Jump to content
Dogomania

Buszujące w zbożu...


Goshka

Recommended Posts

[quote name='Goshka'][B]Honey[/B], cieszę się, ze mogłam poprawić:loveu: Jestem pewna, ze wszytsko bedzie dobrze :p
[SIZE=1][COLOR=wheat]Jako zombie? A chcoiazcby jako zombie ale grilla zrobić trzeba. oj bedzie się działo. Tylko trzeba Iwonie ogranicznik dźwięku założyć:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

[COLOR="Wheat"][SIZE="1"]Oj, Iwona nam da popalic, jak to przeczyta ! [/SIZE][/COLOR] :megagrin:

Mam nadzieje, ze bedzie dobrze, ale Fama ma garbonosa teraz, oby mocniej nie spuchlo i sie nie papralo...

Matusz - a za co te kciuki? tez mam trzymac? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goshka']Niestey, dysplazji czasem "nie widac", tzn pies nawet nie kuleje- wiem z autopsji, a ARi ma HD-C/D i w zyciu nie kulał.[/quote]

Gosia, to własnie mówił mój wet - że biodrowej często nie widać, więc badać trzeba. Natomiast o łokciach mówił, że gdyby coś było nie w porządku, to już byśmy to na 100% widzieli.

Tak jak pisze Kasia, warto by to przedyskutować z jakims specjalistą... Tylko nie znam żadnego.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B][SIZE=2]Właśnie otrzymałam wspaniałą informację[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed]FAMA LE BLEU CARDINALIS[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4] [SIZE=2]naszej[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][B] Honey[/B][/SIZE][/SIZE] wraca właśnie do domu z [B]dyplomem I stopnia [/B], liczbą punktów [B][COLOR=DarkGreen]100/100[/COLOR][/B] i certyfikatem uzytkowosci w wieku [B]9 miesięcy[/B]!!:multi: Gratulacje, Kasiu za przygotowanie Famci do konkursu!!! Czekamy oczywiscie na zdjecia:cool3:

Tymczsem w Lublinie [SIZE=3][B]Dumisiowa[/B][/SIZE] ze swoim [COLOR=Navy][B]Wielkim Czarnym Potworem[/B][/COLOR] - [B][SIZE=3]Anisha Devina Kajminia[/SIZE][/B] wywalczyła [B]Zwycięstwo Rasy[/B]!!! GRATULACJE!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][SIZE=5][B][SIZE=2]Właśnie otrzymałam wspaniałą informację[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed]FAMA LE BLEU CARDINALIS[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4] [SIZE=2]naszej[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][B] Honey[/B][/SIZE][/SIZE] wraca właśnie do domu z [B]dyplomem I stopnia [/B], liczbą punktów [B][COLOR=DarkGreen]100/100[/COLOR][/B] i certyfikatem uzytkowosci w wieku [B]9 miesięcy[/B]!!:multi: Gratulacje, Kasiu za przygotowanie Famci do konkursu!!! Czekamy oczywiscie na zdjecia:cool3:

Tymczsem w Lublinie [SIZE=3][B]Dumisiowa[/B][/SIZE] ze swoim [COLOR=Navy][B]Wielkim Czarnym Potworem[/B][/COLOR] - [B][SIZE=3]Anisha Devina Kajminia[/SIZE][/B] wywalczyła [B]Zwycięstwo Rasy[/B]!!! GRATULACJE!!:multi:[/quote]
Hohoho, alez super wyniki!!!:lol:
Brawo dla obu dziewczyn.:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][SIZE=5][B][SIZE=2]Właśnie otrzymałam wspaniałą informację[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed]FAMA LE BLEU CARDINALIS[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4] [SIZE=2]naszej[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][B] Honey[/B][/SIZE][/SIZE] wraca właśnie do domu z [B]dyplomem I stopnia [/B], liczbą punktów [B][COLOR=DarkGreen]100/100[/COLOR][/B] i certyfikatem uzytkowosci w wieku [B]9 miesięcy[/B]!!:multi: Gratulacje, Kasiu za przygotowanie Famci do konkursu!!! Czekamy oczywiscie na zdjecia:cool3:

Tymczsem w Lublinie [SIZE=3][B]Dumisiowa[/B][/SIZE] ze swoim [COLOR=Navy][B]Wielkim Czarnym Potworem[/B][/COLOR] - [B][SIZE=3]Anisha Devina Kajminia[/SIZE][/B] wywalczyła [B]Zwycięstwo Rasy[/B]!!! GRATULACJE!!:multi:[/QUOTE]

[B]Gosiu, Madziu, Asiaczku[/B] -dzieki za gratulacje :calus:
Famcia spisala sie znakomicie, jestem z niej naprawde dumna. :loveu: Nawet pokiereszowany nos jej nie przeszkodzil. Moj wklad pracy byl tu niewielki ;)
Zdjec nie bedzie, poniewaz gonieni terminami nie czekajac na rozdanie dyplomow, pucharow itp pojechalismy do domu.

