Jump to content
Dogomania

G Ł O D N E wychudzone szczeniaki az 9! - 6 w nowych domach, Inka [']


missieek

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skończyło się allegro cegiełkowe - pełen sukces więc na jakiś czas ****ki mają zabezpieczony byt

[B]Zrobiłam nową aukcję, tym razem już tylko adopcyjną
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=393300363[/url][/B]

może macie jakieś sugestie co do tytułu? bo tam krótki trzeba i nie bardzo wiedziałam co napisać :oops:

Link to comment
Share on other sites

nikt nas nie kocha :obrazic:


a ja mam wieści od Chrupci :loveu:
Jest bardzo czujna, coraz odważniejsza, w domu już prawie całkiem wyluzowana :multi:
Tylko biedna ze stresu pewnie złapała katarek - dostaje leki i będzie ok!!!


Szukamy takich kochających domków dla reszty małych głodów!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']małe głody na dzień dobry w górę!!!! niebawem się zobaczymy - przyjadę z papu :loveu:

dziś przyszło 48 kg karmy od P. Anety Liwoch :loveu::multi: kurierzy już mnie nienawidzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Glodomory na górę :)

u mnie kurierzy juz sie przyzwyczaili - ja dla moich potworow zamiawiam zawsze min. 30kg - wiec tez jest co nosic :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Therion a który to jest wątek Krakowski? :oops: wkleję tylko dajcie mi linka :oops:

Kasiatatry - spokojnie poczekamy - małe głody mają dużo pieniążków póki co, jeszcze u mnie 5 worków karmy więc nie ma pośpiechu ;)

Właśnie wróciłam od głodów - niestety nie robiłam zdjęć bo paskudna pogoda jest a ja dopiero co zapłaciłam ostatnią ratę za aparat - wolałam nie ryzykować ulewy :lol: ale moi kochani :loveu: przywitały mnie tłuste dupki :loveu: wesolutkie i rozbrykane :lol: niedługo będziemy im kupować karmę light :evil_lol: widać, że odrobaczenie pomogło im bo w sumie dopiero po nim zaczęły tak wyraźnie się wypełniać :loveu: są kochane! i trzeba im szybko znaleźć domki!!!

Nowe zdjęcia zrobię w poniedziałek jak będę zabierać Piankę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...