Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

moge wystawić jakiemuś psiakowi wyrożnione allegro tzn ja beztalencie jestem w tym kierunku, wiec muszę dostac zrobioną aukcję w htmlu i ją wstawię i pokryję koszt. Psiaka same wybierzcie:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam obiecane rozliczenie. Na wątku rozliczeniowym jest całość narastająco:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krzyczki-prosba-o-wsparcie-rozliczenia-133857/#post11987139[/URL]

Wklejam rozliczenie za ostatni okres rozliczeniowy:
[B]Saldo na dzień 15.04.2009 4022,57[/B]
[B]Wpłaty do dnia 25.05.2009[/B]
20,00 Anna W.
132,50 Gusia 0106 bazarki
25,00 Rafał K.
115,00 Gusia 0106
200,00 Nikodem W.
130,00 Maria MC
200,00 Teresa S. Hektor
120,00 zwrot - rozliczenie z DT Kaira Neris
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]30,00 Olena 84[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]Razem wpłaty do dnia 25.05.2009 972,50[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]Saldo na dzień 15.04.2009 4022,57 + 972,50= 4995,07[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]Wydatki:[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]707,00 Hotel Niepołomice ( dopłata do pobytu w okresie 16-30.04.2009 )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]200,00 Neris DT ( nadpłatę rozliczono na wpłatach)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]430,00 Behawiorystka ( Lisia + Pręgusia+ Lisia zabezp. przeciwko kleszczom)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]520,00 Hotel Niepołomice ( dopłata do pobytu w okresie 01-15.05.2009 )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]1120,00 Hotel Niepołomice ( pobyt psów w okresie 16-31.05.2009 )[/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]Razem wydatki : 2977,00[/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]4995,07 -2977,00 = 2018,07[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Saldo na dzień 25.05.2009 2018,07[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Verdana]Z tej kwoty dzisiaj wysłałam prośbę do Fundacji o przelew za DT Kaira ( 220,00 z dołu za maj) i DT Lisi i Pręguski ( teraz Beti) -430,00 ( z góry za czerwiec). [/FONT][/FONT][FONT=Calibri][FONT=Verdana]Jeżeli się okaże, że na konto hotelu w Niepołomicach nie ma żadnych wpłat, to za okres 01.06- 15.06.2009 przelew będzie na kwotę 1050,00.[/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][FONT=Verdana]Sumując przewidywane wydatki zostaje na koncie 318,07.[/FONT][/FONT]
Z tej kwoty odejmuję 200,00 które jest wpłatą na Hektorka i zostajemy z kwotą 118,07.
[FONT=Calibri][FONT=Verdana]Nie mamy na pobyt psów w Niepołomicach za okres 16.06 -30.06 oraz na DT Kaira na koniec czerwca czyli dodatkowe 300,00.[/FONT][/FONT]
W perspektywie jest bankructwo.
Mam jeszcze jeden bazarek do zrobienia, z rzeczy przesłanych przez Beti.r.
Idę sobie powyć w ustronnym miejscu a później pomyślę co dalej.
Bardzo proszę sprawdźcie rozliczenia, może jakiś błąd zrobiłam z tych nerwów:-(.

[FONT=Calibri]


[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']moge wystawić jakiemuś psiakowi wyrożnione allegro tzn ja beztalencie jestem w tym kierunku, wiec muszę dostac zrobioną aukcję w htmlu i ją wstawię i pokryję koszt. Psiaka same wybierzcie:oops:[/quote]


