Jump to content
Dogomania

Krakow


tunio

Recommended Posts

wiecie co... a ja myślę, że można być solo w stawce i wygrać w pięknym stylu.

wyobraźcie sobie np tego Aza, który wygrał w Lesznie. Przecież on był sam jak palec nie tylko w swojej klasie, ale i w rasie (o ile mnie pamięć nie myli). I nie powiecie mi, że jego występ nie był w wielkim stylu.

Postawcie teraz sobie obok tego samego Aza z właścicielem ubranym w dresy, ciągnącym psa na ringówce niczym jak na skazanie. może nawet wygrałby ta rasę. Ale co do wielkości stylu to ja bym na samo wyobrażenie dyskutował.

Wszystko to sa nasze odczucia i emocje bardzo subiektywne...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) @Carry

Inio(Covini)dostal 2 dosk.Bystre oko pani sedzi wypatrzylo jego krzywasny nadgarstek,ale jak juz wspominalam jest on psem "odzyskanym",odkarmionym prawidlowo na nowo,a do p.Zbyszka (prawda ze super chlopak ?)trafil dopiero 8 miesieczny;naprawde sie nad tym psem napracowalam i tym bardziej cieszy mnie iz znalazlas dla niego slowka uznania widzac go w niewdziecznej roli debiutanta.

Fotki wykonali wlasciciele Sangriana(Rino),ktorzy uzyskali dla niego res.CACiB.To moze cieszyc,bo to Larrego miotowy brat,zreszta tez Ch.Ml.

Link to comment
Share on other sites

:) @Carry

Inio(Covini)dostal 2 dosk.

to juz lece "zakapowac" o tym w wynikach :lol:

Bystre oko pani sedzi wypatrzylo jego krzywasny nadgarstek,

Faktycznie,slyszalam jak sedzina mowila,ze w ruchu pies wykreca nadgarstki.Jeszcze cos im poradzila,ale znowu nie pamietam co :lol:W ogole malo pamietam z tej wystawy :lol:

a do p.Zbyszka (prawda ze super chlopak ?)trafil dopiero 8 miesieczny

prawda,wydawali sie oboje mili :)

;naprawde sie nad tym psem napracowalam
i widac,ze teraz trafil dobrze :)
i tym bardziej cieszy mnie iz znalazlas dla niego slowka uznania widzac go w niewdziecznej roli debiutanta.

E tam,u niego ta rola wcale niewdzieczna nie byla 8) Wedle mnie byl debiut udany :) Poza tym ja sie wciaz czuje jak debiutant wiec bylismy na rownej pozycji :wink:

Fotki wykonali wlasciciele Sangriana(Rino),ktorzy uzyskali dla niego res.CACiB.To moze cieszyc,bo to Larrego miotowy brat,zreszta tez Ch.Ml.

Uchh,za nic sobie nie przypomne jak pies wygladal bo mi slonko zbytnio w glowe przygrzalo :( :lol: :lol:

Zas,ze miotowy brat Larrego to sie domyslilam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Miałam okazję oglądać na ringu oceny psów z młodziezy.Carr, wcale nie było widac, zebyście byli zdenerwowani, tylko w pewnym momencie podczas oceny Cerry doszedł do wniosku, ze lepiej jesr usiąść niz stać :lol: :lol: A słyszałam jak sędzina mówila włascicielowi tamtego psa ze warto popracować nad nadgarstkami, bo to jest naprawdę piękny wilczarz :)

Link to comment
Share on other sites

szkoda ze Tilia dostala odpowiedz ... pozdrawiamy

Czesc Kia :) milo Cie widziec, ciekawa jestem jak Wam poszlo w Krakowie. Widzialam Was przez mgnienie oka, ale w nawale wydarzen nie moglam podejsc

pozdrawimy

jenn i Cynka (rozmawialismy przez chwilke w Kielcach po Waszym bisie :)

Link to comment
Share on other sites

o rany Miga tylko po co MI zdjęcie robiłaś? ocenzuruj :P :oops: ;) dzięki :D to pogarbione obok tej chudej pani w granatowym na głowie to Dru "o pięknym prostym grzbiecie" (jak powiedziała pani sędzina ;) hihihi), a obok Cerigen- przytulaczek (rany jaki on przymilny jest :) przesympatyczny chłopak z niego) :)

Link to comment
Share on other sites

Miga a ja prosze o naklejenie na mojej podobiznie czarnego prostokata z napisem "cenzura" :lol:

