Jump to content
Dogomania

Buszujące w zbożu...


Goshka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczku, Sylwia skromna jest to ja się pochwale za nią-Foryś wygrał rasę na wystawie w Antoninku:multi:
Honey, jaka matka, jaka córka, to przecież dwie siostry!! :cool3::evil_lol: A powaznie to rewelacyjnie dziewczyny wyglądają i może się powtarzam ,ale jestem pod ich wielkim urokiem co zreszta wiesz:eviltong::loveu: Dlatego wskazane byłoby wrzucenie kilku dodatkowych zdjęc,hm,hm :mad:

Kotek to nie ma nic do gadania i się oswaja i juz:diabloti:
U mnie zaden kotek sie oswoic nie dal :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Asiaczku, Sylwia skromna jest to ja się pochwale za nią-Foryś wygrał rasę na wystawie w Antoninku:multi:[/B]
Honey, jaka matka, jaka córka, to przecież dwie siostry!! :cool3::evil_lol: A powaznie to rewelacyjnie dziewczyny wyglądają i może się powtarzam ,ale jestem pod ich wielkim urokiem co zreszta wiesz:eviltong::loveu: Dlatego wskazane byłoby wrzucenie kilku dodatkowych zdjęc,hm,hm :mad:

Kotek to nie ma nic do gadania i się oswaja i juz:diabloti:
U mnie zaden kotek sie oswoic nie dal :eviltong:[/quote]
Pięknie!:lol:
Wielkie gratulacje:multi:, bo rozumiem, że konkurencja była...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pięknie!:lol:
Wielkie gratulacje:multi:, bo rozumiem, że konkurencja była...
Pzdr.[/quote]

A wstawie kilka fotek,. a co. Tak była konkurencja jak najbardziej, zjawiła się garstka rudych kundli, a niektórzy to specjalnie się wybrali kawał drogi aż do Antoninka aby pobiegać z Forysiem na ringu :evil_lol:
stoimy do opisu
[IMG]http://i40.tinypic.com/2e2qame.jpg[/IMG]

bieg z rozwiana grzywa pańci :evil_lol: [SIZE=1]znudziło mi się zapuszczania i chyba opierdziele te liche kłaki[/SIZE]
[IMG]http://i42.tinypic.com/mbptz9.jpg[/IMG]

i porównanie o najlepszego dorosłego psa
[IMG]http://i40.tinypic.com/29uou13.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A wstawie kilka fotek,. a co. Tak była konkurencja jak najbardziej, zjawiła się garstka rudych kundli, a niektórzy to specjalnie się wybrali kawał drogi aż do Antoninka aby pobiegać z Forysiem na ringu :evil_lol:
stoimy do opisu
bieg z rozwiana grzywa pańci :evil_lol: [SIZE=1]znudziło mi się zapuszczania i chyba opierdziele te liche kłaki[/SIZE]
i porównanie o najlepszego dorosłego psa
[/quote]
O, teraz wiem, czego i za co gratuluję! BRAWO!!!

Mnie się najbardziej podoba fotki, gdzie jest wybór BOB
[url]http://i40.tinypic.com/29uou13.jpg[/url]

Klatka Fortka jest głęboka, widać mięśnie...
Kawał chłopa z niego.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, teraz wiem, czego i za co gratuluję! BRAWO!!!

Mnie się najbardziej podoba fotki, gdzie jest wybór BOB
[URL]http://i40.tinypic.com/29uou13.jpg[/URL]

Klatka Fortka jest głęboka, widać mięśnie...
Kawał chłopa z niego.:lol:

Pzdr.[/quote]

To akurat było o najlepszego psa w rasie, fotki z porownania o BOB jeszcze dwoma innymi rudymi nie mam chyba.
No widzisz Ty widzisz w nim kawał chlopa i mieśnie a rudzi ciągle jęczą, że jest spasiony, że nie ma wcięcia, że żeber nie widać. Tylko zapominają, że żebra mają być wyczuwalne a nie wystające, a w sumie i tak je lekko widać bo się delikatnie zarysowują. Ale jak proponuje aby przyjechali do nas i sami oglądneli mojego kundla to już im za daleko. Posiiłkują się tylko tym co ktoś powiedział i tym co na fotkach zobaczą. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']To akurat było o najlepszego psa w rasie, fotki z porownania o BOB jeszcze dwoma innymi rudymi nie mam chyba.
No widzisz Ty widzisz w nim kawał chlopa i mieśnie a rudzi ciągle jęczą, że jest spasiony, że nie ma wcięcia, że żeber nie widać. Tylko zapominają, że żebra mają być wyczuwalne a nie wystające, a w sumie i tak je lekko widać bo się delikatnie zarysowują. Ale jak proponuje aby przyjechali do nas i sami oglądneli mojego kundla to już im za daleko. Posiiłkują się tylko tym co ktoś powiedział i tym co na fotkach zobaczą. :roll:[/quote]
... no tak...
:cool3::cool3::cool3:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Sylwia, ty sie gadaniem zawistnikow nie przejmuj!
A co do Fortka - samiec ma wygladac jak samiec. A niektore wegry wygladem zaczynaja przypominac charciki... To chyba nie o to chodzi?
Munio tez chyba mocny pies jest, z tego co pamietam.
Mnie sie Forys bardzo podoba, wiec nie zaluj jego fotek i wstaw cos jeszcze :D