Jogi:loveu: ściągnęła Cię tu nasza kochana Mysza1:loveu:.
Strasznie szybko działa, Ty też:evil_lol:.
Jeżeli możesz, zrobić allegro, to poproszę Cię o Patoska.
Problem tylko w tym, że Patosek (po powrocie z adopcji w związku z atakami padaczki), nie ma jeszcze tekstu do allegro.
Jeżeli możesz poczekać, to będę wdzięczna.
Patos ma osobny wątek, ale Jego historia jest podobna jak historia psiaków z tego wątku. Wszystkie mają za sobą Krzyczki.
Patos przebywa w hotelu w Niepołomicach pod Krakowem, podobnie jak piątka z tego wątku: Amor, Ares, Filip, Figiel, Sonia.
Pozostałe psiaki są w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Taa, strasznie szybko- dzisiaj cały dzień tylko to robię:diabloti:
W przerwach wysyłam maile służbowe. ;)

[/quote]

Kolejność wysyłania maili jak najbardziej prawidłowa:evil_lol:.
Dziękuję Iwonko:loveu:
Część ludzi się pewnie odezwie jak wejdzie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Irenko.. zabiorę się za część "k" w weekend. :oops:

[CENTER][B]Ma ktoś jakieś pomysły na wygląd ulotki? [/B][/CENTER]
[/quote]

Soema:loveu: straszne masz tempo. Miej [COLOR=black][FONT=Verdana]wzgląd [/FONT][/COLOR]na mój wiek:evil_lol:.
Dziękuję za literkę K:loveu:
Nad ulotką nie mam kiedy się zastanowić, bo muszę jeszcze pracować:shake:.
Ale fajny pomysł miała Salibinka:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

O Patosku czytałam już. Mniej więcej zorientowałam się, gdzie są które psiaki

Pomyslałam, że dobrze by było w aukcji poza informacjami o Patosku zamieścić link do tego wątku i prośbę o wsparcie dla fundacji.

Poczekam na tekst, bo nie mam zdolności w tym kierunku:oops:
Niech mi jakaś dobra dusza zrobi projekt i wyśle na pw i dołączy zdjęcia jakie mają być na aukcji

Link to comment
Share on other sites

ciotki...macie pewne doświadczenie w tego typu akcjach, więc może cos doradzicie

27 psów z azylu w Jędrzejowie z dnia na dzień trzeba gdzieś ulokować... Stowarzyszenia nie stać na wykup działki :-(:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedrzejow-swietokrzyskie-27-psow-czeka-eksmisja-schron-w-dyminach-106655/[/URL]

psy są zadbane i w większości wykastrowane/wysterylizowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][FONT=Calibri][FONT=Verdana]Sumując przewidywane wydatki zostaje na koncie 318,07.[/FONT][/FONT]
Z tej kwoty odejmuję 200,00 które jest wpłatą na Hektorka i zostajemy z kwotą 118,07.
[FONT=Calibri][FONT=Verdana]Nie mamy na pobyt psów w Niepołomicach za okres 16.06 -30.06 oraz na DT Kaira na koniec czerwca czyli dodatkowe 300,00.[/FONT][/FONT]
W perspektywie jest bankructwo.
Mam jeszcze jeden bazarek do zrobienia, z rzeczy przesłanych przez Beti.r.
Idę sobie powyć w ustronnym miejscu a później pomyślę co dalej.
Bardzo proszę sprawdźcie rozliczenia, może jakiś błąd zrobiłam z tych nerwów:-(.[/quote]

Irenko, niech się jeszcze wypowie Neigh, ale ja myslę, że wpłatę na Hektora CZYLI RADARA!!! można przeznaczyć na Krzyczki ogółem.
Radar jest u mnie na tymczasie (bezpłatnym) i kasę na jego badania jakoś sobie zbiorę. I już.
Głowa do góry. Jakoś to będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Irenko, niech się jeszcze wypowie Neigh, ale ja myslę, że wpłatę na Hektora CZYLI RADARA!!! można przeznaczyć na Krzyczki ogółem.
Radar jest u mnie na tymczasie (bezpłatnym) i kasę na jego badania jakoś sobie zbiorę. I już.
Głowa do góry. Jakoś to będzie.[/quote]