BTW.DZieki za fote :D

Tilia Malenstwo dziekuje za komplementy 8) JA sie moge zrewanzowac tym samym wzgledem Dru i dodam,ze rewelacyjnie znosi zabiegi pielegnacyjne :lol: kurcze,chcialabym aby u nas tak czesanie lap wygladalo :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Carry nie da się tego prostokąta, taki juz mam aparat ;)

no coz,z bolem serca sie z tym faktem pogodze :wink:

_287682_n.jpg

przyznam sie,ze gdybym go nie widziala na zywo,tylko na fotach to komentarz moj bylby jeden "A coz to za szczurek ?" :evilbat: :wink: :lol: :lol: :lol:

Miga,ta fota to Ci sie udala :thumbs:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Carry, a może zgłosisz się kiedyś do konkurencji "Taniec z psem", pobiłabyś wszystkich :).

Taa,szczegolnie ze w programie obowiazkowym jest slalom miedzy nogami..... 8) Tak wiec moze gdybym miala wzrost naszej polskiej koszykarki,czyli zdaje sie 2.08cm to mozna by sprobowac.....A tak to umarl w butach :wink:

Jakoś nie mogłam Cie uchwycić stricte od przodu, jakbys mi uciekała... ;)
aby tyle 8)

BTW.a ja tutaj wszem i wobec pragne wyrazic swoje wielkie niezadowolenie z powodu iz panna Kate M nie przedstawila sie jako dogomaniaczka :evilbat: Panno Kate dostaje pani zolta kartke,nastepnym razem bedzie czerwona :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Przedstawiła się, przedstawiła...tylko nie zdążyła wszystkim :(

A wszystko przez to, że usiłowałam się rozdwoić i robić zdjęcia chartom na dwóch ringach na raz :).

Ale przecież to nie ostatnia wystawa w tym sezonie, więc mam nadzieję że jeszcze zdążymy się poznać. No to może skończy sie tylko na tej jednej żółtej kartce dla mnie... Postaram się żeby czerwonej nie było :D

Link to comment
Share on other sites

Czesc Kia :) milo Cie widziec, ciekawa jestem jak Wam poszlo w Krakowie. Widzialam Was przez mgnienie oka, ale w nawale wydarzen nie moglam podejsc

pozdrawimy

jenn i Cynka (rozmawialismy przez chwilke w Kielcach po Waszym bisie :)

hej!

jak nam poszlo? Alicja BOB puppy, nasza whippetka BOG3, a goldenka doskonala bez lokaty, tak wiec calkiem niezle choc moglo byc lepiej ;-)

ciesze sie ze w koncu na siebie trafilismy tu na dogomanii. pozdrawiam serdecznie i czekam na infomacje jak Tobie poszlo.

Krzysiek

Link to comment
Share on other sites

Kia

Ja Cię widziałam na BISie szczeniąt z bullinką :wink: Chociaz nie ukrywam, ze najbnardziej kibicowałam rewelacyjnej cardigance :wink:

Potwierdzam słowa Matrixa Kate_ m przyszła i sie przedstawiła :wink:

jenn

Poznajesz to czarne? :wink: Znalazłam tą fotę w galerii:

_287326_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

hej!

jak nam poszlo? Alicja BOB puppy, nasza whippetka BOG3, a goldenka doskonala bez lokaty, tak wiec calkiem niezle choc moglo byc lepiej ;-)

ciesze sie ze w koncu na siebie trafilismy tu na dogomanii. pozdrawiam serdecznie i czekam na infomacje jak Tobie poszlo.

Krzysiek

gratulacje dla Waszych psiakow :D a my wrocilysmy z doskonala, I lokata i zlotem :)

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Przedstawiła się, przedstawiła...tylko nie zdążyła wszystkim :(

A wszystko przez to, że usiłowałam się rozdwoić i robić zdjęcia chartom na dwóch ringach na raz :).

kate_m czy to Ty bylas ta mila dziewuszka ktora robila fotki lokatowym psiakom na ringu chartow? Jesli tak to ja prosze o te fotki :) szczegolnie mojej malej... bo jak dotad z ringow to nie mamy ich za duzo :(

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Qrcze Jenn,

ja to chyba zaćmienie miałam, żeby nie zrobić wam fotek w tramwaju czy już przy ringu.Tak się spieszyłam na gończaki, że komórki szare za mną nie nadążały :oops: :D

Przepraszam Jenn.

Będzie jeszcze okazja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...