Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma u nas obowiązkowych badań, a kardiomiopatia objawia się późno jak pies ma 6-8 lat i jest już używany w hodowli. Dr Pasławska mówiła, że warto badać maluchy, właśnie te biegające, wariujące, póki choroba jest jeszcze bezobjawowa, i już wiedzieć czy ma poważnych oznak.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie brak słow :(
Ludzie myslą ze jak pies biega i nie ma objawów choroby to jest zdrowy, żałują paru złotych, gorzej jak pies jest naprawde chory i ta choroba pokaze symptomy i trzeba bedzie wyłożyć po kilkaset zł :placz:
ehh...
Ja jade z moim psem na to badanie z certyfikatem za które trzeba płacić,i jestem za tym aby te badania były obowiązkiem we wszystkich rasach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani bokseromaniacy:loveu:......
Zaginęła sunia bardzo podobna do boksera, niestety nigdzie jej nie ma:shake: po prostu zapadła się pod ziemię:-(
jakby jej mordka rzuciłaby się Wam w oko dajcie znać proszę.....

Teraz są ferie i w tych okolicach jest mnóstwo turystów...być może ktoś się ulitował nad błąkającą się sunią i zabrał gdzieś dalej

podaje linka zagubionej psiny:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105418[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich po dłuugiej przerwie serdecznie!:)
Co prawda, nie przebrnęłam przez wszystkie wątki i wszystkie ich strony, bo od mojej ostatniej obecnosci uzbieralo się ich baaarrdzo dużo.
Jest jeszcze na dogomanii aktywny ktoś, kogo pamiętam za swojej 'kariery'??
U nas wszystko w porządku, Rasel żyje, ma się dobrze, troszkę mu się nawet przytyło, ale systematycznie zamieniamy wszystko w tkankę mięśniową;). Tym samym, mamy w domu niezłego mięśniaka;>.
Poza tym, niestety odszedł od nas Murzyn-mieszanka sznaucera, która trafiła do nas 'z odzysku'. Minęło już trochę czasu (odszedł w październiku), ale cały czas nam go strasznie brakuje. Myśleliśmy nawet o przygarnięciu jakiejś bidy ze schroniska na jego miejsce, ale w lipcu (czyli 3 miesiące przed jego śmiercią) trafił do nas.. kot. Wspaniały, rozmruczany, bardzo 'psi' kot:). Miał być tylko na chwilę (baliśmy się reakcji psów, bo przeciez nie da się domowników izolować przez naście lat), ale został i ma się świentie. Rasel jest jego przyjacielem, a Bajka-cóż.. wcześniej się bili, teraz tolerują (tak, to dobre slowo;)) )
A co u Was?:))

Link to comment
Share on other sites

Ojj wiem Agguś, wiem,
z tego, co pamiętam pisalam w którymś z wątków, ze bardzo mi przykro (a jeśli nie, bo moja pamięć bywa zawodna, to przepraszam:( ). Ale wczoraj przeglądałam Twoj wątek na fotoblogach i widziałam, że, choć pamięć po Sarze została, to już znacznie lepiej i znó tryskasz optymizmem:).
A jak tam plany co do drugiego boksia? (bo też zdążyłam o nich wyczytac)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Surprise']Ojj wiem Agguś, wiem,
z tego, co pamiętam pisalam w którymś z wątków, ze bardzo mi przykro (a jeśli nie, bo moja pamięć bywa zawodna, to przepraszam:( ). Ale wczoraj przeglądałam Twoj wątek na fotoblogach i widziałam, że, choć pamięć po Sarze została, to już znacznie lepiej i znó tryskasz optymizmem:).
A jak tam plany co do drugiego boksia? (bo też zdążyłam o nich wyczytac)[/quote]

[COLOR=DarkGreen][B]
Wiesz staram się jakoś dawać sobie z tym radę. Sarcia zawsze pozostanie w mojej pamięci.
Tak boksiu na pewno będzie, bo tak ustaliliśmy z TZ. Ale to jak zamieszkamy razem - już niedługo.:loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][COLOR=Black]nasze boksie są szczęśliwe, mają nas i domy, ale kierowani solidarnością bokseromaniacką wspomóżmy te wciąż bezdomne...
[/COLOR][/B][/COLOR]
[B]pozwolę sobie zaprosić bokseromaniaków, do których się też zaliczam, na[/B] [B]bazarek cegiełek- buttonów [COLOR=Red]FUNDACJI BOKSERY W POTRZEBIE[/COLOR][/B][COLOR=Blue][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106483[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

ja jestem bokseromaniakiem, od 4 lat :)

Ale na dogo jestem króciutko. ;)

Zapraszam do mojej( naszej :cool3:) galerii.

Och...zapomniałam, ze chwilowo zmieniłam banner( pomagam pośrednio temu oto psikowi w typie wyżła niem. szorstkowłosego)!

Oto nasza galeria

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10631079#post10631079[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hej bokseromaniacy!
Czy znacie przypadek endokardiozy u boksia?
Chciałam się dowiedzieć jak właściciele radzą sobie z ta choroba u ich podopiecznych, wiadomo, że większość boksiów to żywe srebro...a ta choroba niestety komplikuje z lekka zycie..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...