Gosia, wiecej zdjec? jasne! Zaraz po tym jak Ty wstawisz kilka nowych ! :razz:
Miec takie piekne psy i sie nimi nie chwalic?! Toz to pod paragraf podchodzi! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
O, i tu mogę się podpisać!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, ty sie gadaniem zawistnikow nie przejmuj!
A co do Fortka - samiec ma wygladac jak samiec. A niektore wegry wygladem zaczynaja przypominac charciki... To chyba nie o to chodzi?
Munio tez chyba mocny pies jest, z tego co pamietam.
Mnie sie Forys bardzo podoba, wiec nie zaluj jego fotek i wstaw cos jeszcze :D

Gosia, wiecej zdjec? jasne! Zaraz po tym jak Ty wstawisz kilka nowych ! :razz:
Miec takie piekne psy i sie nimi nie chwalic?! Toz to pod paragraf podchodzi! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey'][B]Sylwia, ty sie gadaniem zawistnikow nie przejmuj!
A co do Fortka - samiec ma wygladac jak samiec. A niektore wegry wygladem zaczynaja przypominac charciki... To chyba nie o to chodzi?
Munio tez chyba mocny pies jest, z tego co pamietam.
Mnie sie Forys bardzo podoba, wiec nie zaluj jego fotek i wstaw cos jeszcze [/B]:D

Gosia, wiecej zdjec? jasne! Zaraz po tym jak Ty wstawisz kilka nowych ! :razz:
Miec takie piekne psy i sie nimi nie chwalic?! Toz to pod paragraf podchodzi! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

PODPISUJE SIE POD TYM WSZYSTKIMI ŁAPKAMI -moimi i psimi:cool3:


He,he,he Honey sama się oszczędzsz- przeciez ja wiem, ze i psy masz niczego sobie :eviltong: i zdjęcia noo....znośne jest na czym oko zawiesic w kazdym razie:diabloti: No i jakas historia by sie przydała "z życia wzięta" :evil_lol: Moze byc cd oswajania kota, albo reanimowania psów po oswajaniu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie oszczedzam, mi jest smutno :-(
Famci starsza kolezanka chciala pokazac, ze kumple kumplami, ale dziki to tylko do niej naleza i malo jej nosa nie odgryzla... Wielka dziure po kle ma u nasady nosa i druga pod nim, ta pierwsza paskudna. A nam tak zalezalo, zeby zwlaszcza teraz miala ten nos w doskonalej kondycji :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Ja sie nie oszczedzam, mi jest smutno :-(
Famci starsza kolezanka chciala pokazac, ze kumple kumplami, ale dziki to tylko do niej naleza i malo jej nosa nie odgryzla... Wielka dziure po kle ma u nasady nosa i druga pod nim, ta pierwsza paskudna. A nam tak zalezalo, zeby zwlaszcza teraz miala ten nos w doskonalej kondycji :placz:[/quote]

o cholera:-(

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, przy zgaslej zwierzynie nie ma kumpli. Poki zyje - jest wspolpraca, ale pozniej trzeba uwazac, zwlaszcza na posoki bandziory. Same gonczaki dobrze wspolpracuja w sforze. Ale najstarsza suka, posok, bez skrupulow egzekwuje swoje prawa. Famcia juz drugi raz tak od niej oberwala...

A tu zdjecie z jeszcze calym nosem...
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8876/56973055.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, biedna Famcia:shake:
Tak ślicznie wygląda na tym oststnim zdjeciu. Bardzo podoba mi się jej umaszczenie- wyglada niezwykle szlachetnie i ma pięknie podpalaną kufę. :loveu: Mozesz byc dumna, Honey z tego miotu- chciałabym jeszcze Fugę zobaczyc, bo wygladała slicznie sczeniaczkiem bedac i przypuszczam, ze niewiele sie zmieniło od tamtej pory:loveu: [SIZE=1] [/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=wheat]CZekam niecierpliwie na lipiec :cool3: o ile czerwiec przezyje :eviltong:[/COLOR][/SIZE]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=black]No dobrze, w takim razie my sie przypominamy :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B]3 czerwca nasz Porto został przebadany w kierunku dysplazji stawów biodrowych i stawy ma PERFEKCYJNE:p - wynik HD_A[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Jechałam z mysla, żeby przebadać mu i łokcie, ale chyba wszyscy hodowcy zmówili sie na ten dzień, bo kolejka byla bardzo długa, a ja na dwie godziny zwolniłam sie z pracy. Ale nic straconego. Na razie wystarczą nam bioderka. ;)[/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Porto moze spokojnie dalej szaleć po polach.:evil_lol:[/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Nieostre to zdjęcie, a szkoda:shake:[/FONT]
[URL="http://img26.imageshack.us/i/p6080028.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6144/p6080028.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img26.imageshack.us/i/p6110035.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5569/p6110035.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Potrafisz czlowiekowi humor z rana poprawic :calus:
Fugisia (tak wola na nia jej pani) biega wsrod sporego stada fryzow i czasami jej tego zazdroszcze :cool3: Ale fotografia nie jest konikiem jej wlascicielki, chyba musze ja odwiedzic aby zobaczyc jak wyglada. Podobno jest sliczna.

