Jump to content
Dogomania

czarny mopsik bez oka w schronisku! ma DT, zostaje


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez de Villaro']Atlantyda- gratulacje....bo chyba zostaje u was...:)
mopsiczki nie znalazłam...chyba cos się pomyliło komuś[/quote]
Dziekuję:lol:

[quote name='mosii']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote]

Ja też:multi:

[quote name='halbina']no! tego się nie spodziewałam... gratuluję! :multi:
[/quote]

Ma chłopak swój urok :loveu::loveu: ,dzięki

[quote name='DG32']No to super :multi:.[/quote]

Mam nadzieję że będzie zadowolony (:

Link to comment
Share on other sites

Dziś nasi faceci w czerni Ciapek & Bono zostali dłużej sami i zrobili sobie bar samoobsługowy :evil_lol::diabloti:.Wywrócili wór z karma i się częstowali .
Mam nadzieję że nie będzie sensacji brzucholkowych tym bardziej ze była to karma Bono .Ciapkowa stoi wyżej bo już wczoraj raz dobrał sie do worka .

Link to comment
Share on other sites

Fotek na razie nie będzie bo aparat pojechał na urlop :diabloti:.

Bardziej od braku aparatu martwi mnie to oczko Ciapka wprawdzie nie ma już takiego ropnego wycieku ,rana po zabiegu wygojona ładnie .
Owrzodzenie rogówki jednak jest nadal .
Podajemy leki do oczka jak sie skończą podejdę z małym do kontroli .
Trzymajcie kciuki żeby oczko było zdrowe.
Wiem że leczenie może trochę potrwać tylko ile i czy z efektem pozytywnym?

Link to comment
Share on other sites

Witam.Atlantyda i Mysia pomóżcie.Następny mopsik trafił do schroniska w Łodzi,teraz jest w dt.Wszystko o Juniorze,bo tak został nazwany, na molosach - stary mops w schronisku w Łodzi.Są też Juniora zdjęcia.Mops okazuje się nie jest stary i jest zdrowym psem,tylko jest strasznie smutny i zamyślony.Nie wie co się z nim dzieje,tęskni.Piszę do Was,bo wiem,że byli chętni,żeby adoptować Pirata,gdyby Atlantyda nie mogła go zatrzymać.Pomóżcie,ja już obdzwoniłam wszystkich znajomych i nic z tego nie wyszło.Ja czwartego mopsika zabrać nie mogę,nie dam rady.2 mies temu zaadoptowałam 10 letnią mopsiczkę wyrzuconą również w okolicach Łodzi.To już trzeci mops w ciągu 4 mies,który skończył na ulicy w Łodzi i okolicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandula']Mysia mops jest od wczoraj na tymczasie u koleżanki Ruda 76.Wszystko napisane jest na molosach,ale ja nie mogę wejść na ich strony,bo jak informują mają problem z serverem i przepraszają,a ja wychodzę z siebie!!!![/quote]

niestety też nie mogę wejść :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...