Jump to content
Dogomania

Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa


Sajko

Recommended Posts

[quote name='Ewa3']chyba moj post zostal zle odczytany:lol:

Ja sie tylko grzecznie spytałam:razz:(organizatorow, tu na forum), bo sama sie zdziwiłam jak zobaczyłam na pierwszej stronie: Niedziela egzaminy: J1 J2 J3
i z żadna podkomisja o tym nie rozmawiałam!! [COLOR=paleturquoise]Mam nadzieje ze teraz kazdy dokładnie przeczyta;)[/COLOR][/quote]

Sorry, faktycznie tę informacje podała Sajko


[quote name='Sajko']z informacji jakie uzyskaliśmy od przewodniczącego podkomisji- tak, czysty przebieg jumping liczy się jako czysty egzamin.[/quote]

Sajko ?!?! :razz:
Co Ci dokładnie powiedział przewodniczący.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LALUNA']Sorry, faktycznie tę informacje podała Sajko
[/quote]

[quote]
Ewa, tez tak jakos skojarzyłam, z Tobie powiedziano itd... jak nie powiedziano, to przepraszam :smile: [/quote]
ok;)[SIZE=1][COLOR=LightBlue].........[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ewa, tez tak jakos skojarzyłam, że Tobie powiedziano itd... jak nie powiedziano, to przepraszam :)
Sajko, jak to było wytłumaczone?

Cytat z regulaminu agility.

[FONT=Century Gothic]1 Próby uznawane przez FCI[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Dla w szystkich psów w wieku powyżej 18 miesięcy, posiadających rodowód uznawany przez FCI oraz w ystaw ione przez KOK książki pracy lub licencje.[/FONT]

[LEFT][FONT=Century Gothic]Wyróżnia się dwie oficjalne konkurencje:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]- Agility – z przeszkodami zawierającymi strefy kontaktu i stołem.[/FONT]
[LEFT][FONT=Century Gothic]- Jumping – z wyłączeniem przeszkód zawierających strefy kontaktu i stołu,[/FONT]
[FONT=Century Gothic]chyba, że jest on ustaw iony na starcie, wtedy nie jest liczony jako przeszkoda.[/FONT]
[FONT=Century Gothic]2. Próby uznawane przez FCI dzielą się na trzy klasy:[/FONT]
[FONT=Century Gothic]a) Agility/Jumping 1 (A1, [B]J1[/B])[/FONT]
[FONT=Century Gothic]Wyłącznie dla psów nieposiadających jeszcze certyfikatu Agility.[/FONT][/LEFT]
[/LEFT]


[FONT=Century Gothic]b) Agility/Jumping 2 (A2, [B]J2[/B])[/FONT]

[LEFT][FONT=Century Gothic]Wyłącznie dla psów[B] [COLOR=red]posiadających już certyfikat Agility[/COLOR][/B].[/FONT][/LEFT]


[FONT=Century Gothic]c) Agility/Jumping 3 (A3,[B] J3[/B])[/FONT]


[FONT=Century Gothic]Wyłącznie dla psów , które trzykrotnie bezbłędnie zaliczyły próbę [COLOR=red][B]A2[/B] [/COLOR]zajmując jedno z [/FONT][FONT=Century Gothic]trzech pierwszych miejsc.[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Cofnięcie do niższej klasy jest możliwe zgodnie z ustaleniami[/FONT]

[LEFT][FONT=Century Gothic]KOK.[/FONT][/LEFT]


[FONT=Century Gothic]koniec cytatu.[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Co tu jest niejasne?[/FONT]

[LEFT][FONT=Century Gothic]Co do strefek, nawet jest stół, który mało kto stosuje na egzaminach :) To tylko wola sędziego jakie przeszkody ustawi w agility. [/FONT][/LEFT]


[FONT=Arial][SIZE=3]Cavanki: [/SIZE][/FONT]Jak będziemy w stanie to też przyjedziemy, nie ukrywamy, że tydzień później największa impreza sportowa jaką polski świat sportów kynologicznych miał zamiar zorganizować, w dodatku w Płocku:multi:, ale bardzo bym chciała przyjechać. Może w końcu uda nam się pobiegać, bo ciągle coś wypada, najczęściej praca :(

