Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lola wstała dopiero teraz :razz: i to tylko dlatego, że ja dopiero teraz wstałam. Odwlekałam ile mogłam pójście do szlamu, ale teraz już muszę :cool1:

Dobrze, że jeden lek się już Loli skończył, a jedne krople (Gentamycin) od dziś nie 5 razy dziennie a 3. Powiem wam, że dobrze, że ten zabieg miała u nas, a nie w DS, bo nie wiem czy komuś by się chciało to robić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']

Dobrze, że jeden lek się już Loli skończył, a jedne krople (Gentamycin) od dziś nie 5 razy dziennie a 3. Powiem wam, że dobrze, że ten zabieg miała u nas, a nie w DS, bo nie wiem czy komuś by się chciało to robić :shake:[/quote]

święte słowa :(

Link to comment
Share on other sites

więc tak: wydanie jest w gazecie (internetowe swoja droga z tego co zrozumialam) . Mamy do wyboru kilkanascie gazet. Wedlugm nie Warszawa jest najlepsza opcja...jak myslicie?

i jesli Warszawa to do wyboru:

1. super expres
2. rzeczpospolita
3. zycie Warszawy

rzeczpospolita: slowo okolo 4, 80 zl (czyli np. niewidoma Lolcia szuka pilnie domu (?) = ca. 25 zł plus w rzeczypospolitej 50% za wyroznienie.....
- zycie warszawy kosztuje 2, 80 za slowo plus 100% za wyroznienie
- super expres slowo 3 zl, wyroznione 3, 50, bardzo widoczne tzn. ramka cena za slowo 5 zl


warszawiacy, czyli Mru:cool3: wiesz co i w jakie dni sie czyta? zapytaj może mamy:loveu: Rzeczpospolita? Super expres? (to chyba taka troche smieszna gazeta nie?;)). zycie warszawy??

Link to comment
Share on other sites

no super express to straszna kupa :P cos jak fakt... ale ludzie to czytaja z tego, co widze w metrze np ;/ (to troche przykre;))
tylko [I]jacy[/I] ludzie ;) hihi

[B]moze jednak Rzplita[/B] (to takie pseudo inteligentne, nie?;) [B]lub ŻW [/B]:)

ale duzo ludzi czyta wszystkie trzy :)

chyba wszystkie sie czyta codziennie :) normalnie codziennie wychodza, a weekendy jest wydanie sobotnio-niedzielne czy jakos tak :)

ale mysle, ze najlepiej w tygodniu
no i jesli ktos to czyta to każdego dnia kupuje :)

Link to comment
Share on other sites

wlasnie wiem, ze super expes jest bardzo czytelny. i niby wlasnie sie mowi "kto to czyta" ale po kryjomu czyta calkiem sporo ludzi....(hehe, ja cos podobnego zawsze czytalam dla horoskopów i coby tak nudno w metrze nie bylo...afera za aferą...hihi)

rzeczpospolita to oczywiscie poziom:cool3:

zycie warszawy z nazwy mnie najbardziej się podoba..hm?

myslicie ze wydanie piątkowe bedzie ok?

i co? super expres (ja bym jakos nie psiala sie na to)
- rzeczpospolita? tak sobie
_ zycie warszawy? juz bardzije

glosowanie otwarte:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE](hehe, ja cos podobnego zawsze czytalam dla horoskopów i coby tak nudno w metrze nie bylo...afera za aferą...hihi)[/QUOTE]

:evil_lol: hihihi :evil_lol:



no ja mysle, ze najbardziej Życie Warszawy :)

potem Rzeczpospolita!

no i SE ;):eviltong:



piatek - bardzo dobry dzien ;)

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie :offtopic: ale moze Wy wiecie

ile sie bierze za opieke nad psem
mam taka sytuacje ze kobieta ma ONka i jedzie do pracy za granice
na 3 miesiace
mieszka u niej jedna dziewczyna, ale musi jezdzic do siebie do domu na 5 dni w miesiacu
kobieta zapytała mnie czy bym nie mogła przez te 5 dni byc z psem (u niej w domu)
ja bym nawet mogła, bo to blisko mojej pracy, a jeszcze jakby Gacka mi Leon nie zagryzł to w ogole by bylo nieźle :)
tylko ile w takiej sytuacji brać/nie brać? (w sumie mieszkam u niej, ale z drugiej strony opiekuje sie psem... nie wiem jak to zrobic zeby bylo uczciwie - cen nie znam)

Link to comment
Share on other sites

wiesz co byl tu nawet taki jeden wątek na ten temat. ceny podane byly w linku zdaje się, ale rozne moga sytuacje wyplynac z takiej opieki....moze byc roznie, wiec warto sie zabezpieczyc i pogadac z kims z doswiadczeniem. jest tu zdaje sie doswiadczona opiekunka na dogo..Najlepiej jej zapytaj o wsjo. Zaraz znajde ten watek..napisz do niej.

