Jump to content
Dogomania

Odchudzanie


Bura

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja daje orjien polowe dawki .dla formy dostaja karnityne i pro pel.czasem vsl.no i elektrolity.
generalnie musze uwazac na chite bo ona ma tendencje do tycia.jak shado zle juzsie czul to zaniedbalam chite,nie pilnowalam sie i zapaslam ja[tluszczyk na zeberkach:oops:].zjechala do stanu normalnego w dwa tygodnie.
osiek to jest ciagle jak szkielet bo toto wszystko spala.:roll:.

Link to comment
Share on other sites

dobra dziewczyny , pieski pieskami , idzie wiosna , bede musiala zdjąc te tony kurtek i spodni z siebie , pytanie, jak odchudzic pancie ONków ??? jakies złote rady ? na silownie juz nie mam sily po ,,zabawach" z trzema psami ,a swieze powietrze słuzy apetytowi okrutnie :placz:,mojemu tez.

Link to comment
Share on other sites

Ja se przytargałam od mamy stepper i ab swing do brzuszków:cool1:.Tydzień wymiatałam przy serialach:razz:.I koniec.jakoś nie mogę się zabrać.A siedzę od 2 miesięcy w domu i po prostu rozrosłam się troszke:evil_lol:
Dopoki nie było śniegu nawet biegałam z Aichą po lesie.Tera mam wymówke:diabloti:
Trza do roboty i sie zapisać na jakies siłownie.jak bede miała karnet to się zawlekę,bo mi bedzie szkoda:evil_lol:
Bo jeść mniej nie zamierzam:eviltong:

EDIT:A i czekam na wiosenkę i roztopy to wreszcie bedem znów wierzchem jeździć:multi:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:pozorowanie?:cool3::evil_lol:
mam dzisiaj po prostu wisielczy humor.
wczoraj musialam leciec do anklam zawiesc mojemu durnemu mezowi papiery ktore jakims cudem wyladowaly w mojej cessnie.:-o:cool1:.
pomijajac fakt ze moje dizecko kategorycznie odmowilo lotu do niemiec:mad: i musialam wracac do warszawy.no dobra.przelklam:angryy:.
dizsiaj w nocy jak zwykle wybralam sie na trening.kolo wismar dowiedzialam sie ze lotnisko[male,wsiowe]jest zamkniete i najblizsze to mam prawie 200km od tego cholernego pcimia.a mowilam zeby dom kupic blizej a nie gdzie psy tylkami szczekaja:mad:.
wiec zawrocilam do wismar polazlam na durny,nadmorski :cool1: spacer z psami i wrocilam do warszawy.
jestem po prostu padnieta,wnerwiona,psy mam napakowane jak nie wiem co bo niet treningu bylo i chyba po prostu normalnie tylko sie uchlac na smutno:razz::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']nie narzekaj moglo byc gorzej , np moglo Cie lupnac w kregoslupie i moglabys chodzic tylko malymi kroczkami a o psach wogole zapomniec :angryy::cool1:, brac serie zastrzykow a psom dawac walium .[/QUOTE]

I tak by łaziła :diabloti: "boli trudno widocznie tak ma być, a pozorować muszę bo kto zrobi technikę z tym młotkami :mad:":eviltong: ja się czasami zastanawiam gdzie ona te siły kumuluje i mimo bólu pozoruje :oops: ale za to ją kofamy :razz:a co tam napiszę KOCHAMY :loveu::loveu::loveu: (proszę bez poddekstów :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

goska-i tak ci jutro nic nie pomoze:diabloti:.cycuch-lizuch:loveu:
jasne ze najlepiej rozruszac.a poza tym i tak po 5 sek.juz nic mnie nie boli bo mi adrenaline podnosza tak ze generalnie bez nogi tez by dalo rade.:evil_lol:.
alberciki przeca techniki nie zrobia:eviltong::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

pamietaj ze jutro czeka cie rajd z osiem bo gufffniarz dzisiaj nie mial treningu i mam jej dooooosc jesooo ale tak doooosc ze ukatrupie i wywiesze za okno.niech kruszeje.:roll::mad:
i trza osia jutro puszczac i chyba nie iwem czy albercikom zaufam ,uff,ufff,ze dadza rade i osio rypnie o ziemie saltem.:mad:.
wiec gosiu....raki proponuje ,raki....:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...