Jump to content
Dogomania

Odchudzanie


Bura

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie ja nie podaję a spotkałam się z tym w odchudzaniu ludzkim plus u psowych słyszałam, że pomaga na serducha. Na co Ty podawałaś i w jakiej dawce?? Moja mama to brała na odchudzanie i jej nawet pomogło...

Link to comment
Share on other sites

No żesz ty cholera jasna, czmu nie pomaga :mad: A jak z karnityną?? Pomaga na odchudzanie?? Jak tylko skończymy tego beznadziejnego lighta Acany to przechodzę na Orijena albo Taste of the Wild bo mi sucz jest łąjza a nie suka. Za nic energii nie ma na spacerze ją holuję :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, pytanie było już milion razy, ale zaopatrzamy się w dolfos z karnityną dla mojego jelitowca na RC Intestinalu i czy coś jeszcze mu dodać jako suplement?
I co najlepsze na stawy, do tej pory podawaliśmy fosforan wapnia z wit.D3 :oops:.
Z góry dziękuje za odpowiedz :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='ayshe']orjien 100g.dziennie i ci schudnie.:evil_lol:[/quote]
Bydlę dostało 100 gram dziennie i w sumie dużych efektów nie było, no, była choroba, zatkanie jelit, było rzyganie, był wysoki mocznik i spooora utrara wagi związana z odwodnieniem, ale po powrocie do zdrówka wróciło do wagi 37 kilo. Od kiedy tylko mogłam znów wrócić do suchego daję 100 g w porywach do 75, 3 x dziennie po 25 deko i już mamy 36 kilo czyli kilo w plecy. Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

apropo chudniecia.. Alfa wczoraj wazyla 6.200:) zima bylo wiecej;p ale wage rzyma, mogla by zejsc do rownych 6kg;p

moje dalej na orijenie.. wczoraj pan wet sie pytal co jedza i uswiadamial mi, ze owczarki maja wrazliwe przewody pok. itp.. dziwne.. bo moj nie ma co tez mu powiedzialam bo jada rozne rzeczy i nie ma problemow;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Bydlę dostało 100 gram dziennie i w sumie dużych efektów nie było, no, była choroba, zatkanie jelit, było rzyganie, był wysoki mocznik i spooora utrara wagi związana z odwodnieniem, ale po powrocie do zdrówka wróciło do wagi 37 kilo. Od kiedy tylko mogłam znów wrócić do suchego daję 100 g w porywach do 75, 3 x dziennie po 25 deko i już mamy 36 kilo czyli kilo w plecy. Oby tak dalej.[/quote]
Bura, tak sobie myślę... A nie ma sucz jakichś zaburzeń hormonalnych? U ludzi nadwaga może być wynikiem np. zaburzeń pracy tarczycy. Może psy też miewają takie problemy?

Link to comment
Share on other sites

Moja Słonina też się spasła. U niej trzeba brać pod uwagę guza, który waży juz pewnie co najmniej kilogram, ale i tak sucz powinna trochę schudnąć.
U nas tycie to, paradoksalnie, pozytywny objaw, bo oznacza, że organizm nie jest wyniszczony przez nowotwór ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przy wazeniu okazalo sie ze mamy 36,5 kg rudego cielska , czyli zjechalismy ok 1 kg . za to źabowski ku zaskoczeniu 41,5 :( takze na razie u klarki zachowujemy styl zywienia znaczy ilosc , bo zjechalo , ale źabowskiemu ukrócamy, bo on szczupły nadal , i ja rozumiem masa, 3 lata ,pelnia cielska i miesni ,ale to troche za duzo ,zwlaszcza ze wzgledu na łokiec .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na dogo pojawilam się ze względu na Świnkę morską, ale mój chłopak przywiózł w niedzielę od rodziców swoją suczkę owczarka niem, więc od razu do Was pisze. Pies przyzwyczajony do średniej ilości ruchu,mieszka w bloku, rodzice nie za często wychodzili z nia pobiegać czy powygłupiać się, no i ku mojemu przerażeniu, okazało sięże Sabka na swoje 6 lat waży 45kg!!!:crazyeye: Ma ochotęna zabawę ale sapie niemiłosiernie, szybko się męczy. Pomóżcie, jaką dietę zastosować i co poradzić żeby odzyskała formę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...