Jump to content
Dogomania

czarny mopsik bez oka w schronisku! ma DT, zostaje


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']no to suuper, w takim razie potwierdzam termin :cool3:
ATLANTYDA, a Ty myśl kochana ;) może akurat mopsiowi by się u Was zostało?[/quote]

Jeżeli o mnie chodzi to mopsio mógł by zostać ,natomiast Bono jest tak namolny w swoich zabawach że czasami już i mnie denerwuje tym tarmoszeniem mopsia .Boję się żeby mu krzywdy nie zrobił .
Bono też ma być kastrowany wstępnie początkiem sierpnia ,strasznie sie nam to rozwlekło myślę że wtedy będzie trochę spokojniejszy .
Jeszcze się zobaczy .
Bo tak ogólnie to mopsik nie jest zbyt kłopotliwym psiakiem .
Chyba że ludzie na 100%zdecydowani i naprawdę fajny dom to nie ma co gdybać.Tylko to już Ty musisz ocenić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i gdzie te cioteczki trzymające kciuki :cool1::cool1:?

Ciapuś zawieziony około 16.00 pojedziemy odebrać małego .
Cała nerwowa jestem najchętniej to była bym z nim podczas tego zabiegu .I siedziała w lecznicy ale Pani dr powiedziała że spokojnie mam jechać do domu i potem przyjechać po mopsia .
Dalsze relacje zdamy potem ;)

Link to comment
Share on other sites

Mopsio zostaje na noc w lecznicy, z powodu tej burzy nie udało nam sie dostać Zabrza .To co sie działo nad Śląskiem szok, jeszcze nie miałam okazji podróżować w taka burzę i ulewę .Woda zmyła nam przednie tablice rejst.:evil_lol:.


Po rozmowie tel z P dr doszłyśmy do wniosku że mopsio przenocuje u nich a jutro spokojnie go odbierzemy .Dobrze że nie wpadłam na pomysł żeby zostać w lecznicy bo spałabym z Ciapkiem na jednym kocyku :evil_lol:.
Ogólnie mopsio OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']OK do tego czasu mopsik wykuruje się .
Oczko pokazałam P,dr powiedziała że zobaczy przy zabiegu .
Jutro dopytam ;).
A daleko ten domek miał by być napisz na pw jak nie chcesz tu .[/quote]

w sumie mogę napisac tu ;)
Zainteresowany domek jest z Legnicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']jak to jest,że najpierw to chrumkanie przeszkadza a później nie da się zasnąc bez niego:roll:[/quote]

Mosio jak zasypia to - hmm trudno to opisać, ale tym jednostajnym oddechem wprowadza człowieka w obięcia Morfeusza jak najlepsze prochy na sen :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.A odgłosy mopsiowe wcale mi nie przeszkadzają:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Ciapuś już w domu podobno strasznie płakał w lecznicy . Radość na powitanie była tak:sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool: że aż trudno było uwierzyć ,że jest u nas dwa tygodnie .

Mopsio oprócz kastracji miał zrobioną też powiekę dolna bo podobno gdzieś sie podwijała i to tak asekuracyjnie względem drugiego oczka .
Tylko że ze mną tego nie ustalono wcześniej straszny tam mają ruch i zamieszanie. Dlatego teraz mam prośbę Mysiu jak mogła byś zadzwonić i zorientować się o koszta kastracja + powieka ?
Czy trzeba coś dopłacić i ile ?
Tak żeby wszystko było OK na razie zapłaciłam 15 zł za kołnierz żeby nie jeździć go oddawać .
A na kontrolę podejdę już do nas do lecznicy .
Mały dostał dziś zastrzyk od jutra antybiotyk w tabletkach 2xdz.
Przemywanie ranek rivanolem będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...