Gusia:loveu: Ty mi musisz jeszcze raz wybaczyć moje despotyczne zachowania, ale życzenie darczyńcy nie podlega dyskusji:mad:;).
Wpłata jest na Radarka/Hektorka/Dupka:loveu: i ma być wydatkowana na tego psiaka. Jeżeli nie wystarczy, to będziemy wydawać z pozostałych wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Gusia:loveu: Ty mi musisz jeszcze raz wybaczyć moje despotyczne zachowania, ale życzenie darczyńcy nie podlega dyskusji:mad:;).
Wpłata jest na Radarka/Hektorka/Dupka:loveu: i ma być wydatkowana na tego psiaka. Jeżeli nie wystarczy, to będziemy wydawać z pozostałych wpłat.[/quote]

To ja z Panią Tereską ponegocuję ;) Bo widzę, że to ona wpłacała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']To ja z Panią Tereską ponegocuję ;) Bo widzę, że to ona wpłacała.[/quote]

Gusia, to nie ta P. Tereska, ale jaka chcesz tej właściwej mogę Ci dać adres mailowy:-) se negocjuj....

Kuuuurde królestwo za informatyka. Moje dziecko musi jakąś prostą animację zrobić.........i coś tam co sie nazywa logomocja......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Irenko, damy radę:loveu:było juz gorzej, byłyśmy same na wątku.
Zobacz,ile ludzi do krzyczkowiaków zagląda.
Mój optymistyczny nastrój to szampan, z powodu jutra:loveu::loveu::loveu:[/quote]

I na wątku się przyznajesz:evil_lol:
Gratuluję Danusiu:loveu:
Choć ciałem tam mnie nie będzie, to wiesz, że serduchem tak:multi:
Z Krzyczkami też sobie damy radę. Przecież nigdy ludzie z dogo nas nie zostawili bez pomocy. Siedzę i klepię pw. Masakra jak działa dogo:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się jak głoooopia, chyba jestem wśród przyjaciół.:evil_lol:
Wczoraj dojechała wanna z Francji, monitor z Japonii, kurna :diabloti: jakie światowe schronisko.
Jutro zdjęcia, mam nadzieję ,że szybko wstawisz i proszę i instrukcję jak to robisz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Cieszę się jak głoooopia, chyba jestem wśród przyjaciół.:evil_lol:
Wczoraj dojechała wanna z Francji, monitor z Japonii, kurna :diabloti: jakie światowe schronisko.
Jutro zdjęcia, mam nadzieję ,że szybko wstawisz i proszę i instrukcję jak to robisz :evil_lol:[/quote]

Danusiu:loveu: Jutro chyba nie uda mi się wkleić Twoich zdjęć.
Jadę z Aresem na prześwietlenie, nie wiem ile mi to czasu zajmie.
Do 14 będę na dogo.
Jesteś wśród przyjaciół, ale uważaj na fałszywych. Coś o tym wiem:shake:
Baw się dobrze, mam nadzieję, że jakoś szczęśliwie jutro dotrzesz do kompa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Temat tz. przyjaciele ,to rzeka .......Też wiem coś o tym:shake:
Komp z którego korzystam , to służbówka.W końcu jestem pełnomocnikiem Burmistrza;)
Drugi , służbowy będzie w schronisku, jeden mogę poświęcić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Temat tz. przyjaciele ,to rzeka .......Też wiem coś o tym:shake:
Komp z którego korzystam , to służbówka.W końcu jestem pełnomocnikiem Burmistrza;)
Drugi , służbowy będzie w schronisku, jeden mogę poświęcić:evil_lol:[/quote]

Dobra;) Jutro dostaniesz instrukcję i powalczysz.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Super, tylko nie wysyłaj do mnie, skoda czasu:evil_lol:

Ale bardzo mały odzew z tego j, co prawda była tam masa osób, które nie korzystaly z dogo od lat lub miesięcy ale jednak.

A propos schroniska mariamc- chyba musimy tam krzyczkowece przenieść skoro takie luksusy;).
Czy ta francuska wanna jest dla psów?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...