_a pomoc bazarkowa
elik - 50zł
basia1968
Ola la - 30zł
obraczus - 20zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...