No i wielkie [B]gratulacje dla "wielkiego czarnego potwora"[/B] !!! :grin: I jej Paniusi oczywiscie :multi:

Edit:
Wczoraj brat Famci, Feluś, zdobyl swoje pierwsze zwyciestwo mlodziezy, wzbudzajac podobno duzy entuzjazm sedziego i duze zainteresowanie wsrod publicznosci i innych wystawcow, a sunia z naszej hodowli - Borka (posokowiec) zamknela Championat Polski. To byl naprawde udany dzien !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']
Edit:
Wczoraj brat Famci, Feluś, zdobyl swoje pierwsze zwyciestwo mlodziezy, wzbudzajac podobno duzy entuzjazm sedziego i duze zainteresowanie wsrod publicznosci i innych wystawcow, a sunia z naszej hodowli - Borka (posokowiec) zamknela Championat Polski. To byl naprawde udany dzien !!![/quote]
Tez bym takchciała! Taki udany dzień, oby jeszcze się powtórzył!:multi::lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']wielki czarny potwor Iwony to...DOG[/quote]

Aaa, to się nazywa gafa :oops:!

Gratulacje dla dogów w takim razie największe, bo i ciężar gatunkowy takiego doga jest niczego sobie :lol:

Swoją drogą doga to ja zawsze chciałam mieć :loveu: a najlepiej dwa, niebieskiego i żółtego... Aż mi wstyd czasem, że mam tyle tych psich miłości, taka ze mnie niewierna kobita.
No ale pomarzyć o zdradzie można, za to się do piekła nie idzie (chyba?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonek']Brawa dla gończych, posoków i potwora (aż sobie z ciekawości wygooglałam co to za potwór :evil_lol:)[/QUOTE]

:megagrin:

Potfffforny potwor :evil_lol: ale paniusia bardzo ją kocha ! :lol:

(Iwona, odezwij sie wreszcie, noooo! Kiepskie lacze to nie wymowka, tez takie mam :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Saskja, to zadna gafa, bo Dumisiowa sie swoja dozyca bardzo oszczednie chwali. Moze choc po tej wystawie jakas fotke wstawi :roll:

A to bohaterka wczorajszego dnia (dzis - kompletna dętka... chyba musi odreagowac weekendowe emocje)
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5212/71585747.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale piękne zdjęcie-robione przed czy po konkursie:cool3:, bo wyraźnie widzę dumę wypisaną na tym ślicznym pycholku:loveu:


Tak, Iwona sie nie chwali, bo i czym tu sie chwalić, ze sie ma psa wygladajacego jak kon:eviltong::eviltong::diabloti:
Noooo, teraz to sobie nagrabiłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ten pycholek faktycznie ma z czego byc dumny ;)
Organizatorzy sciezki zakladali wczesnym popoludniem, w deszczu. Cala noc lalo - rowno i bez przerwy. Do tego jeszcze porywisty wiatr - naprawde trudne warunki dla tropowcow. Bylo sporo doswiadczonych juz psow, a na 17 uczestnikow podobno tylko 4 dyplomy I stopnia (to informacje uzyskane od jednego z uczestnikow, mam za swoje - jak sie nie czeka na wyniki to sie ich dokladnie nie zna).
A wiecie, ze Famcia rozumie ludzka mowe? Wracajac powiedzialam do niej - nooo, to w nagrode mozesz dzis w lozku spac! A co zrobila psica po powrocie? Pognala prosto do sypialni, do lozka ! :lol: A wie, ze normalnie w poscieli psu nie wolno lezec. I nie moglam jej wygonic, przeciez obiecaaaalaaam... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I nie wygoniłaś?! Nie wierzę :lol:
U mnie jest tak, że psom nie wolno spać w łóżkach ani na nie wchodzić - ale dotyczy to tylko sytuacji, gdy ja jestem w pobliżu. Jeśli mnie nie ma, a jest którykolwiek z facetów, psy natychmiast wpełzają do wyrek. Już nie mówiąc, co się dzieje, gdy przez chwilę nie ma nikogo - to już balanga na całego :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']I nie wygoniłaś?! Nie wierzę :lol:
U mnie jest tak, że psom nie wolno spać w łóżkach ani na nie wchodzić - ale dotyczy to tylko sytuacji, gdy ja jestem w pobliżu. Jeśli mnie nie ma, a jest którykolwiek z facetów, psy natychmiast wpełzają do wyrek. Już nie mówiąc, co się dzieje, gdy przez chwilę nie ma nikogo - to już balanga na całego :cool3:.[/quote]

