Jump to content
Dogomania

Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']A co ma sędzia do tego? Wydaje mi się, że są to zasady regulowane przez przepisy danego związku. Tak myślę...[/quote]
Mokka, ale to sa zerowki, anie Mistrzostwa Swiata i mowa tu o [B]jednym[/B] dniu brakujacym do ukonczenia 15 miesiecy.:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Jest to jedynie w gestii Organizatora a nie sędziego.
Sędzia nawet nie musi wiedzieć od jakiego wieku można u nas w 0.
Wiec zostaje tylko Organizator. A jak sie nie zgodzi zostaje opcja pies próbny[/quote]
Skoro organizator to masz, Marta przechlapane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Mokka, ale to sa zerowki, anie Mistrzostwa Swiata i mowa tu o [B]jednym[/B] dniu brakujacym do ukonczenia 15 miesiecy.:niewiem:[/quote]
Ja rozumiem, co to są zerówki ;), ale nadal nie wiem, co tu sędzia może zarządzić :niewiem:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']Marta, spróbuj właśnie taką opcję, większość przedpsów, to psy, którym niewiele brakuje do 15 miechów.
Czy organizatorzy będą protestować? :cool3::evil_lol:;)[/quote]

Ale ja nie będe jechać do Wawy zeby biegac jako przedpies, zeby wszyscy sie na mnie gapili, ze przedłuzam impreze... tak można jeden bieg a nie całe zawody... chciaz w sumie w niedzielę mogłabym już legalnie :P nie no może to przemyśle jak ktoś od nas będzie jechał :P

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, że Marcie i szelce życzę jak najlepiej, tym bardziej ze jestem pod wrażeniem włożonej przez nią pracy i osiągniętych efektów, bo młoda była okropnie strachliwa. Jednak uważam, że przepisów należy przestrzegać dokładnie i nie naginać do własnych potrzeb. Samą mnie to dotknęło 100 lat temu z Sagą

Link to comment
Share on other sites

Jak chcialam zglosic Pudel to mi powiedzialo tak:

[quote]
Błšd wykonania zapytania - INSERT INTO lista_zawodnikow (imienazwisko1, adres1, kodpocztowy1, miasto1, oddzial1, nrlegitymacji1, imienazwisko2, adres2, kodpocztowy2, miasto2, oddzial2, nrlegitymacji2, imiedomowe, imierodowodowe, rasa, dataurodzenia, plecpsa, pkr, nrrejestracjioddzialowej, nrksiazeczkipracy, klasawzrostu, poziomzaawansowania, dniuczestnictwa, nazwadruzyny, email) VALUES ('Patrycja Tucholska', 'Bohaterewicza 8 m 19', '03-982', 'Warszawa', 'Bydgoszcz', '34/08', '', '', '', '', '', '', 'Kim', 'I\'M THE BEST Earl\'s Legend', 'pudel miniatura', '01/01/2007', 'suka', 'IX-49312', '18895/XII/07', '13/XII', '(S)Small', 'A1', 'sobota + niedziela', 'pozniej moze', '[email protected]')
- SQL logic error or missing database
[/quote]

:roll:

Z Kenia poszlo latwiej.

Edit:
sprobowalam jeszcze raz, nie idzie. Moze jutro sie naprawi.

Link to comment
Share on other sites

Kenia jest na liście bez problemów. Lidka sprawdzi wieczorem co jest, ale nic nie majstrowałyśmy, więc w razie czego dopisze Cię ręcznie z poodlą.

Niestety jest jakiś problem z serwerem, który upada i powstaje jak feniks z popiołów, więc jedyna ęteliętna rada- spróbuj później... (oczywiście ze swojej strony postaramy się to naprawić, ale my nic nie ruszamy i raz działa a innym razem- nie:angryy:)

Link to comment
Share on other sites

Czy egzaminy sa na takiej zasadzie jak zawsze?? jeden przebiegi na czysto jeden wpis? chodzi mi głownie o niedziele gdzie egzamin to jumping:razz:
[COLOR=DeepSkyBlue]
[COLOR=LightBlue]Podejzewam, ze jest tak jak naprzyklad na Litwie ze egzamin to dwa przebiegi agility i jumping ale wole się upewnic;)[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...