Jump to content
Dogomania

Buszujące w zbożu...


Goshka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']Ale masz wielkie kałuże :crazyeye:[/QUOTE]

Hehe, mamy nie tylko kaluze... Wpadnij kiedys, zapraszam, z przyjemnoscia Ci pokaze nasz zakatek :)

Gonek - kope lat !!! :lol:
Oj, styl faktycznie dramatyczny, zapomnial biedak od zeszlego roku, ze potrafi :evil_lol:
A jak moja pupilka ???

Iwona, Matusz - to co, ktory to ?! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Honey, świtęe słowa, świete słowa.:cool3: Jak zwykle całą winę chciala zrzucic na mnie:diabloti:
A u nas po staremu:
Jazzirka
[URL="http://img40.imageshack.us/my.php?image=p5170277q.jpg"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8069/p5170277q.jpg[/IMG][/URL]

Arsa

[URL="http://img528.imageshack.us/my.php?image=p5190054.jpg"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2576/p5190054.jpg[/IMG][/URL]

....czyli jaka matka taka córka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Honey Twoj pupilka od niedawna jest wybrakowana - znaczy się nie ma jednego palca :placz: ale jeszcze tydzień i będzie mogła fiśnięta szaleć ;)

Ktoś Forysiowi przykleił serduszko na miejsce nochala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonek']Honey Twoj pupilka od niedawna jest wybrakowana - znaczy się nie ma jednego palca :placz: ale jeszcze tydzień i będzie mogła fiśnięta szaleć ;)

Ktoś Forysiowi przykleił serduszko na miejsce nochala :evil_lol:[/QUOTE]

Och, co jej sie przytrafilo ??...... Bidulka :-(

Link to comment
Share on other sites

Długa historia - dawno dawno temu rozcięła sobie łapę, wet nie zauważył że rozcięła sobie również ścięgno, rana się zrosła ale regularnie się odnawiała w tym samym miejscu. Nachodziłam się po wetach, każdy twierdził że to normalne rozcięcie, po moich protestach że nie jest normalne dostałam tysiąc różnych diagnoz ( łącznie z podejrzeniem raka :o ), ciągnęło się to przez rok, w końcu poszłam do chirurga, który chyba jako pierwszy słuchał co do niego mówię i postanowiliśmy ją ciąć. No i się okazało że ścięgna nie ma w ogóle (przez rok rozerwane ścięgno się wchłonęło), więc nie trzyma palca, więc kości od palca przy większym nacisku na łapę przecinają skórę i wyłażą na zewnątrz:placz:. Zrobił jej najpierw jedna operację - znów puściło, potem drugą ale niestety ze względu na budowę jej łapy druga tez nie pomogła (kości palca się trzymały, ale za to nitki łączące kości przecinały skórę - ona ma łapy bardzo suche z mocno przylegająca skórą). No i się skończyło się na amputacji palca, palec zewnętrzny, nie nośny, więc nie powinno być problemów z bieganiem i mam nadzieje że ta makabra się w końcu skończyła.
Także z jednego głupiego skaleczenia wyszła taka masakra :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']No ja juz nie bede palcami pokazywac (:turn-l:) kto mu ta skore tak porozciagal ! :diabloti:
Matusz - wygrywasz!!! :multi:
(w kategorii nietrafnych odpowiedzi :evil_lol:)[/quote]
[COLOR=Navy][B]

ja się tak nie bawię, człowieka nie ma dwa dni a oni tu się nabijają :diabloti::mad:

fajna taka wygrana :evil_lol: a nagroda pocieszenia kiedy do odebrania ?:razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gonek, to niewiarygodne, ze psica i Ty mordowalyscie sie z tym tyle czasu zanim udalo Ci sie trafic na porzadnego weta.... I to, ze niby malo powazne skaleczenie moze miec takie konsekwencje, tez by mi nie przyszlo do glowy. Mam nadzieje, ze moja (wybacz! :lol:)sliczna ulubienica wroci szybko do formy po tym wszystkim. Wymiziaj ja prosze ode mnie ! :loveu:

No wiesz Matusz, nikt sie z Ciebie nie nabija! A nagroda pocieszenia...hm.. moze Briganda chcesz ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis, w ten deszczowy dzionek, zrobilam wreszcie zamowione juz czas jakis temu logo. Strasznie mi to nie lezalo i nie moglam sie zabrac do malowania. Co o tym myslicie?...
[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8292/logoklubhonicumaleq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Honey śliczności robisz :loveu:[SIZE=1] [COLOR=Wheat]Chciałabym mieć takie cudo z moim pączkiem[/COLOR][/SIZE][COLOR=Wheat].[/COLOR]


Mateusz już jakiś czas temu miałam napisać. O ile nie przepadam za jamniorami tym bardziej krótkowłosymi to ten Twój rozwalony jajnior w banerze zawsze sporo radości daje.

Link to comment
Share on other sites

No ja po tym się nauczyłam że z różnymi rzeczami trzeba chodzić do różnych wetów - jakbym od razu się udała do specjalisty chirurga to pewnie by było ok :/ Ale z drugiej strony kto leci z małym skaleczeniem do chirurga...
Ale psica się brakiem palca nie przejmuje, jeszcze trochę kuleje bo to świeże, ale już się rwie do biegania skubana

Ad jamników - kiedyś spotkałam na spacerze przedziwnego psa - głowę miał typowo wyżłową ...a resztę jamniczą, jakby ktoś wyżłowi nóżki upierniczył :evil_lol: Szkoda że mu fotki nie cyknęłam, bo naprawdę był ciekawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...