Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6772/lolanarkozaes7.jpg[/IMG](Lola w narkozie przed zabiegiem)
numer jednak miałam zapisany w notesie, dobrze, że sobie przypomniałam.

Zabieg kosztował 140 zł.

Lola ma przepisane całe mnóstwo leków, a konkretnie 6.
Mniej więcej około 100 zł będą kosztować, z tendencją raczej wzwyż :-(

No i za 3 tygodnie wizyta kontrolna, 40-50 zł (raczej 40 zł, ale wolę podać więcej, bo nie wiadomo :razz:)

nie było nas tak długo, bo mamy hece z autem, Charly, przepraszam, że taka nierozmowna i niekumata byłam jak zadzwoniłaś, ale akurat stawaliśmy, między kilkoma tirami ( ja się ich cholernie boję), bo coś waliło z tyłu. Na szczęście tego złoma się pozbywamy za miesiąc:roll:


[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3889/lolaautomi2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

czyli potrzeba okolo 200 zlotych. zastanawiam sie nad allegro cegielkowym. nei robilam takiego nigdy i nie bardzo sie do tego garne, ale mysle ze jutro zapytam jak cos takeigo sie robi. trudno raz kozie smierc

a bylas przy zabiegu? co robili?

co to dokladnie da?

Link to comment
Share on other sites

Nie, przy zabiegu nie byłam. Weszliśmy około 15:05, doktor ją zbadał, stwierdził, że widzi :crazyeye:, ale potem jednak, że nie ma prawa widzieć po starannym badaniu. Potem podał jej narkozę chyba, kazał wyjść i za 20 minut wrócić do zabiegu (bo Lolcia miała zwymiotować, co też uczyniła) okazało się, że uśpiło ją znacznie szybciej, a sam zabieg trwał króciuśko, może 10 minut nie było? W sumie za 10 czwarta już byliśmy wolni.

Potem jeszcze siedzieliśmy przy aucie, a Lolson usiłował dojść do siebie. Na oczku miała ogromny krwiak, ale doktor stwierdził,. że to normalnie i absolutnie się nie przejmować.

Co do leków to jutro trzeba je wykupić. Angie, bardzo cię proszę, napisz ile przelałaś (zaraz pw napiszę, bo Angie pewnie nie ma czasu czytać wątku i nie zauważyła moich pytań)

Ale i tak nie starczy pewnie.
Bez kasy Angie było 140 zł. Myśleliśmy że wystarczy na zabieg+transp, ale niestety. I tak udało mi się uchronić nas przed wydatkiem 100 zł prawie na DUOTRAV znowu, bo powiedziałam, że to za drogie, i pan doktor podał coś zastępczego a tańszego.

Ja muszę sobie w takim razie te 20 zł z przelewu Angie wziąć. No i zostaje tylko to co z jej przelewu, a to na leki nie wystarczy :shake: no i za 3 tyg. znowu 40 zł + 20 trans. :shake:
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3641/lolapadnitapy5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

powoli mnie to przerasta:-( Allegro cegielkowe mozna zrobic na fundacje BAsi , ale najpierw ktos musi to pokryc, ona potem wysyla pieniadze za przeslaniem faktury. To raz, a dwa, ze ten kto wystawia allegro musi zaplacic 10% z uzbieranej kwoty...

nie bardzo wiem co począc


najwyzej nie bedzei wizyty pokontrolnej, bo prawda taka, ze nie mamy kasy. Natomiast tak juz mysle co z tymi kroplami-moze sa jakies wazne i mniej wazne....

Link to comment
Share on other sites

Charly - prawie na pewno są ważne i mniej ważne. Tak jak z DuoTravem. Miał już go przepisać, ale jak powiedziałam "czy to naprawdę konieczne"? to zrezygnował...

Ale ja nie umiem powiedzieć które jest konieczne, a któro nie.
Na szczęście jeden z tych 6 leków to Gentamycyna, to jakieś grosze, ponieżej 10 zł, no ale mimo wszystko, coś tam 40 zł około (a jednych i tak nie wykupiliśmy, bo doktor powiedział, że to ttylko w Lublinie i podał ulicę, i jak zaczęliśmy krążyć po lublinie w poszukiwaniu tej ulicy to mało wypadku nie mieliśmy. A apteki i tak nie znaleźliśmy.)

Nie wiem co robić. Koszty nietsety rosną. Taka jest prawda. Mało tego!! Doktor powiedział, że może być potrzebny jeszcze raz ten zabieg. To by suię podczas kontroli okazało. Więc wiecie...

Link to comment
Share on other sites

Angie przelala zdaje sie 100 zl. tak napisala ostatnio.
RM- czy moglabys zadzwonic do niego jutro. przeczytac co tam masz, powiedziec jaka jest sytuacja i zapytac jakie krople mozna odpuscic?

ja sie dopytam jak to z tym allegro jest. z tymi 10% itd. Ale tak jest ze ten kto wystawia musi je zaplacic.

moze jakis banerek cos da? mru czy mozesz skonstruowac taki duzy banerek na caly podpis(jakie sa w pierwszym poscie?) z prosba o wplaty na Lolcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']szczerze Charly to nie bardzo. Jeśli to zrobię to raczej nie będę już tam mieć wstępu. On byl bardzo miły i w ogóle, ale raczej nie lubi "kręcenia" a tak by pewnie mnie zrozumiał. Mamy 80 zł, Może doradzę się a aptece i kupię tylko za tą kwotę?[/quote]

tak masz racje.

Link to comment
Share on other sites

jutro pójdę i pozbieram info w aptece co do cen poszczególnych leków. Jednak jeden już odpada 'od ręki", z tego co on mówił jest niby dostępny tylko w tej jednej aptece w Lublinie, ale my po prostu tak pobłądziliśmy, że daliśmy spokój (w dodatku jeździmy ciągle bez tylnego zderzaka i nie chcemy się rzucać bardzo w oczy policji) tak więc musiałabym go zamawiać, ale z tego co mówił to jest chyba antybiotyk, który zapobiega powstaniu jakichś zakażeń. To może tego nie będę wykupywać, jak mówicie?? Nie jestem lekarzem i nie chcę też tej dec. podejmować sama, musimy wszystkie ustalić.

A propo - reszta leków to nie tylko krople. Są też tabletki.


edit: MAM NADZIEJĘ, że jutro pójdę, bo musimy czekać cały dzień na przesyłkę kurierską ze Stanów, bo dziś ją odwołaliśmy ze względu na wyjazd i nie wiadomo kiedy te niuchy przyjadą. Ale postaram się dostać do apteki choć wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

moze cos sie uzbiera no...

banerek zrobie :) jutro w pracy, okej?
chce jeden program sciagnac jeszcze do grafiki
bo w tym moim - jak mi Isadora podopwiedziala - jakos jest gorsza
ma racje :(
ale jak mi sie nie uda to zrobie w tym moim - lepszy jakis niż zaden :)

chyba, ze chcecie kogos poprosic innego ;)

a teraz ide spac
normalnie nie daje rady... padaaam

Link to comment
Share on other sites

Tak Mru- super:)

Koszty kropel i tabletek wszystko razem to bedzie ok. 100.(te najwazniejsze bardzo drogie same tylko kosztują 100 i RM tym razem, bardzo slusznie wziela inne tansze, zeby starczylo na te antybiotyki i inne kropelki) + koszty nastepnego zabiegu okolo 140 zl plus znow krople i tabletki. Mysle ze trzeba ok. 300 zl.

Jesli cos zostanie przekaze sie na innego psa, lub zwroci darczyncom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...