Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No hej to znowu ja...
Mam napisać teraz o sobie na forum?Nie ma sprawy w sumie nie mam nic do ukrycia, czy będą pytania komisyjnie zadawane?;)
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A więc ogólnie O MNIE. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pseudonim zuzuzula a prawdziwe moje imię to Julia. Mieszkam pod Warszawą, dokładnie za Sulejówkiem w miejscowości Michałów- wioska jak na westernie droga…przy drodze domy. Ja mieszkam na końcu wsi dokładnie 400m od drogi czy szosy jak kto woli, w moim domku mieszkają dwie kotki Lolka i Tolka jedna ma 3 lata a druga ma 6 miesięcy, Lola jest kotką z Krakowa a dokładniej jest kociakiem kotki mojej siostry Tola to kotek jak ja to określam piwniczankowy z Targówka, uratowaliśmy ją z moim chłopakiem tej zimy wraz z innymi kociakami, oprócz kociego przychówku posiadam również nadwornego pseudo owczarka niemieckiego a właściwie owczarzycę ;) o imieniu Heksa. Heksa to tak zwana przybłędaska która doszła do nas po weekendzie majowym…była zarobaczona, wygłodniała, zakleszczona obita i wystraszona ale jakoś dała się przekonać do pozostania z nami na wsi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mieszkam razem z moim mężem, nie posiadamy dzieci, mieszkamy na 2 h ziemi więc jest też miejsce na buldożka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dlaczego chciałabym buldożka? Ponieważ zawsze marzyłam o tym aby posiadać taką kulisię, tak jak wcześniej pisałyście na forum kiedyś spotkałam na swojej drodze boldożerka i po prostu zostałam trafiona jakimś czarem!!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Co do witamin to tak jak pisała netti sugerowałabym maluchom dawać fosforan wapnia - na obgryzanie ścian i wyjadanie ziemi z kwiatków ( to objawy dużego niedoboru ). A bez takich objawów też nie zaszkodzi ( jeśli będzie się dawało dawki zalecane ) - wspomaga rozwój kości.
A na stawy najlepsza galareta z kurzych girek ;) - od czasu do czasu.
Innych witamin bym nie podawała chyba że coś wzbudza niepokój i jest podejrzenie o jakieś niedobory. Witaminy witaminami - ale też można przesadzić.


Ja będę miała ponad 400 zł z bazarków jeszcze. Tylko to na początku tygodnia puszczę jak już wszystkie wpłaty zbiorę.
Więc mam nadzieję że długu nie zostanie zbyt wiele.

Link to comment
Share on other sites

mój też wpierdziele beton i tynki...zdecydowaliśmy o podaniu fosforanu wapnia...innym moim psom pomagało....jeżli szczeniory jedza suchą karmę to nie podawajcie dodatkowych witamin....wszystko jest w karmie
a na stawy....nie przesadzajmy z preparatami, to nie molosy, galaretka z kurzych łapek moim zdaniem wystarczy...mojemu starszemu bulwowi nie dawaliśmy na stawy dodatkowych preparatów....można przesadzić w druga stronę

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam Dolfos mini junior -w składzie wszelakie witaminy. Jesteśmy jak na razie na gotowanym, i kilku kuleczkach karmy-jak przejdziemy na karmę-odstawimy.
Czy u kogoś oprócz Agnieszkowego Ptysia były jeszcze robale po powtórnym odrobaczeniu?
My odrobaczamy się juz 3 raz(z Warszawą bedzie 4) i w sobotę znowu. Robale musza być, bo mi mała spada na wadze(-300gram):shake: Nie ma jednak makaronów-tylko takie małe białe cuś. Czy to robale czy tez nie dowiemy się po zbadaniu koopy-w poniedziałek oddajemy-od jutra zbieram:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie wczoraj się strasznie źle poczułam i zapomniałam.



Tak Harry Junior szalał już pierwszego dnia w nowym domku :loveu:

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7232/dzie1igh6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8249/dzie1iiey5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4497/dzie1iiiar3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9536/dzie1ivrg3.jpg[/IMG]


A tak wyglądał po tygodniu :

[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/903/potygodniuiigx6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dziś mała duża tłuściutka kluska Lola od Dorci jedzie do nowego domu :lol:

Panna będzie mieszkała na Mokotowie, ma do podgryzania puszysty dywan i kremowe mebelki :evil_lol:. Bedzie mieszkała z Kasią i jej 8 letnim synem.

Mam nadzieję, że Kasia się zarejestruje na dogo i coś o Loli napisze wkrótce

A Dorcia będzie dziś płakać, oj będzie - bo mimo tego, że mała to rozrabiaka i szkód narobiła mnóstwo, to wiem, że wszyscy w tym domu ją pokochali ( a szczególnie pan domu ).

Dorciu, napisz cos póżniej proszę, ok?

I dzięki dla Magdziol za wyszukanie i pilotowanie sprawy nowego domu dla Loli.

Link to comment
Share on other sites

co do podgryzania to ja mam już dużo rzeczy podgryzionych,dużo posikanych a najwięcej powyciąganych i urwanych,listwy przy podłodze ,,wykopał,,strasznie lubi książki(widac od razu ,że mądry),Dunia pokazała mu jak otwierac szafki w kuchni.także jak to bywa przy małym dziecku w domu,trzeba przenosic różne rzeczy wysoko,tak by nie dosięgnął.
strasznie kopie w doniczkach,więc na razie poukładałam w nich duże kamienie bo nie miałam pomysłu jak zabezpieczyc a boję się żeby nie najadł się ziemi,albo żeby się nie zatruł jak podgryzie roślinę.

Link to comment
Share on other sites

A co ze ścianami? Przestał gryźć?
Jeśli kopie w doniczkach żeby wyjadać ziemię to podawaj dalej fosforan.


Lavinia mam koło 200 zł już z bazarków, ale czekam jeszcze na ok 200 zł tylko nie wiem kiedy ludzie powpłacają. Przelać teraz to co mam czy zaczekać. Ile zostało długu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...