Jump to content
Dogomania

POWSTAJE KLUB AGILITY W POZNANIU


TAURUNIA

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Wszystkich chętnych, którzy chcą ćwiczyć agility zapraszam do szkoły dla psów ABC.

Od 20 czerwca szkoła ta , przenosi się w nowe miejsce ( 3 minuty jazdy samochdem dalej) i będzie tam agility, kursy przygotowujące do wystaw, obedience, oczywiście PT, IPO i wiele innych nowości.

Teren jest bardzo duży i zielony, jest świetne zaplecze socjalne.

Agility zacznie się dopiero od sierpnia bo chyba tak długo będzie robiony profesjonalny tor ( może zrobią go szybciej).

Link to comment
Share on other sites

Ksara,

ciekawe ile chętnych się zgłosi na agility? :roll: :bigok:

A czy to będzie tylko szkolenie, czy jak psiaki i właściciele trochę załapią bakcyla i nauczą się pokonywać przeszkody, to ... Planowany jest jakiś klub albo coś w tym rodzaju? :roll: Wiem, że to daleka przyszłość, najpierw musimy zacząć i czegoś się nauczyć, a to też pewnie sporo czasu potrwa, ale ... Może ktoś ma już jakąś wizję na przyszłość? :wink:

Na razie piszemy się na agility dwoma ręcami i nogami i czterema szybkimi łapkami, a resztę ... przyszłość pokaże. :question: Mam nadzieję, że z naszej strony to nie będzie tylko dużo szumu :( , a jak przyjdzie co do czego to my ... :scared:

Link to comment
Share on other sites

Kubas,

mam nadzieję, że nic nie pokręcę. :wink:

Zakładam, że jedziesz od strony Rataj "trasą katowicką". Za "Kinepolis" skręcasz w prawo pod wiaduktem do Szczepankowa i kierujesz się na Tulce. Przed lasem kończy się Poznań i pojawia się tablica Tulce. Przejeżdżasz las. Zaraz za lasem po obydwu stronach drogi stoją bloki (jakieś osiedle). Zaraz za blokami po lewej stronie pojawią się budynki WCHiRZ (niestety nie pamiętam co oznacza skrót, coś związane z rolnictwem). Mijasz pierwszą bramę i kawałek dalej wzdłuż płotu zobaczysz wielki zielony napis: "Szkoła abc". I już jesteś. :B-fly:

Ale adres aktualny dopiero od 20.06. czyli najbliższej niedzieli. :BIG:

Link to comment
Share on other sites

spytam wprost - czy ktoś z forumowiczów korzystających z tej szkoły jest zmotoryzowany i ma miejsce, ochotę i możliwość brania na doczepkę mnie i moją sunie ?

niestety nie jestem jeszcze zmotoryzowany, a jazda kilkoma autobusami i jeszcze dochodzenie to chyba jednak pomyłka - a bardzo bym chciał potrenować w końcu agility po roku przerwy.

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś z forumowiczów korzystających z tej szkoły jest zmotoryzowany i ma miejsce, ochotę i możliwość brania na doczepkę mnie i moją sunie ?

Chętnie, ale nie mamy jak Was zabrać po drodze, bo musiałybyśmy się raczej cofać. :(

jazda kilkoma autobusami i jeszcze dochodzenie

No, dojazd masz faktycznie "ciekawy". Ale ... jak poprzednio z Ronda Rataje prawie pod samą szkołę dojeżdżał autobus "54", tak teraz też dojedziesz pod samą szkołę z Ronda Rataje tylko autobusem podmiejskim Poznań-Kleszczewo. A przystanki są naprawdę żabi skok od szkoły (chyba nie można tego nazwać "dochodzeniem"). Problem jest tylko taki, że autobus ten jeździ w dni powszednie co godzinę, a w soboty i święta chyba nawet co 2,5 godziny. :evil: Ale mamy jeszcze trochę czasu, więc nie martwmy się na zapas.

Póki co toru jeszcze nie ma. A wczoraj po raz pierwszy odbyły się zajęcia na nowym terenie. :BIG: I ... pieski to dopiero szalały. :Dog_run: Nawet te "bardziej ostrożne" :scared: "rozwinęły skrzydła" :angel: , aż robiliśmy wszyscy oczy :o. Ale cóż się dziwić: trawka, drzewka, patyki do noszenia, hektary do biegania ... :Dog_run: Słowem pełnia szczęścia. :multi: :laola:

bardzo bym chciał potrenować w końcu agility po roku przerwy

a czemu roczna przerwa w treningach? :roll:

Link to comment
Share on other sites

bo :

1. brak motywacji do trenowania w pojedynkę

2. brak motywacji żeby dojeżdzać z Mosiny żeby potrenować w pojedynkę

3. niestety ale tor do którego mama dojście czasy swojej świetności ma już za sobą

4. nie ukrywam że po trosze również brak czasu czasami

na dojazdy autobusem podmiejskim raczej sie jednak nie zdecyduję ze względu na co tu nie mówić koszty (taka jednorazowa wycieczka będzie mnie koszrowała na same bilety ze spokojem z 10zł...)

nic to ... poczekam, może ktoś zrobi tor w Mosinie :)

(gdyby to tyle nie koszrowało i gdyby go było gdzie trzymać sam by go zrobił he he)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kubas weźmy sprawy w swoje ręce !!! Miejsce by się znalazło np. stare boisko "K.S. 1920 Mosina". Może wartoby pomyśleć, poprosić panią burmistrz o dotację, poszukać sponsorów, itp. moze by się coś udało wykombinować?!

Link to comment
Share on other sites

My byśmy baaaaaardzo chętnie zapisali się na Agility, tylko mamy kilka problemów:

a) Toffiś szczeka na psy wiksze od siebie :evil:

b) mieszkamy po zupelnie drugiej stronie Poznania ( Piatkowo )

c) nikt raczej niebylby chetny, do wozenia mnie przez cale miasto :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 years later...

[quote name='Azir']Robull: klub agility w Poznaniu kształtuje się*powoli i na razie nie mamy kompletu przeszkód. Jednak przyłącza się do nas coraz więcej chętnych. Zajęcia są połaczone z obedience. Tzn. najpierw są zajęcia z obedience, a następnie z agility. W tej chwili większy nacisk kładziemy na obedience, bo to nowość w Polsce.
Ja prowadzę zajęcia z agility, natomiast obedience zajmuje się*Fish z Wołgą. Maria Kuncewicz kibicuje nam z Paryża, przyjeżdża na konsultacje i udziela cennych wskazówek.
Przy okazji parę osób zaraziło się*pasją*tropienia :D .

KaRa TC:Możesz nas odwiedzić z kompletnie zaszczepionym szczeniakiem po kwarantannie :D . Skakać na pewno nie będziecie, ale zajęcia Wam na pewno nie zabraknie. Dla twojego psiaka będzie to okazja do nowych przeżyć. Ostatnio spotykamy się*co niedzielę koło 17.00 do zmroku :D . Składka miesięczna to tylko 10 zł. Zapraszamy :D[/QUOTE]
Mam pytanie a gdzie znajduję się wasz ośrodek bo mam sznaucera 1,5 miesięcy i chciałabym żeby zaczeła ćwiczyć.!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...