Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie Wszystkich Bokseromaniakow :D

Mam na imie Gosia i rowniez jest szczesliwa posiadaczka psinki tej wspanialej rasy jaka jest bokser.

Moja Nemi ma juz 11 lat i chociaz juz nie ma takiego zapalu do psot i zabaw jak byla mlodsza, nadal jest "oczkiem w glowie" calej rodziny :P

Pozdrawiam

Gosia i seniorka Nemi

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gosiu!

My się juz znamy z listy "Boksery" :D

-=/\lf=-

Jeśli nie chcesz wystawiać psa w klasie uzytkowej to wystarczy tylko PT1.

Nie musisz robić żadnego szkolenia jeśli nie chcesz ale ono ułatwia życie, wiem z własnego doświadczenia :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za pochwaly :D :D :D

SABKO :oops: :oops: :oops:

Jestem zawstydzona-bez przesady :lol: :D Ale dziekuje :D

Jesli chodzi o szkolenie-podpisuje sie pod AM i uwazam, ze to swietna zabawa :D Moj potwor skonczyl PTII (pies towarzysz II stopnia) z doskonalym wynikiem i odkrylam dzieki temu ogromna pasje mojego psa-praca na sladzie i szukanie "zaginionej" osoby oraz roznych przedmiotow :D To jes to, co moj boks kocha najbardziej i moze spedzic 2 godziny na takiej zabawie :D I musze przyznac, ze to chba najlepsza zabawa na wyladowanie energii, jaka znam :D

Z piciem to u nas bylo tak-kiedy dostawal sucha karme, pil bardzo duzo, od kiedy dostaje domowe (niedlugo rok) prawie nie pije :o Kiedy jest chlodno, miska stoi nietknieta...

AM-czy moglabym dostac te fotke, ktora masz w emblemacie na maila???? Prosze, proooosze :D (tego co ostatnio) :D

Link to comment
Share on other sites

Witaj następny bokseromaniaku :wink: Gosiu skopiuje pampero i poproszę cię żebyś napisała coś o swojej seniorce.

-=/\lf=- i to szybko wrzucaj te zdjęcia :wink: bo ja już nie mogę się doczekac!!! Ty masz na codzień małego,rozkosznego szczeniaczka a my co!!!!! chcemy przynajmniej zdjęcia pooglądac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (no nie licząc pampero bo on ma chyba aż 5 szczeniaczków takiemu to fajnie :wink: )

No właśnie pampero jak tam Dumka???? zostaje ?????

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie :)

Moja seniorka trzyma się dzielnie, chociaż cały czas dopadają ją jakieś choróbska .... Na stare lata trochę opadł jej temperament, już się tak nie "wścieka" (czytaj szaleje podczas zabawy) jak kiedyś, dużo śpi :wink:

Nemisia jest córką Paco v.Marienfeld i Victori z Grodu Merkurego (hodowla ta z tego co mi się udało wyśledzić w internecie raczej już nie istnieje - tzn. teraz są tam hodowane yorki).

Kariery wystawowej nie zrobiła, bo w latach jej "świetności" ja byłam trochę za smarkata, żeby się tym poważanie zająć (a rodzice nie chcieli się w to bawić). Udało się nam (mi i siostrze) wystawić Nemi 2 razy, ale bez większych sukcesów :P

Nemi jest bardzo pogodną i mądrą suczką. I mam nadzieję, że jeszcze długo będzie z nami :)

Pozdrawiam

Gosia i seniorka Nemi

Ps. Szczególne pozdrowienia dla osób z boksiej listy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też serdecznie witam Gosię i seniorkę Nemi.

Pampero ja teą sądzę, że uda się urobić rodzinkę. :D

O jak bardzo bym chciała mieć malutką suczkę- ale cóż nie te warunki i mozliwości, ale w przyszłości kto wie, kto wie.

Pozdrawiam

Iza i Neo

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie :)

Moja seniorka trzyma się dzielnie, chociaż cały czas dopadają ją jakieś choróbska .... Na stare lata trochę opadł jej temperament, już się tak nie "wścieka" (czytaj szaleje podczas zabawy) jak kiedyś, dużo śpi :wink:

To tak ja moja Sara, ma 9 lat. Ja ciągle jakieś choroby dopadają. Teraz więcej czasu śpi, ale jeszcze ma ochotę na zabawę i szaleństwo.

Nie jest jużtak aktywna jak kiedyś, ale to nic :D

Gosiu życzęTobie,a by Toja sunia jak najdłużej była z Tobą!!

POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio jak byłam u weta z sunią na szczepieniu to akurat tak się złożyło, że w poczekalni byli sami "emeryci" :D Komicznie to wyglądało :) Było z 5 psiaków i każdy z siwiuteńką mordką :) Pierwszy raz byłam na takim "zjeździe emerytów". Najstarszy był baset - 18 lat miał dziadiuś. Piękny wiek :)

Moja Nemi miała chyba najmniej siwy pyszczek z całego towarzystwa :P

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Gosiu i Nemi :)

Pampero-przekonuj, namawiaj, na pewno sie uda :)

-=/\lf=- ja tez Cie zachecam do szkolenia, chociaz PT1. Jezeli szkolenie prowadzi odpowiednia osoba, to na pewno bedzie to wspaniala zabawa polaczona z nauka-dla Killerka, jak i dla Ciebie :)

Bylismy u weta. Jesli chodzi o lape to przepisal jakies 4 lekarstwa, w tym lek homeopatyczny i odpowiednik Arthroflexu.

Pytalam sie o ten steryd, ktory moze powodowac ropomacicze. Wet powiedzial, ze jedyne co mozna robic to ja obserwowac(czy nie ma zadnych wyciekow ropnych, wiecej pije i siusia). Ten steryd tylko teraz, poki jeszcze dziala moze spodowowac ropomacicze, pozniej juz nie ma wplywu.

I wreszcie moze powoli zaczac biegac :)

Wiec ogolnie nie jest zle :)

Duzo zdrowka dla seniorow jak i mlodzikow :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Gosie :D

Teraz proszę o jeszcze jedną poradę. Jak tylko otworzę drzwi balkonowe moja suka idzie się załatwić. Coś jej odbiło i tak robi już od miesiąca. Nigdy nie była uczona załatwiania potrzeb na balkonie. Wychodzi na spacer 4-5 razy dziennie. Odrazu sprzątam ale to jest kłopotliwe. :evil: Szczególnie w ciepłe dni. Pomocy!!!

Monika

Link to comment
Share on other sites

WItam!

Dzisiaj byłam ze swoją Sarą u wtea na kontroli. Dostała ostatni zastrzyk. Wet był z niej zadowolony. Spytałm się czy te zastrzyki powodowały, że ona tak dużo piła i sikała. tak to te zastrzki. Powinno jej nie długo przejść.

Teraz już jest zdrowa.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam problem z zalatwianiem sie mojego boksa :) Tyle ze moj to jeszcze szczeniak i to normalne :wink: Co chwila latam z mopem i recznikami papierowymi :wink: Niby zalatwia sie na gazete, ale czasem zdarzy mu sie nie trafic i zalatwi sie na podloge...a co gorsza potrafi w to wdepnac :wink: Ale i tak jest kochany i jest z nim kupa smiechu i zabawy :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...