Jump to content
Dogomania

Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sable']Ja bym bardzo chętnie pojechała pokibicować, szczególnie na dwa dni (bo to wychodzi dość drogo, jechać - wracać - jechać - wracać), [/quote]
Taniej niż nocować w hotelu w Wawie :cool3:
Sprawdzone :lol:

[quote name='Sable'] (jeśli znajdę kogoś, kto zna drogę z dworca na teren zawodów :lol:)[/quote]
Spoko, dotrzemy jak zabierzesz część mojego bagażu,:diabloti: inaczej nie dam rady :roll: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]UWAGA!!! UWAGA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=Black]Z powodu bardzo dużej liczby zgłoszeń jesteśmy zmuszone wprowadzić[/COLOR] pewne [U]zmiany w rozkładzie sobotnich zawodów[/U]. Otóż wszystko zacznie się godzinę wcześniej. Czyli:
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=BLACK]Sekretariat- 7.00-7.40
Otwarcie zawodów: 7.45
Zapoznanie z torem: 7.50
[U]Start pierwszego zawodnika: 8.00[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/B]Przepraszamy za zmianę i prosimy o punktualne stawianie się na start i zapoznanie z torem, bo od tego zależy, czy uda nam się skończyć przed zmierzchem.

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiło się 120 zawodników :crazyeye:. Marzyło nam się, że nas nie oleją ;), ale ten tłum nas z lekka zaskoczył (pozytywnie oczywiście :lol:). Musimy więc podjąć środki zaradcze, aby imprezkę godnie doprowadzić do końca :evil_lol:.

[quote name='IraKa']:crazyeye:
Proszę poprawić na pierwszej stronie[/quote]
Autorką pierwszego posta jest Sajko, która obecnie bawi w podróży służbowej i nie wiem, czy ma dostęp do internetu. Poprawi, jak tylko będzie mogła.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Fortelowa zgodziła mnie sie na weckend przenocować bo bym chyba musiała o 3 wstać i się doczłapać na te zawody. a swoją drogą co tak duzo ludu się rzuciło. wiem, że Cavano to czaderski klub i zapewne zrobi zajebiste zawody ale no bez przesady, nie bede miała kiedy nawet się polenić w trakcie tych zawodów jak tyle ludu się zjedzie :placz::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka'][B]Wiem, że Cavano to czaderski klub i zapewne zrobi zajebiste zawody[/B] ale no bez przesady, nie bede miała kiedy nawet się polenić w trakcie tych zawodów jak tyle ludu się zjedzie :placz::lol:[/quote]

:cool3::loveu: No ba! :razz: :multi::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława'] Nie wiem/rozumiem na jakiej zasadzie one działają na tych zawodach, [/quote]
Są dwie klasyfikacje: Open i Zero. I tyle, nie ma podziału na wzrost. W jednej drużynie mogą być psy ze wszystkich trzech kategorii wzrostu. Nie można tylko mieszać Openów z Zerówkami.
Czyli przykładowo można zbudować drużynę openową: Negra (L), Monia (M), Tośka (S), Drago (M).
Jeszcze coś nie jest zrozumiałe? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dodatkowo zostanie przeprowadzona klasyfikacja drużynowa. Drużyny składają się z maksymalnie 4 zawodników (minimalnie 3 zgłoszonych zawodników), w dowolnej klasie wzrostu, liczą się 3 najlepsze przebiegi. Drużyny tworzą odpowiednio zawodnicy klasy '0' do klasyfikacji drużyn '0' oraz zawodnicy z klasy open do klasyfikacji drużyn open.
[B] Dla klasy '0' do wyników drużynowych wlicza się przebieg Agility zero II z soboty i Jumping zero II z niedzieli.[/B] [B]Dla drużyn open, jeśli będzie możliwość, zostanie rozegrany dodatkowy przebieg agility team w sobotę i jumping team w niedzielę. Jeśli nie będzie czasu, do wyników drużynowych zaliczone zostaną wyniki z agility open z soboty i jumping open z niedzieli.[/B][/quote]
... .... .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...