U mnie w domu to ja jestem ta "zła" :evil_lol: Pancio jest od psucia wszytskiego co mnie się uda wypracować:diabloti:

Ale Famcia miała weekend, tylko pozazdrościć:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']U mnie w domu to ja jestem ta "zła" :evil_lol: Pancio jest od psucia wszytskiego co mnie się uda wypracować:diabloti:

Ale Famcia miała weekend, tylko pozazdrościć:evil_lol::evil_lol:[/quote]


:evil_lol: i pańcio sypia na podłodze z psami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Ten pycholek faktycznie ma z czego byc dumny ;)
Organizatorzy sciezki zakladali wczesnym popoludniem, w deszczu. Cala noc lalo - rowno i bez przerwy. Do tego jeszcze porywisty wiatr - naprawde trudne warunki dla tropowcow. Bylo sporo doswiadczonych juz psow, a na 17 uczestnikow podobno tylko 4 dyplomy I stopnia (to informacje uzyskane od jednego z uczestnikow, mam za swoje - jak sie nie czeka na wyniki to sie ich dokladnie nie zna).
A wiecie, ze Famcia rozumie ludzka mowe? Wracajac powiedzialam do niej - nooo, to w nagrode mozesz dzis w lozku spac! A co zrobila psica po powrocie? Pognala prosto do sypialni, do lozka ! :lol: A wie, ze normalnie w poscieli psu nie wolno lezec. I nie moglam jej wygonic, przeciez obiecaaaalaaam... :evil_lol:[/quote]

[quote name='Saskja']I nie wygoniłaś?! Nie wierzę :lol:
U mnie jest tak, że psom nie wolno spać w łóżkach ani na nie wchodzić - ale dotyczy to tylko sytuacji, gdy ja jestem w pobliżu. Jeśli mnie nie ma, a jest którykolwiek z facetów, psy natychmiast wpełzają do wyrek. Już nie mówiąc, co się dzieje, gdy przez chwilę nie ma nikogo - to już balanga na całego :cool3:.[/quote]
U mnie baski nie mają skrupułów, aby spać z nami w łóżku. Oczywiście, nie wszystkie naraz, bo wtedy my musielibyśmy spać na podłodze...:diabloti:

Ale gdy w domu byly sznaucery olbrzymy - psy spały na swoich miejscach. Jednak - jak nas nie było - najwygodniej im było na tapczanie. Mamy na to nakręcony ukrytą kamerą filmik...:mad:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']U mnie baski nie mają skrupułów, aby spać z nami w łóżku. Oczywiście, nie wszystkie naraz, bo wtedy my musielibyśmy spać na podłodze...:diabloti:

Ale gdy w domu byly sznaucery olbrzymy - psy spały na swoich miejscach. Jednak - jak nas nie było - najwygodniej im było na tapczanie. Mamy na to nakręcony ukrytą kamerą filmik...:mad:

Pzdr.[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Nie wiem skad to sie bierze. Kupilismy kiedys doroslego psa, ktory cale zycie spedzil w kojcu. Co zrobil po wejsciu do domu? Wpakowal sie od razu do lozka. Skad one wiedza, ze to najwygodniejsze miejsce w domu ? :lol:

A ja sie dzis dowiedzialam, ze w Olsztynie najprawdopodobniej na ringu gonczych bedzie wesolo, bardzo wesolo. W klasie mlodziezy wystapia po raz pierwszy trzy siostry, nie obyte jeszcze z ringiem i takimi imprezami. Moze kazda osobno by sie jakos zaprezentowala, ale.... Juz sobie wyobrazam [B]wspolne[/B] bieganie! :megagrin::megagrin::megagrin:
Najfajniejsze jednak jest to, ze bedzie Funny- najjasniejsza z miotu, Fama-posrednia i Flora- najciemniejsza. Pelen zestaw kolorystyczny! I na dodatek jeszcze ich mamusia. Bedzie wesolo :evil_lol:

A to Funny - aktualna fotka
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8620/19731298.jpg[/IMG]

Dwie inne:
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7048/77063456.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1161/10617003.jpg[/IMG]

I jedna najmniej aktualna :lol:
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5813/53096798.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...