[LEFT]Off topic, Multi Sport Cup będzie - wszystko w jednym miejscu, za chwilę o tym napiszę we właściwym wątku.[/LEFT]

[LEFT]:)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Sajko, Mokka [/B]i reszta Cavano
moja wypowiedź nie odnosiła się do Waszych zawodów, tylko do podkomisji ag. i egzotyki jaką próbuje się wprowadzić. A że akurat przy okazji Waszych zawodów, to już nie mea culpa :).
Ale skoro teraz nie wiadomo co, kto i komu powiedział, to może należałoby to jednak zweryfikować?
A jeżeli faktycznie jest tak, jak zostało wcześniej powiedziane , to znaczy i tylko tyle, że zamiast sobie podnosić poprzeczkę, to ją obniżamy.
I nie chodzi o zdobywanie "trofeów, miejsc pierwszych itd" ale chodzi o to, żeby się każdy dobrze bawił, tylko dobrze by było ,żeby na zasadach jasno i precyzyjnie określonych, zgodnych ze międzynarodowymi standardami.
Bo jeśli to faktycznie idzie w kierunku na jaki wygląda, to polskie agility będzie jak polscy olimpijczycy w Pekinie. Ale to tak lekko off topic.

A na zawody oczywista, że przyjedziem ;)

Aha i jeszcze ktoś tu pisał, że coś tu jest "typowo polskie" - typowo polskie to jest bylejactwo i do tego my tu chyba dążymy-szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Ale tam A1, 2, 3 i J1, 2, 3 to są dwie niezależne od siebie konkurencje i kategorie do zdobywania. :cool3:[/quote]

[quote name='sic!'][B]Sajko, Mokka [/B]i reszta Cavano
moja wypowiedź nie odnosiła się do Waszych zawodów, tylko do podkomisji ag. i egzotyki jaką próbuje się wprowadzić. A że akurat przy okazji Waszych zawodów, to już nie mea culpa :).
Ale skoro teraz nie wiadomo co, kto i komu powiedział, to może należałoby to jednak zweryfikować?
A jeżeli faktycznie jest tak, jak zostało wcześniej powiedziane , to znaczy i tylko tyle, że zamiast sobie podnosić poprzeczkę, to ją obniżamy.
I nie chodzi o zdobywanie "trofeów, miejsc pierwszych itd" ale chodzi o to, żeby się każdy dobrze bawił, tylko dobrze by było ,żeby na zasadach jasno i precyzyjnie określonych, zgodnych ze międzynarodowymi standardami.
Bo jeśli to faktycznie idzie w kierunku na jaki wygląda, to polskie agility będzie jak polscy olimpijczycy w Pekinie. Ale to tak lekko off topic.

A na zawody oczywista, że przyjedziem ;)

Aha i jeszcze ktoś tu pisał, że coś tu jest "typowo polskie" - typowo polskie to jest bylejactwo i do tego my tu chyba dążymy-szkoda.[/quote]


Typowo polskie: poziom zawodników zależy od podkomisji!!! hahaha:)
:crazyeye:
A ja chciałabym, żebyśmy chociaż dorównali Duńczykom, Holendrom, Francuzom itd.!
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście. Przepraszamy za spóźnienie, ale sprawy po urlopowe w pracy nas przywaliły nisko do gleby:roll:

Zawody odbędą się:
Warszawa, Fort Bema, ul.Powązkowska, boisko CWKS Legia (drużyny młodzieżowe), zaraz koło hoteliku Fort Bema.

Jak tylko minimalnie się odkopiemy wstawimy mapkę i opis dojazdu. Ale jest bardzo prosty z każdej strony.;)

p.s. ile osób byłoby wstępnie zainteresowanych noclegiem w hoteliku na Fortach, bo nie wiemy, czy zaczynać z panią negocjacje w temacie psów...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...