Link to comment
Share on other sites

Lola szuka domu:)


Edit:lol: napisz do Siemionka z tego wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116237[/URL]

(nie wiem jak często jest na dogo, moze lepiej email jesli podany. wiecej danych ma zapewne Isadora7)

acha i tak zebys sie nie przerazila US na wszelki wypadekt to:

"....3. "Działalnością gospodarczą w rozumieniu ustawy jest zarobkowa działalność wytwórcza, handlowa, budowlana, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i eksploatacja zasobów naturalnych, wykonywana w sposób zorganizowany [COLOR=darkred]i CIĄGŁY[/COLOR]" (a contario nie jednorazowy czy też okazjonalnie wyjątkowy)..."


ale dałam czadu nie? hihi

Link to comment
Share on other sites

już wszystko wiem ;)

zrobiłam miszmasz w banerkach - :evil_lol: poprzestawiałam je
może ludziom sie opatrzyły ;) hehe...

moj banerek Lolki to normalnie tak się wtopił w dogo, że nawet ja go nie widziałam juz :cool3:
no i do Zenia tez malo osob wchodzi :(

(moze to, ze na banerku jest napisane "od wiekow", ze potrzebujemy kasy tak odstrasza wszystkich...?)

Link to comment
Share on other sites

hm....wiesz masz pewnie racje. moze nowy banerek:cool3:

inna rzecz ze jestesmy dosyc zbita paczka tu na watku. ciezko sie wbic...Przynajmniej ja mam takie odczucie na innych wątkach


Wiec zapraszamy wszystkich do stołu jak najserdeczniej:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no racja :) moze byc jak mowisz
ze ludzie czytaja i ida ;) bo my tu normalnie jak jedna wielka rodzina maciusia :eviltong:

[B] ludzie! a my na was czekamy :D pisac pisac, hopać Lole i reklamować ją, bo ona jest taka urocza, a nikt jej nie chce :(:(:([/B]

Link to comment
Share on other sites

he he, no pewnie, że zapraszamy, miło zobaczyć, że ostatni wpis na Loli pochodzi od "nowej" osoby :lol:

Czemu ta Lola nie może znaleźć domu?? Co jest... to takie posłuszne suczydełko. Takie miłe i grzeczne. No i co ciekawe naprawdę ładne!!:crazyeye: tyle mniej atrakcyjnych ślepek znalazło, a ona nie... może nie budzi takiej litości??:oops:

Link to comment
Share on other sites

ja mysle ze ona ma za dobra opieke RM wiesz? ciotki wplacajace:loveu:
Ciebie:loveu: koordynatora:evil_lol:
cudne fotki itd itd itp itp

jak ja np. bylam nowa :evil_lol:na dogo to na takie psy nawet nie spojrzalam. myslałam ze skoro jest w DT to juz moze tam zostac. nie myslalam, ze to wyrzeczenie takiego DT, ze taki psiak jest jednym z wielu i czlowiek czasem nie wyrabia. no wiec wzielam zawszanca:evil_lol: prosto z gnoju...do jednego pokoju z kuchnia bez drzwi :evil_lol: Nie polecam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)'] tyle mniej atrakcyjnych ślepek znalazło, a ona nie... może nie budzi takiej litości??:oops:[/quote]

nie wiem nie wiem :shake: moze ma "zbyt pospolita urode"?
pojecia nie mam no
a jest kochana
oddana bardzo
i juz tak odpicowana, że sie bardziej nie da no :eviltong:

drukne jej jutro jakies ogłoszenia
do lecznicy zaniose (mowilam wam, ze mama zareklamowała ja tam jako prawie chihuahuę haha)
bedzie to czarno-białe ale inaczej nie moge :(:(:(


moze byc to co mowi Charly
ktos wchodzi na wątek... patrzy - jaka bida!
ale tak - ciotek tyle
jedna sypie kasa, inne wożą po doktorach
ta robi ogłoszenia
pies w domku i RM wychwala go pod niebiosa :)
e - to po co taka zabierac? ;)

a tak wlasnie nie jest
DT to DT... i idea jest zeby byl jak najkrótszym

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, Charly, ja mam podobnie jak Ty!! Też mi się zdaje że pies w DT ma lepiej. No bo zobaczcie np. obserwowany dopóki nie odszerdł za TM wątek Neris + Synka. Przecież on tam był kochany jak w DS. no i tam odszedł...

Ale jednak wolałąbym żeby Lola kiedyś sobie już poszła swoją dróżką :oops::oops: żebym ją mogła oglądać na innych zdjęciach niż tylko moich i mru jak ją odwiedza w Wawie :p

Przecież na allegro ludzie nie wiedzą jak jest w DT! Zresztą Lola mogłaby mieć lepiej - spać w swoim łóżeczku, być hołubiona jako jedyny psiuch albo tylko drugi, a nie czwarty :cool3: (a właściwie piąty, bo Mirek w chwilach zwątpienia zachowuje się jak pies :roll:)

Charly, podaj proszę cenę tego piątkowego ogłoszenia. Teraz nie sprawdzę ile Lola ma, ale wtak jak pisałam - Angie dała chyba 120 + Radunia 100, co daje 220 - 70 na poczet przyszłości = 150, ale nie pamiętam czy na te leki to już z tych czy nie. Muszę się cofnąć do poprzednich postów,chyba że któraś z Was ma mniej na głowie i kojarzy lepiej niż ja ;) nawet nie wiem czy zrobię to jutro, bo naprawdę nikt by nie uwierzył jaki zakręt mamy codzień (mimo że póki co nie pracuję, aż się boję co będzie za 2 tygodnie jak się zacznie młyn w pracy :shake: - pójdę i spłynę...:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...