Ale przede wszystkim GRATULUJE DOSKONALEGO WYNIKU HD!!! :multi: Ciesze sie bardzo i pewna jestem, ze lokcie tez beda ok. :D
A takie ujecia to ja poprostu kocham ! [url]http://img26.imageshack.us/img26/5569/p6110035.jpg[/url] :loveu: :evil_lol:

[COLOR="Wheat"][SIZE="1"]Umowmy sie, ze ja z dozyciem do 5 lipca tez moge miec problem. Ale zdania nie zmienie - najwyzej jako zombi zrobimy sobie grilla :evil_lol:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Biedna Fama, Honey wymiziaj ją od nas, niech się szybko goi.

A co do łokci, dziewczyny, bo ja sama nie wiem, co myśleć - gdy chcieliśmy Grzance prześwietlić od razu łokcie z biodrami, weterynarz nas wyśmiał tubalnie. Powiedział, że to teraz taka moda jest; bo gdyby pies miał nie w porządku łokcie, to po roku by to już było widać w jego ruchu - i że przeświatlanie tego to jest kompletny absurd.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Saskja.

A z tymi lokciami to chyba trzeba by bylo z dobrym i zaufanym psim ortopeda pogadac. Moze to faktycznie jedynie marketing, a zakreceni psiarze placa za przeswietlenia? Ale z drugiej strony ciezka dysplazja moze tez nie dawac zadnych objawow, dopiero RTG ja wykaze. Moze podobnie jest z lokciami - moga byc nieprawidlowe, ale szczuply, umiesniony pies nie bedzie wykazywal zadnych objawow. Ciekawy temat, trzeba by go bylo zglebic.

Link to comment
Share on other sites

[B]Honey[/B], cieszę się, ze mogłam poprawić:loveu: Jestem pewna, ze wszytsko bedzie dobrze :p
[SIZE=1][COLOR=wheat]Jako zombie? A chcoiazcby jako zombie ale grilla zrobić trzeba. oj bedzie się działo. Tylko trzeba Iwonie ogranicznik dźwięku założyć:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#f5deb3][SIZE=2][COLOR=black][B]Mateusz,[/B] ja[/COLOR] [/SIZE][COLOR=black][SIZE=2]cały przyszły tydzien rezerwuje na trzymanie kciuków[/SIZE].:cool3: i[/COLOR][COLOR=wheat] jak?Czujesz się na siłach?[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black][B]Asiaczku[/B], no właśnie wyżły ze słuchem czasem mają problemy:evil_lol::eviltong:[/COLOR]

[B]Saskja[/B], wiem, ze w stawach łokciowych mogą pojawić się rózne nieprawidłowości w budowie i na kazdy łokiec robi sie bodajze po trzy zdjecia, a ze my jescze mielismy robic dla Niemców do oceny, tych zdjęc miało być trochę więcej. Niestey, dysplazji czasem "nie widac", tzn pies nawet nie kuleje- wiem z autopsji, a ARi ma HD-C/D i w zyciu nie kulał. Dlatego do irytacji doprowadza mnie brak badan w tym kierunku w polskich hodowlach. A twierdzenie o duzych kosztach mnie smieszy, wystarczy odpuscic jedna, dwie wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']
[SIZE=1][COLOR=#f5deb3][SIZE=2][COLOR=black][B]Mateusz,[/B] ja[/COLOR] [/SIZE][COLOR=black][SIZE=2]cały przyszły tydzień rezerwuje na trzymanie kciuków[/SIZE].:cool3: i[/COLOR][COLOR=wheat] jak?Czujesz się na siłach?[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/quote]

[COLOR=Navy][B]przydadzą się na pewno ;) oczywiście dam znać jak poszło [/B][/COLOR]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Honey[/B], cieszę się, ze mogłam poprawić:loveu: Jestem pewna, ze wszytsko bedzie dobrze :p
[SIZE=1][COLOR=wheat]Jako zombie? A chcoiazcby jako zombie ale grilla zrobić trzeba. oj bedzie się działo. Tylko trzeba Iwonie ogranicznik dźwięku założyć:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

[COLOR="Wheat"][SIZE="1"]Oj, Iwona nam da popalic, jak to przeczyta ! [/SIZE][/COLOR] :megagrin:

Matusz - a za co te kciuki? tez mam trzymac? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...