Jump to content
Dogomania

Odchudzanie


Bura

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupic wysokoenergetyczna karme,ustalic ile powinna wazyc wygladajac jak zdrowy on[czyli chuda jak anorektyk:evil_lol:] i dawac 1/2 dawki.np.suka powinna wazyc 27-28kg.duza suka.dawka karmy patrze a tu na przedizal do 30 kg mam 250 g.to daje 100g.:evil_lol:.25 g na czarna godzine:evil_lol:.schudnie.:cool3:.jak jest bardoz gruba +serce onka to napewno ledwo lazi.oczywiscie jelsi ma blade sluzowki to bym zrobila badania.ajak bede u weta to i tak oslucha psa i zdecyduje.onki maja...onkowe serducha co u nich normalne ze tak powiem.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do karmy wysokoenergetycznej calkowicie sie zgadzam, natomiast w kwestii dawkowania, ja dalabym tyle, ile powinien jesc normalnie aktywny pies o wadze takiej, jak docelowa waga Twojej suki, gdyz zbyt szybkie chudniecie tez nie jest zdrowe. Dopiero po 3-4 tygodniach, jesli suka nie bedzie chudla, zmniejszyla bym jeszcze ilosc jedzenia. Oprocz tego, suka pewnie bedzie, szczegolnie a poczatku chodzila non stop z mina, jak to nazywa moja kolezanka "jak boga kocham, nie jadlam" wiec warto pomyslec o jakis niskokalorycznych zapychaczach, jak np marchewka.

Link to comment
Share on other sites

a ja widze ze na poczatku sierpnia moje rude tłuscioszki ważyło 36,5 ,waga z wczoraj 35,5 :loveu: ,takze z malym ograniczeniem porcji , naciskiem na pory jedzenia uwazam ze to sukces ;). priorytetową wagą dla niej byłoby 32-33 kg . źabągowski nadal 41,5 , czyli waga stoi , optujemy na 40 lub 39 . pytalam znajomych którzy widzą psa co jakis czas , czy widac te roznice od zeszego roku , twierdzą ze widza tylko tylko ,,pietno płci" bardziej , nie przytycie.

Link to comment
Share on other sites

wylazi na badaniach.onki pracujace neimaja z tym wiekszych problemow tj ja tez mam serce sportowca i nie daje to "objawow".mam tez lekka arytmie i zyje z tym juz 45 lat.:evil_lol:.
generalnieonki maja czesto takie serducho.nasza kochaniutka grupowa wetka podawala kiedys ze karnityna podawana z tauryna mocno ochrania serce-rowniez onkowe.dla nas na grupie karnityna z tauryna jest jak chleb powszedni:evil_lol:.jest tez taka pasta o rybim ble zapachu[zabijcie mnei nei pamietam jak sie nazywa] ktora fajnie "robi"serduchu.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Przeczytałam z zainteresowaniem co piszecie o odchudzaniu :roll:
Moja Korka grubaśna jest baba, choć w formie ruchowej niezłej ;)
Łakoma jest od zawsze, tj. od czasu wzięcia jej z hodowli kojcowej.
Teraz planujemy sterylkę, więc trzeba schudnąć koniecznie i trzymać wagę :roll:
Na oko widac, że ma nadwagę....ale zważyć jej nie mam sposobu :oops:
do weta wchodzić nie chce......wszystkie badania i szczepionki ma robione w aucie :diabloti: a tam wagi przecie nikt nie zainstaluje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza historia chudego Baltka.
Temperatura -12. Naprawde zimno. Caly ryj zaslinionego fascynata frisbee obsliniony lacznie z torsem. Slina zamienia sie w spieniony zamarzniety snieg.
Jestesmy na cwiczaku sami, ale za ogrodzeniem mysliwi strzelaja do krolikow. Na oko i ucho mysliwych jest przynajmniej 2 grupy po 2 osoby - dwoch przed nami, dwoch za nami. Ci przed nami wydali 3 strzaly. Ogluszony duzy zajac (albo krolik) pedzi oboczem w kierunku 'za nas'. Ja go widze - Baltowski widzi tylko frisbee w moim reku.

Zajac zniknal mi z oczu. Po chwili mysliwi za nami wydali strzal - zajac jak pijany pedzi z powrotem, ale blizej nas.
W tym samym momencie ja wyrzucam frisbee. Balto nagle zauwaza zajaca pedzacego, jak by sie wydawalo, w kierunku JEGO frisbee. :laugh2_2:
O zesz cholera, dran chce na pewno ukrasc frisbee biednemu pieskowi. Balto w pelnym galopie z wizgiem na zmrozonej ziemi pochwycil zwyciesko frisbee.
Krolik w miedzyczasie dawno pobiegl lukiem w inna strone... :evil_lol:
Jedna jedyna komoreczka mozgu mojego piesia dalej dzaiala bez zarzutu, he he :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...